reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

w sumie to juz tak malutko ci tego czekania w niepewnosci zostalo ... to moze zaczekaj do 11.11. :sorry2: a na wszelki wypadek kup testa sikanego i jak bedziesz czuła ze juz wiecej nie wytrzymasz to rób!!!! :-D ktory to bedzie dzien cyklu 11.11??

Test sikany mam - nawet dwa :-) I juz z nimi wytrzymuje tydzien :tak: 11.11 bede miala 22dc, przy cyklach 21-25 dniowych (biore luteine na uregulowanie okresu i to przez nia mam tak krotkie cykle)
 
reklama
pysia510 ja miałam tempkę po owulacji przez 3 dni - 36,7 a poźniej niedużo wyższą bo 36,8 więc dopóki niema jeszcze @ to mierz tempke ;-):-).
 
Witam kolejny raz:blink:
Niestety tym razem się nie udało właśnie pojawiła sie szanowna @ niestety z bólem głowy. Koniec czekania:-(
Mam wielka nadzieję, że może w nastepnym miesiacu się uda:-)
Agalotta niestety ja odpadłam ale bardzo mocno trzymam kciuki za ciebie - bedzie dobrze:happy2:

Wszystkim szczęściarom z 2 II gratuluję z całego serca :-):happy2:;-)
Wszystkim pozostałym wytrwałości, kto staje ze mna do kolejnej rundy;-)

Pozdrawiam pa pa:happy2::-);-)
dzieki ale u mnie tez nic z tego nie bedzie:-:)-( cycuchy tak mi juz napecznialy ze biustonosza zalozyc nie moge brzuch boli wybitnie na @ (dziewczyny pisaly ze jak kluje to jest dobrze) i mam biale uplawy kiedy masz nastepna owu moze znowu bedziemy razem testowac i trzymaj sie ja jestem zdolowana za wszystkich

no przyznam w glowach nam sie kotluje wszystkim:szok: Ja dzisiaj nadal nie wiem czy to wszystko prawda ze to wlasnie JA moge byc w ciazy. maz mi mowi daj juz spokoj a ja zrobilam rano znowu test juz trzeci, i znowu pozytywny:happy2:. nie moge w to uwierzyc i czekam co bedzie dalej bo do lekarza moge sie wybrac dopiero w przyszlym tyg:-(. chyba zwariuje:nerd:

nie mozesz byc w ciazy ale jestes w ciazy jeszcze raz gratuluje i zostaw troche testow w aptece dla innych:-)

Eh dziewczeta, moj bol podbrzusza przechodzi... dzis juz mnie tak nie boli jak wczesniej... Nie wiem czy mam to poczytywac za dobry, czy za zly znak :/ bez tego bolu nie czuje zeby sie cos we mnie dzialo :(

Czy ktoras z Was robila test po 12 dniach od przytulanek?
ja robilam ale wynik przemilcze masz jakies inne objawy poza bolem brzucha
 
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Hahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!! Najlepsze jest to, że autorowi tego postu czyli mnie samej nawet przez myśl to nie przeleciało hahahahaha!!!!!!! Dawno sie tak nie ubawiłam, jesteście boski laski. Tylko co to znaczy? Wy pomyslałyście o plemnikach a ja tylko o piernikach (a jednak kilka literek jest różnych;-)), na ale ja dopiero jestem poczatkująca może w Święta poproszę teściową o kilka plemników a nie pierników, chyba by padła trupem:-):happy2::tak::-p:-D:happy2:
Niemogę z wami super z Was babeczki staraczki.

Teraz poważnie Pysia510 kochana nie musisz mieć mdłości, rzucać pawiem, mieć bolesne piersi, ztwardzeń, rozwolnień itp przypadłości, wiele moich koleżanek przechodziło ciążę bez objawów 0, jedyny objaw to zatrzymanie okresu i z czasem powiększający sie brzuszek i takie tam inne rzeczy ale w 2 trymestrze. Trzymam mocno kciuki za Twoją fasolkę niech tam nasze pogoni żeby na Mikołaja dotarły:-)
Papa:happy2::-);-)
 
dzieki ale u mnie tez nic z tego nie bedzie:-:)-( cycuchy tak mi juz napecznialy ze biustonosza zalozyc nie moge brzuch boli wybitnie na @ (dziewczyny pisaly ze jak kluje to jest dobrze) i mam biale uplawy kiedy masz nastepna owu moze znowu bedziemy razem testowac i trzymaj sie ja jestem zdolowana za wszystkich

Agalotta co znaczy, że wynik przemilczysz albo tak albo nie tu nie ma 3 wyjścia. Oj jak to mój dziadek mawiał" jak ty byś była moja to jo bym cie tak lał!" co to za pesymizm?!!!!!!!!!! Juz mi maszerować na OPTYMISTYCZNY WĄTEK!!!!!!!!
Mi się nie udało ale nie mam zamiaru się zamartwiać, było mi przykro ale szybko mi przeszło, ja myślę że jest jakiś powód tego, że się nie udało, nic nie dzieje sie bez przyczyny. Po 2 godzinach już miałam super humor nawet sie śmialiśmy z moim M, że jak bobas urodzi się w sierpniu to biada mu z 2 lwami. A potem biegałam za nim po domu i ryczałam jak lew:-D Tak trochę szalona jestem:baffled::rofl2::evil::ninja2::rolleyes: Na wszystkich przyjdzie kolej tak więc spokojnie, bez łez i rozpaczy. Pozytywne myslenie to połowa sukcesu!!!!!!!!!!!!!!

Gratuluje wszytkim staraczkom z II tym, które juz w to wierzą i tym które sa jeszcze w szoku i do nich nie dotarło;-)

Pa pa
 
Test sikany mam - nawet dwa :-) I juz z nimi wytrzymuje tydzien :tak: 11.11 bede miala 22dc, przy cyklach 21-25 dniowych (biore luteine na uregulowanie okresu i to przez nia mam tak krotkie cykle)
wkurzysz sie teraz na mnie ale z dobroci serca powiem - poczekaj do terminu @ :blink::-D... hmmm... i dziwne ze luteina ci skraca cykle :confused: chociaz ja sie bardzo na luteinie nie znam ...a cykle np 21dni to dosyc krotkie ! pytanie czy w takim przypadku faza lutealna jest wystaraczjąco długa?! w jakim dniu cyklu masz owu? bo przy takiej dłuości (21) to powinna wystąpic ok 7dc!
mam jakiegos lenia ..... i mam strasznie ciążką glowę :-p
 
ja robilam ale wynik przemilcze masz jakies inne objawy poza bolem brzucha

Czasem mi sie kreci w glowie, czasem mnie lekko mdli, czasem jestem bardziej wyczulona na zapachy, od jakiegos czasu mam zatwardzenie (chociaz jem sliwki... i poprzednio nie miewalam problemow w te strone, raczej w druga, ze tak powiem zazwyczaj latwo wychodzilo ;P)
 
reklama
wkurzysz sie teraz na mnie ale z dobroci serca powiem - poczekaj do terminu @ :blink::-D...

Poczekam, moze wytrzymam :p

hmmm... i dziwne ze luteina ci skraca cykle :confused: chociaz ja sie bardzo na luteinie nie znam ...

Mnie tez to dziwi, ale moja gin sie nie przejela jak jej to powiedzialam i kazala dalej brac, wiec biore...

a cykle np 21dni to dosyc krotkie ! pytanie czy w takim przypadku faza lutealna jest wystaraczjąco długa?! w jakim dniu cyklu masz owu? bo przy takiej dłuości (21) to powinna wystąpic ok 7dc!

Oby byla wystarczajaco dluga ;) Taaak owulacja mniej wiecej okolo 7-8 dnia i wtedy tez byly przytulanki.

mam jakiegos lenia ..... i mam strasznie ciążką glowę :-p

Przy takiej pogodnie nie ma sie co dziwic! Ja dzisiaj tez sie za nic zabrac nie moge, a za godzine zaczynam zajecia na uczelni brrrr ale mi sie nie chce.. szczegolnie, ze juz taaak blisko do 4 dniowego weekendu!!
 
Do góry