reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dzień Dybry! :-D
przepraszam was dziewczyny, ale ja chyba zrezygnuje z udzialu w bb. czuje sie troche jak oszustka, bo pisze wam ze sie staram, ze mam takie i takie objawy... a nawet do cholery jasnej nie wiem czy mam ta owulacje. bez sensu zadawac wam glupie pytania, wy odp, trzymacie kciuki, a ja wiem ze i tak nic z tego bo nawet nie wiem czy ja moge miec dzieci.
jak adolfina napisala o depresji to chyba ja zobaczylam pierwsza jej wiadomosc, ale nic nie odpisalam bo zaciezko mi cos pisac na ten temat. bo ja borykam sie z depresja juz kilka lat. nie ma znaczenia czy lato czy zima, wciaz ja mam. 3 lata temu w srodku lata chodzilam na terapie ale nie do konca mi pomoglo. wogole jestem pogubiona w tym swiecie, w tym zyciu.nie lubie samej siebie, a wrecz nienawidze. nie wygladam jak prawdziwa kobieta, bo jestem strasznie chuda, nie mam wcale!!!! kobiecej figury, (cycki mam jako takie, ale zero bioder)wygladam jak miniaturka kobiety(52 kg, 165 cm), to moj ogromny kompleks.uwazam ze przez moj wyglad ludzie mnie nie szanuja, uwazaja jak mala dziewczynke. jest tak wszedzie: w szkolach ktore konczylam, w pracach ktore mialam do tej pory , tu w pracy tez.wogole mam dosc juz tego londynu, chcialabym wrocic do domu...
sory za moje zale, to z pewnoscia nie jest te forum o zalach, depresjach,tu powinno sie cieszyc a ja niestety nie moge. ja chyba nigdy w zyciu nie cieszylam sie tak naprawde.mam meza,niby jest ok, parcuje, dba, ale czasem tez mi powie cos bardzo przykrego a ja odrazu sie zalamuje...on tez mnie nie traktuje do konca tak jak trzeba.jakos ogolnie ludzie nie traktuja mnie z szacunkiem....jak smiecia i popychadlo.nie mam zadnej przyjaciolki, ani nawet zadnej dobrej kolezanki, nie mam tak naprawde zadnej bliskiej osoby(oprocz meza, ale nie tak na 100%)
sory dziewczyny...tak wyszlo to wszystko ze mnie. nie gniewajcie sie ze wam zasmiecalam i zasmiecam teraz forum. jestem po prostu nienormalna, nie potrafie odnalezc sie w tym swiecie.jestem bardzo samotna.
oj słonko ty nasze co ty tu nawypisywałaś!!! miliony kobiet dalo by sie pokroic za taka figure!!!! a i tak jak dziewczynki pisaly kazda z nas ma swoje kompleksy!! ;-) ja wzrost 172 cm osiagnelam w wieku lat 14 bylam wyzsza od wszystkich chlopakow w klasie masakra!!!!! a i do tego 60 kg wiec taka konkretna bo mam pożądną kość a co najbardziej mnie dolowalo to kompletny brak biustu!!! nogi mam chude a typowo meska budowe czyli tyje w brzuchu ktory czasem jest wiekszy od tego mojego podwojnego pryszcza powyzej! :-D
a co do przyjaciolek ... temat rzeka !! wiekszosc gdzies mnie zawsze wystawila do wiatru wiec przestalam ufac kobietom !!! dopiero teraz po wielu latach mam doslownie 3 ktorym ufam ale kaźdej w inny sposob bo sa kompetnie różne!
i nie mozesz mowic ze ktos cie traktuje jak smiecia!!!!! :szok: kochana musisz siebie przedewszystkim zaakceptowac! nie masz nawet pojecia jakie to skutki przyniesie! ja jak zaczelam inaczek na siebie patrzec i pogodzilam sie z wlasnymi ułomnościami czy niedociagniecialmi zaczelam sie usmiechac do tego co widzialam w lustrze teraz maż mnie NARCYZEM nazywa! i co dzien slysze komplement! a co do samego meża to jego uwazam ze mojego prawdziwego przyjaciela - jemu moge wszystko powiedzec tyle ze on wsiego nie zrozumie i dlatego mam WAS :tak::-D
i pamietaj jeszcze jedno juz nie jestes samotna masz nas ;-)
Adolfinko widze ze mamy podobne myślenie :cool2:

w.kropeczka- no dobrze mowisz kochana,, bo jesli faktycznie masz pco, to antybiotyk moze ci pomoze ale na chwile.. tradzik a wlasciwie jego przyczyne trzeba leczyc od srodka a nie od zewnatrz, a te wszytskie zele moga byc jedynie dodatkowymi wspomagaczami.. ja tak wlasnie zrobilam szukalam przyczyny i znalazlam.. ale narazie jeszcze tradzik jest.. ale mysle ze to kwestia czasu, obym sie nie mylila.. u mnie humor dalej na poziomie O,, ale tez mysle ze to hormony...
pozdrowka kochana:happy2:
niunia ty sie dobrze orientujesz... ja tez mam ten paskudny tradzik ktory zaczyna sie od owu i zaczyna sie goić dopiero przy @ no a zanim sie zagoi to juz przychodzi owu i takie bledne kolo! co to za hormonki mogą być odpowiedzialne???? :confused: ja jako nastolatka mialam gigantyczne braki progesteronu i w wieku 15 lat nafaszerowali mnie hormonami! :-( (7kg +) dzieki czemu zaczelam w ogole @owac bo tak mialam 3 razy do roku :)-D) co ty na to :confused: teraz niby kupilam super piling morelowy i swietnie dziala wiec zaczyna mi sie to zaleczac ale ... to jest jak sama mowisz tylko wspomagacz!

ekki- cos w tym jest ze najwiecej ciąz zaczyna sie w miesiacach listopad, grudzien.
Psychologowie twierdzą ze ma to związek z dniami wolnymi.
Czyli ze jak są swieta, mamy wolne...to co? z lozka nie wychodzimy:-D:-D
ja mysle ze dlatego ze wieczory zimne i dlugie wiec .... :-D:-D:-D

A u mnie żadnych oznak ciąży, temperaturka od dwóch dni 36.8. a to już 7 dzień po owu, dwa dni jeszcze wcześniejsze temp. 36.7 , nic mnie nie boli, nie ciągnie, nie mam wstrętu do zapachów, potraw, ani braku apetytu.... NIC NIC NIC:-( poprostu NIC:-:)nerd::-(
A to był cykl z owu ze zdrowego jajnika i naprawdę myślałam, ze tym razem może sie udać. Widać MOŻE znaczy tyle co i NIE MOŻE:-:)dry::wściekła/y::dry::-(.
Czasami mam naprawdę dość......:cool2:
Przepraszam, ze tak tylko o sobie, ale musiałam sie wygadać:zawstydzona/y:
kochana ty chcesz miec wsie objawey ciazowe juz 7 dni po owu????? :tak: no cos ty gluptasku!!! wiekszosc kobiet jakie kolwiek objawy typu wrazliwosc na zapachy czy brak apetytu ma dopiero 5-6 tc a wiec po terminie @ glowa do gory i spokojnie czekaj jeszcze nic nie wiadomo!!! a temp calkiem ładniusia!:-D
 
reklama
A u mnie żadnych oznak ciąży, temperaturka od dwóch dni 36.8. a to już 7 dzień po owu, dwa dni jeszcze wcześniejsze temp. 36.7 , nic mnie nie boli, nie ciągnie, nie mam wstrętu do zapachów, potraw, ani braku apetytu.... NIC NIC NIC:-( poprostu NIC:-:)nerd::-(
A to był cykl z owu ze zdrowego jajnika i naprawdę myślałam, ze tym razem może sie udać. Widać MOŻE znaczy tyle co i NIE MOŻE:-:)dry::wściekła/y::dry::-(.
Czasami mam naprawdę dość......:cool2:

Przepraszam, ze tak tylko o sobie, ale musiałam sie wygadać:zawstydzona/y:

Cześć dziewszynki,
Pyciu, ja tez nie mam żadnych objawow... tylko znow mnie w nocy brzuch pobolewał jak na @...:-( ale wiesz co.. tak sie pocieszam... ze czesc dziewczyn które maja juz fasolki bardzo dlugo nie dowiaduje sie ze sa w ciazy bo nie maja objawow...
Poza tym w zeszłym miesiacu miałam wszystkie "potrzebne" objawy a @ przylazła... moze teraz bedzie inaczej...:zawstydzona/y:
 
izabell96 Eva84 Myślicie ze z taką temp. moze sie tam fasolka wykluwać:zawstydzona/y:

Aga00782 wiem kochana, ze nie ma na to reguły, a kiedy spodziewasz sie @?
 
Ostatnia edycja:
Eh dziewczeta, moj bol podbrzusza przechodzi... dzis juz mnie tak nie boli jak wczesniej... Nie wiem czy mam to poczytywac za dobry, czy za zly znak :/ bez tego bolu nie czuje zeby sie cos we mnie dzialo :(

Czy ktoras z Was robila test po 12 dniach od przytulanek?
 
A u mnie żadnych oznak ciąży, temperaturka od dwóch dni 36.8. a to już 7 dzień po owu, dwa dni jeszcze wcześniejsze temp. 36.7 , nic mnie nie boli, nie ciągnie, nie mam wstrętu do zapachów, potraw, ani braku apetytu.... NIC NIC NIC:-( poprostu NIC:-:)nerd::-(

Nie zawsze ma sie objawy, moja znajoma dowiedziala sie, ze jest w ciazy dopiero jak przyszly poranne mdlosci i spozniala sie @ - zreszta przeciez dopiero spozniajaca sie @ jest dla lekarzy podstawa do podejrzewania ciazy, wiec glowa do gory kochana :)
 
pysia510- kochana ty sie nie doluj bo sprawa objawow jest tak indywidualna sprawa ze kazda kobieta odczuwa je inaczej, w moim przypadku ja mialam temperature 36,8-37,2 pod wieczor byla 37,4 - 37,8.. wiec spore skoki, co do objawow, to ok 2 tyg po owulacji zaczelo mnie ciagnac w pachwinie, a 2 dni przed @ bylo mi strasznie dobrze... plus bol w podbrzuszu jak na @... wiec jeszcze spokojnie musisz poczekac.. ale czasami jest tak jak moja kolezanka miala czyli zadnych objawow,, kompletnie nic.. tempka tez niska bo 36,7... wiec nie za wysoka.. dopiero w 8 tygodniu sie dowiedziala ze jestes w ciazy jak zwrocila.. a tak wczesniej zero jakichkolwiek objawow...
eve84- kochanie oczywiscie - ja w twoim przypadku tak jak w kazdym bede monotonna i powiem idz na badania hormonow.. nie musisz miec skirowana,, bo z tym roznie bywa.. zaplacisz max.30zl.. jakie hormonki powinnas zbadac podam ci jak wroce do domku czyli po 17.. i wtedy ci wszytsko objasnie.. bse?? bo teraz w pracy nie pamietam jakie to byly a nie chce strzelac czy zle ci podac..wiec przyjde to wezme te moje badania i ci wszytsko objasnie co i jak...i powiem te hormonki i bedziesz wiedziala... :-D
 
Witajcie dziewczyny,wyslalam wiadomosc i niewiem gdzie,dlatego zycze milego dnia, fajne to wasze forum,przegladalam wczorajsze posty i widze ze sa tez dziewczyny na emigraci-ja tez tylko w cieplejszym klimacie gdzie sloneczka niebrak caly rok. mari27 i ekki18 ja staranka zaczynam w czwartek,mam fajnie ze moje owulacie sa co 4 tyg i zawsze w wikend,mam meza pod rekom.
 
niunia ty sie dobrze orientujesz... ja tez mam ten paskudny tradzik ktory zaczyna sie od owu i zaczyna sie goić dopiero przy @ no a zanim sie zagoi to juz przychodzi owu i takie bledne kolo! co to za hormonki mogą być odpowiedzialne???? :confused: ja jako nastolatka mialam gigantyczne braki progesteronu i w wieku 15 lat nafaszerowali mnie hormonami! :-( (7kg +) dzieki czemu zaczelam w ogole @owac bo tak mialam 3 razy do roku :)-D) co ty na to :confused: teraz niby kupilam super piling morelowy i swietnie dziala wiec zaczyna mi sie to zaleczac ale ... to jest jak sama mowisz tylko wspomagacz!

Moja skora tez chyba mysli, ze nadal jestem nastolatka ;) Moze tradziku nie mam, ale krostki mi sie robia i to w dosc duzej ilosci, niestety... zdaza sie zagoic, a po dwoch dniach znowu sie pojawiaja. A peelingi mi nie pomagaja... zreszta nawet jak mam okresy, ze bardzo dbam o cere, to i tak przychodzi moment, ze krostki sie pojawiaja, wiec rownie dobrze moge nie dbac :/ Co do hormonow, to ja tez zaczelam brac zeby w ogole miec @! Jak nie bralam to nie mialam :p Wiec teraz luteine biore juz 2.5 roku, a wczesniej bralam duphaston (kiedys, kiedys). Tylko, ze od luteiny tyje i mam stany depresyjne ehhh plus taki, ze ona jest refundowana i zamiast 15 zl place 3.50...
 
witam dziewczyny ponownie

mam jeszcze jedno pytanko do Was
jaki powinien być śluz przed miesiączką?
z tego co mi się wydaje to suchy i powinno go nie być wcale?
mój jest bardzo obfity a miesiączka już kilka dni spóźniona i żadnych objawów zbliżania się jej...

dziękuję i pozdrawiam
 
reklama
izabell96 Eva84 Myślicie ze z taką temp. moze sie tam fasolka wykluwać:zawstydzona/y:
Aga00782 wiem kochana, ze nie ma na to reguły, a kiedy spodziewasz sie @?
oczywiscie ze moze to kwestia indywidualna nie zawsze musi byc >37st. a poza tym 7 dni po owu to moglo do zagnierzedzenia jeszcze nie dojsc a temp wzrasta tez czasami dopiero po zagnieżdzeniu !!! :tak:;-)

Eh dziewczeta, moj bol podbrzusza przechodzi... dzis juz mnie tak nie boli jak wczesniej... Nie wiem czy mam to poczytywac za dobry, czy za zly znak :/ bez tego bolu nie czuje zeby sie cos we mnie dzialo :(

Czy ktoras z Was robila test po 12 dniach od przytulanek?
Słonko lec na betke bo to badanko mozna robic juz 10dni po przytulankach :tak:

pysia510- kochana ty sie nie doluj bo sprawa objawow jest tak indywidualna sprawa ze kazda kobieta odczuwa je inaczej, w moim przypadku ja mialam temperature 36,8-37,2 pod wieczor byla 37,4 - 37,8.. wiec spore skoki, co do objawow, to ok 2 tyg po owulacji zaczelo mnie ciagnac w pachwinie, a 2 dni przed @ bylo mi strasznie dobrze... plus bol w podbrzuszu jak na @... wiec jeszcze spokojnie musisz poczekac.. ale czasami jest tak jak moja kolezanka miala czyli zadnych objawow,, kompletnie nic.. tempka tez niska bo 36,7... wiec nie za wysoka.. dopiero w 8 tygodniu sie dowiedziala ze jestes w ciazy jak zwrocila.. a tak wczesniej zero jakichkolwiek objawow...
eve84- kochanie oczywiscie - ja w twoim przypadku tak jak w kazdym bede monotonna i powiem idz na badania hormonow.. nie musisz miec skirowana,, bo z tym roznie bywa.. zaplacisz max.30zl.. jakie hormonki powinnas zbadac podam ci jak wroce do domku czyli po 17.. i wtedy ci wszytsko objasnie.. bse?? bo teraz w pracy nie pamietam jakie to byly a nie chce strzelac czy zle ci podac..wiec przyjde to wezme te moje badania i ci wszytsko objasnie co i jak...i powiem te hormonki i bedziesz wiedziala... :-D
Dzieki !!!!! :-D:-D:-D myslalam ze to jakis wiekszy koszt ... i tak sie cykalam ale jak tak to bede musiala sie w koncu wybrac i zrobic hurtem wszystkie ktore sobie juz wczesniej zaplanowalam! :sorry2:
 
Do góry