reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

przepraszam was dziewczyny, ale ja chyba zrezygnuje z udzialu w bb. czuje sie troche jak oszustka, bo pisze wam ze sie staram, ze mam takie i takie objawy... a nawet do cholery jasnej nie wiem czy mam ta owulacje. bez sensu zadawac wam glupie pytania, wy odp, trzymacie kciuki, a ja wiem ze i tak nic z tego bo nawet nie wiem czy ja moge miec dzieci.
jak adolfina napisala o depresji to chyba ja zobaczylam pierwsza jej wiadomosc, ale nic nie odpisalam bo zaciezko mi cos pisac na ten temat. bo ja borykam sie z depresja juz kilka lat. nie ma znaczenia czy lato czy zima, wciaz ja mam. 3 lata temu w srodku lata chodzilam na terapie ale nie do konca mi pomoglo. wogole jestem pogubiona w tym swiecie, w tym zyciu.nie lubie samej siebie, a wrecz nienawidze. nie wygladam jak prawdziwa kobieta, bo jestem strasznie chuda, nie mam wcale!!!! kobiecej figury, (cycki mam jako takie, ale zero bioder)wygladam jak miniaturka kobiety(52 kg, 165 cm), to moj ogromny kompleks.uwazam ze przez moj wyglad ludzie mnie nie szanuja, uwazaja jak mala dziewczynke. jest tak wszedzie: w szkolach ktore konczylam, w pracach ktore mialam do tej pory , tu w pracy tez.wogole mam dosc juz tego londynu, chcialabym wrocic do domu...
sory za moje zale, to z pewnoscia nie jest te forum o zalach, depresjach,tu powinno sie cieszyc a ja niestety nie moge. ja chyba nigdy w zyciu nie cieszylam sie tak naprawde.mam meza,niby jest ok, parcuje, dba, ale czasem tez mi powie cos bardzo przykrego a ja odrazu sie zalamuje...on tez mnie nie traktuje do konca tak jak trzeba.jakos ogolnie ludzie nie traktuja mnie z szacunkiem....jak smiecia i popychadlo.nie mam zadnej przyjaciolki, ani nawet zadnej dobrej kolezanki, nie mam tak naprawde zadnej bliskiej osoby(oprocz meza, ale nie tak na 100%)
sory dziewczyny...tak wyszlo to wszystko ze mnie. nie gniewajcie sie ze wam zasmiecalam i zasmiecam teraz forum. jestem po prostu nienormalna, nie potrafie odnalezc sie w tym swiecie.jestem bardzo samotna.
Nie wiem,co jeszcze moglabym dodac od siebie.pamietaj jedno,jesli masz problem,to wal od razu do ktorejs z nas,napewno nie zostawimy cie samej sobie.moze tylko wirtualnie,ale zdazylam cie juz troche poznac i wiem ,ze jestes wrazliwa kobietka i wartosciowym czlowiekiem.nie jestes inna niz kazda z nas,ja tez mam "jazdy"i chyba kazda z nas ma.glowka do gory .i pamietaj:jestes suuuper!!!:tak::tak::tak:
 
reklama
To znowu ja niestety trochę się podłamałam ponieważ miałam robic test a nie wiem czy go zrobić ponieważ zaczełam mocniej krwawić i strasznie bolą mnie jajniki (zwłaszcza lewy) jak mi nie przejdzie do jutra to pojadę do szpitala albo pójdę prywatnie do lekarza. W nocy było spoko ponieważ miałam lekkie plamienie a jak przyszłam do pracy to myślałam że umrę i nie wysiedzę do końca.

Niebieskabb z całego serca radzę ci zrobić niezwłocznie BhCG z krwi ponieważ może to być bardzo ważne w tej chwili i na przyszłość. Jeśli wynik będzie dodatni nawet minimalnie koniecznie skontaktuj się z lekarzem....konicznie. Miałam podobną historię w zeszłym roku i teraz wiem że badanie krwi to podstawa.
Nie martw się wszystko będzie ok

bUZIAKI PA PA
 
Oj Kropeczko Kropeczko Ty taka fajna dziewusia jestes , czemus Ty do tej Angli wyjechała:no: Tez myslalam o fasolce ale to mnie doluje jeszcze bardziej bo zaczelaby sie powtórka z rozrywki, staramy sie 4 miesiac zaraz po zabiegu , ale 2 latka temu udalo mi sie od razu i dlatego sie teraz martwie, tamta ciaze zakonczylam przez te krwawienia w 5 miesiacu wiec mozesz sobie to dokonczyc ...


:confused:
tak patrze dziewusie bo kazda zaczela swoimi wymiarami rzucac i zobaczcie kazdy cos tam ma i narzeka hehe grubsze chca byc chydsze, chudsze- grubsze, male wieksze itp.
czy nie prosciej pokochac to co mamy ? masakra
przeciez wszystkie jestesmy piekne, bo i kazdemu facetowi podoba sie co innego a tak naprawde jak sie kocha to ta polowka wydaje sie najpiekniejsza na swiecie .a nawet podam przyklad , ze jak sie komus cos powie ze np. mam duzy nos to ten drugi dopiero zaczyna to dostrzegac bo nigdy na to nie wpadl , wiec czasem lepiej o tych kompleksach nie mowic hehe po co , kochajmy co mamy ,a TY Gemini przede wszystkim
Adolfinko-kochanie, tak mi przykro z powodu straty maluszka:-((((( Nie doczytałam wcześniej dokladnie więc nie wiedzialam...myślalam, ze jesteś już mamą...
Ale słonko - świat i los nie może być aż tak niesprawiedliwy dla kogoś kto tak bardzo chce i się stara jak Ty i jestem pewna, ze zostanie Ci to wynagrodzone kiedyś ślicznym bobasem...moze ju nawet w tym cyklu? Wiem, że to bez sensu sie nakrecac, ale nie trac nadziei! Nie każde plamienie musi znaczyć przecież to samo. Będe mocno Cie wspierała i trzymała kciuki!!!

A w związku z tym zabiegiem, jaki mialas robiony - mam do ciebie pytanie - moja kolezanka ma podejrzenie endometriozy (wyczytałam w sieci, ze to rozrost komorek scianki szyjki macicy poza macica) -czy to to samo wlasnie co Ty mialaś? Nie wiem za wiele na ten temat...Jak byś bliżej coś mogła opisać...jesli to to samo...


Katastrofaxxx-masz racje, kazdy ma lepszy i gorszy dzien, a na emigracji o dola nie trudno....bez rodziny przyjaciol z dawnych lat i w obcym kraju...wiem o tym doskonale.
Kochanie - trzymam ckiuki za twoje strania bardzo mocno i wierze ze kiedys wam sie uda -juz nie raz mialam do czynienia z osobami, ktore nawet lakarze skazali na brak potomstwa - a one -jak nabraly dystansu i przestaly uporczywie o tym myslec to zachodzily w ciaze i rodzily piekne dzieci!
A czy ty sie leczysz moze tu w UK ? Mialas jakies badania na wyspach robone czy tez w kraju?
 
:-);-):happy2::tak::-D:happy2::-)

dotka 79 i mari27 ja z wami...... hura nie będę sama ;-) To mój 3 cykl, w kupie siła. Jestem dobrej mysli że nam się uda. Tylko ja mam baaaaaaardzo długie cykle po 34 dni, wy bedziecie pewnie juz testować a ja będę trzymać za was i wszystkie staraczki kciuki. Co do celowania owulację to mogę powiedzieć, że miałam monitoring USG cyklu a i tak nici, tak więc w tym miesiacu już nie będziemy celować w chłopca jest nan egal ważne żeby maleństwo było zdrowe. :-)

Pa pa
 
dziekuje wam dziewczyny, poryczalam sie i zasmarkalam jak przeczytalam wasze odpowiedzi ....
napisalam wam dlugiego posta i kazdej z osobna podziekowalam oraz cos dopisalam od siebie ale poki wyslalam to mnie wyrzucilo... ostatnio coraz czesciej tak wychodzi, chyba jak sie pisze dlugiego posta to termin zalogowania wygasa, i czasem juz nie zalapuje posta?
odezwe sie w sobote, BARDZO DZIEKUJE ZA WSPARCIE.
 
kropeczko nie odpowiem Ci juz czy to byla endometrioza mialam juz tyle badan, i okreslen ze sie w tym juz pogubilam , wiem ze po 1 ciazy w kroczu pozostalo mi kawalek szwu a 10 latach zaczelo mnie to strasznie bolec mialam zabieg usuniecia tego i to nazwali endometrioza ,ciagle zreszta to slyszalam wiec pogubilam sie w tym wszystkim, ale to wlasnie byl jakby wyciek tej endometriozy w chore miejsce , o szyjce kiedys tez syszalam ze to endometrioza ale ostatnio przed zabiegiem juz tego okreslenia nie slyszalam tylko ,,przerost tranki nablonka,, lekarz mi to nawet malowal, ale nic modrego ci nie powiem wiecej , pomietam tez ze endometrioze mozna wyleczyc ciaza a i przy antykoncepcji sie nie ujawna a u mnie akurat byl przypadek zadko spotykany ze wrecz odwrotnie bylo, wiec juz sama nie wiem co mialam
 
Chyba niedlugo zaczne Wam placic za ta terapie grupowa :) Jestescie kochane <3

W.Kropeczko, od 5 i pol roku jestem w UK (w Doncaster) ale poki co "leczylam" sie w Polsce. Niedawno na uczelni dowiedzialam sie, ze w UK (w zaleznosci od kodu pocztowego), jest mozliwosc na refundacje az do 3 prob In Vitro. Dlatego zaplanowalam, ze jezeli ten cykl znowu bedzie bezowocny, pojde do mojego lekarza i dowiem sie szczegolow. Moze tu chociaz laparo mi zaproponuja (co dla mojego lekarza w Polsce bylo "starta czasu"). Zobaczymy..
Oczywiscie o wszystkim bede Was informowala na biezaco :)

Poki co mam cicha nadzieje na fasolie w tym cyklu, nawet kupilam 20 testow (tak wiem jestem choraaaaaaaa ).

Buzka Kochane

P.S. Cos o Endometrizie :
http://www.articlesphere.com/pl/Article/What-Causes-Endometriosis-/144862
http://www.endometrioza.sos.pl/content/view/43/62/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziekuje wam dziewczyny, poryczalam sie i zasmarkalam jak przeczytalam wasze odpowiedzi ....
napisalam wam dlugiego posta i kazdej z osobna podziekowalam oraz cos dopisalam od siebie ale poki wyslalam to mnie wyrzucilo... ostatnio coraz czesciej tak wychodzi, chyba jak sie pisze dlugiego posta to termin zalogowania wygasa, i czasem juz nie zalapuje posta?
odezwe sie w sobote, BARDZO DZIEKUJE ZA WSPARCIE.
przez co wchodzisz do neta tz jaka wyszukiwarke? bo mnie zawsze wywalalo jak pisalam przez explorera teraz wchodze przez Firefox i juz sie to nie zdarza
 
reklama
Ekki u mnie tempereturku rano była 36,7 później wzrosła ale @ po cichu zachodzi tylko tak bardzo skromnie. Więc teraz wspólnie zaczniemy kolejny miesiąc starań - tylko, że u mnie następna @ powinna być po około 25 dniach;-)
icon14.gif

Nafaszeruję M witaminkami i obsłużę jak należy co wieczór - już wyliczyłam od 12.11 do 23.11 - biedaczek będzie się słaniał na nogach:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Wszystkie zdołowanie, niedowartościowane i inne staraczki a głównie ty Gemini bo to ty zaczęłaś temat: życie jest do D... coś o tym wiem bo nie miałam rodziców - tylko najbliższych, zawsze byłam za chuda i za mądra - to drugie nie rekompensowało poprzednich negatywów. Nawet w poprzedniej pracy wszystkie kobity grubsze ode mnie krytykowały mą figurę (pomimo iż BMI mam w normie cycuszki 70C i na tyłeczek wciągam rozmiar 38 - przytyło mi sie na studiach) oczywiście była to wtedy zazdrość ideału.:dry: Figurę zdobyłam, zaradnego męża który zarabia 4xtyla co ja mam - wredną teściową dostałam gratis po trzech latach z haczykiem nadal nie mamy dzidziusia (starania pół roku), w dodatku jak uda mi się zafasolkowac z powodu wady stawu biodrowego - mogą nie trzyma mi się dobrze w panewce i jak zechcę to mogę demonstrować innym jak wyskakuje, będę musiała bardzo dużo leżeć czyli pracowanie odpada, to w dodatku nie wiem jak urodzę - lekarze to zaznaczali, przez wadę biodra i coś coś tam z dyskiem - nie pamiętam określenia, mam bardzo wąską miednicę i czeka mnie cesarka.........
Ale cieszę się z życia, bo nikt nie jest ideałem i teraz ktoś mnie kocha a ja tą miłość którą dostałam chciała bym z podwójną siłą oddać komuś i to mnie pcha dalej w życiu.:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Te uśmiechy dla was kochane:happy2:
 
Do góry