reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dzieńdoberek:-)
Eve może i fasolką zalatywało :sorry2: ale rano już temperaturka 36,7 to pewno dzisiaj @ zawita u moich bram. O dziwo nie czuje rozpaczy i żalu.;-)
Wieczorem poczytam troszeczkę co tam dziewczynki naskrobałyście. teraz uciekam do pracy. Miłego dnia.:blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:
 
reklama
katiuszka ja mojemu nie mówiłam ani o dniu owu ani o dniu testu....po prostu wtedy kiedy mogłam i chciałam go zbałamuciłam :-)...a 2 tyg potem zrobiłam test i wyszły mi II...był miło zaskoczony :-)...bo staranka były 1 x w cyklu tylko (jedyne o czym mu wspomiałam to o tym by się za bardzo nie nastawiał ....)
 
Ja swojemu kilka dni temu też mówiłam że boli mnie brzuch jak na @ więc chyba nici ale on wczoraj kupił mi test a dzisiaj chyba bardziej się tym przejął niż ja. Może powinnam pomyśleć nad miłym wieczorem we 2 by mu rozczarowanie złagodzić no chyba że jeszcze dzisiaj @ przyjdzie to chyba będę udawała, że dobrze sie czuję.
 
Ja tez mojemu powiedzialam o bolach i to on zarzadzil pierwszy test w zeszla sobote. To on powiedzial, ze mam isc do gin... Nie wiem czy powiem mu o nastepnych testach. Ciagle mysle o dzidzi, przegladam fora, czytam, nie umiem sie zajac czyms innym - i miedzy innymi dlatego tak mi smutno kiedy mysle, ze test moze wyjsc negatywnie i przyjdzie @ ;((( a najgorzej, ze u nas nie wchodzi w gre staranie sie, jesli teraz sie nie udalo :(((((((
 
no to kochane robimy przerwe w mysleniu o bąbelkach !!!!!:-D
..Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi kolezankami. Powiedziałam mojemu męzowi, ze wroce o połnocy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wroce ani minuty pozniej'- powiedziałam i wybyłam. Ale. impreza byla cudowna! Drinki, balety, znow drinki, znow balety, i jeszcze więcej drinkow, było tak fajnie, ze zapomniałam o godzinie.. Kiedy wrociłam do domu była 3 nad ranem. Wchodze do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słysze tą wscieklą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowalam, ze moj maz się obudzi przy tym kukaniu, dokonczyłam sama kukac jeszcze 9 razy... Bylam z siebie bardzo dumna i zadowolona, ze chociaz pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do glowy - po prostu uniknęłam awantury z męzem... Szybciutko połozyłam się do łozka, mysląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha
.Rano, podczas śniadania, mąz zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, ze o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. 'Oh, jak dobrze, jestem uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Moj maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: 'Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką'. Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: 'Taaaak A dlaczego, kochanie?' A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O *****!' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać........
 
no to kochane robimy przerwe w mysleniu o bąbelkach !!!!!:-D
..Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi kolezankami. Powiedziałam mojemu męzowi, ze wroce o połnocy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wroce ani minuty pozniej'- powiedziałam i wybyłam. Ale. impreza byla cudowna! Drinki, balety, znow drinki, znow balety, i jeszcze więcej drinkow, było tak fajnie, ze zapomniałam o godzinie.. Kiedy wrociłam do domu była 3 nad ranem.


:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ale sie uśmiałam :-D:-D:-D
Super historyjka:-):-):-)
 
Witam wsztstkie starajace sie. Jestem nowa i tak jak wiekszosc dziewczyn staram sie o kolejna dzidzie,bo mam 5-letnia corcie i czas na kolejne bobo. Narazie mamy za soba 2 proby i wiem ze to niewiele ale mimo wszystko mam dola,myslalam ze tak jak przy pierwszej ciazy uda sie za 2 razem,zastanawia mie czy to ze przez te 5 lat stosowalam rozne metody antykoncepcii ma jakes znaczenie,ostatnio przez rok mialam spirale,jak myslicie.
 
Eve dobre jak kiedyś pierwszy raz to czytałam to oplułam monitor kawą ze śmiechu :)
ja placze ze smiechu za kazdym razem jak to czytam! dziala wyobraźnia :-D

Witam wsztstkie starajace sie. Jestem nowa i tak jak wiekszosc dziewczyn staram sie o kolejna dzidzie,bo mam 5-letnia corcie i czas na kolejne bobo. Narazie mamy za soba 2 proby i wiem ze to niewiele ale mimo wszystko mam dola,myslalam ze tak jak przy pierwszej ciazy uda sie za 2 razem,zastanawia mie czy to ze przez te 5 lat stosowalam rozne metody antykoncepcii ma jakes znaczenie,ostatnio przez rok mialam spirale,jak myslicie.
Witaj !!! i nie smutaj sie!!! organizm napewno musi dojsc do siebie bo spirali!!!;-) zycze szybkiego zafasolkowania!
 
reklama
Witam dziś wszystkie staraczki
Eve84 ale się usmiałąm aż sie popłakałam ale poprawiłaś humor dla mnie dziś z rana :-D:-):-D:-):-D:-).
 
Do góry