reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

ja powinnam testowac w sobote, ale czulam juz wczoraj ze cos sie dzieje. A testy pokazuja hormon ktory wytwarza sie w czasie ciazy wiec jak jestes to powinien pokazac. moj gin mowil ze stezenie tego horm pojawia sie w moczu po oklolo 7 dniu od zaplodnienia. u mnie to juz 15 dzien dzisiaj. :tak:
cos tu nie rozumiem jak to 15 dzien moze ja cos zle licze ale jesli cykl trwa 28 dni owu jest w polowie do soboty sa 3 dni to powinien to byc ok 11 dzien jesli sie myle to prosze popraw mnie moze ja cos u siebie zle wyliczam stosowalas testy owu temp albo cos jeszcze innego ?:-)
 
reklama
hej dziewczynki
wiecie, jednak nie zrobilam testu...boję się tej jednej krechy ktorą tak często widzialam....
nie wiem czy jest sens bo jak zmiezylam tempke z ciekawosci rano, to bylo36.7 więc nie wysoka..
NO i chcialam zapytac czy zawsze jest wysoka ta temperatura???
 
agalottko i callu i tak zrobię. Jutro rano jestem w aptece w wiadomym celu, następnie idę do pracy - jakoś zleci te 8 godz.
Miałam nawet tej nocy koszmarny sen. Cały czas obawiałam się że @ przyjdzie z wielką pompą.
Wieczorem zagonię męża (będzie w domku tak koło 23h) by mi zrobił masaż bo mnie plecki znowu dołem bolą:dry:
A dziś wieczorem - a także przez sen, te przy nadziei i wszystkie staraczki odprawiamy modły czary i gusła, oby ta wredna @@@@ nie przyszła a nasi M by nas za to na święta aż do przyszłych wakacji na rękach nosili:-):-):-):-);-);-);-);-):-D:-D:-D:-D:-p:-p:-p:-p:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::happy2::happy2::happy2::happy2::blink::blink::blink::blink::happy::happy::happy::happy::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::cool2::cool2::cool2::cool2::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
icon10.gif
 
zawsze wczesniej robie i nic nie wychodzi... :-:)-:)-( w tym miesiacu obiecalam sobie ze dopiero 11 :-) to juz niedlugo :-) ale znow mnie brzuszek zaczal bolec jak na @ :-:)-:)-(
ja tez :zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale u mnie bol brzucha jak na @ fuj:wściekła/y: zaczynal sie dwa trzy dni przed a obecnie mam juz praawie tydz i dziewczyny pisaly(one wiedza wszystko:tak:) ze na poczatku ciazy tez moze wystempowac bol moze sie tylko pocieszam ale zawsze lepsze to niz znowu ryczec do poduszki
 
cos tu nie rozumiem jak to 15 dzien moze ja cos zle licze ale jesli cykl trwa 28 dni owu jest w polowie do soboty sa 3 dni to powinien to byc ok 11 dzien jesli sie myle to prosze popraw mnie moze ja cos u siebie zle wyliczam stosowalas testy owu temp albo cos jeszcze innego ?:-)[/quotostatni okres dostalam 12 paz. testy owul zaczelam robic od 7 dnia cylku. owulke mialam 10- 11 dnia cyklu. staranka byly w tym czasie ostre przez kilka dni kiedy robilam testy. wiec dzisiaj jest 15 dzien od owulki:tak:
 
to troche mnie zasmucilas ja nie robilam jak dotad testow na owu u mnie cykl trwa ok 25-26 dni wiec sadzilam ze owu mam kolo 12 13 dnia i wtedy byly przytulanki a wczesniej nie wiec pewnie jest to za pozno i moze dlatego nie zachodze w ciazea staram sie juz pare ladnych miesiecy ale dzieki za informacje po nastepnej @ kupuje test na owu jak sie je stosuje?
 
Witam. Chcialam Was prosic o wsparcie. Mam dzisiaj kiepski dzien... Od ponad tygodnia mam bole w podbrzuszu, od niedzieli staja sie coraz mocniejsze - najpierw czulam ten bol jak przed @ w okolicy jajnika, ale od przedwczoraj zaczelam go czuc w samym srodku podbrzusza. Tak mnie boli, ze ciezko mi siedziec, ciezko mi chodzic, ciezko mi lezec - najlepiej mi jest kiedy siedze zsunieta na fotelu. Bole zaczely sie nastepnego dnia po stosunku - a kochalismy sie w dzien, kiedy planowo mialam miec owulacje. Bylam dzisiaj u ginekologa, ten powiedzial, ze nie wie co mi jest i w ogole zbyl mnie w dosc nieprzyjemny sposob. Strasznie mnie to zdolowalo - ja sie mecze, nie wiem, czy to co czuje jest normalne, a ten mi w ogole nie probuje pomoc ;( Dziewczyny, ja juz nawet zaczelam winda jezdzic, chociaz normalnie zawsze wchodzilam bez problemow po schodach, no i siadam gdzie tylko popadnie, bo nie moge dlugo wystac... Nigdy wczesniej nie mialam takich bolow w podbrzuszu (moze to nie sa jakies bardzo mocne bole, raczej okreslilabym je jako nieprzyjemne i wrecz laskoczace). Powiedzcie mi, czy to moze zwiastowac ciaze? Do planowanej @ jeszcze 7-8 dni... a w ogole gin sie mnie zapytal czy zrobilam test... powiedzialam, mu, ze po tak krotkim czasie od stosunku nie ma przeciez szans nic wyjsc - on sie zdziwil, a potem zaczal na palcach liczyc dni i zmienil zdanie, ze jednak faktycznie przynajmniej 12 dni musi minac... co za lekarz...

Wesprzyjcie mnie dobrym slowem, prosze...
 
no wlasnie:-( mysle ze to troche za pozno. na ulotce w testach owu jest tabliczka z dniami cyklu i kiedy trzeba robic test. ja duzo na ten temat czytalam bo chcemy bobaska. najlepiej test robic okolo godz 22 i wazne zeby wtrzymywac przed zrobieniem mocz tak okolo 2 godz[ ja tak robilam] i najlepiej robic go o stalej porze. powiem Ci ze przez kilka miesiecy stosowalam testy owu i najpierw nie pokazywaly ma w ogole owulki bo robilam go raz rano , roznie. pozniej jak doczytalam o tym jak je robic, wszystko bylo ok ok tak jak w tabelce. no i u mnie doszla samoobserwacja, pozniej juz czulam kiedy mam owulke. sprobuj testow, moje kolezanki ktore je stosowaly juz maja dzieci. teraz kolej na nas:tak:
 
olapolap :wściekła/y::wściekła/y: jest to bardzo przykre i pierwsza rada zmien tego konowala (czytaj lekarza:no:) i idz koniecznie do takiego z prawdziwego zdarzenia taki bol trzeba to sprawdzic i oczywiscie zycze aby okazal sie mala fasolka:-)
goraco cie sciskam
 
reklama
Witam. Chcialam Was prosic o wsparcie. Mam dzisiaj kiepski dzien... Od ponad tygodnia mam bole w podbrzuszu, od niedzieli staja sie coraz mocniejsze - najpierw czulam ten bol jak przed @ w okolicy jajnika, ale od przedwczoraj zaczelam go czuc w samym srodku podbrzusza. Tak mnie boli, ze ciezko mi siedziec, ciezko mi chodzic, ciezko mi lezec - najlepiej mi jest kiedy siedze zsunieta na fotelu. Bole zaczely sie nastepnego dnia po stosunku - a kochalismy sie w dzien, kiedy planowo mialam miec owulacje. Bylam dzisiaj u ginekologa, ten powiedzial, ze nie wie co mi jest i w ogole zbyl mnie w dosc nieprzyjemny sposob. Strasznie mnie to zdolowalo - ja sie mecze, nie wiem, czy to co czuje jest normalne, a ten mi w ogole nie probuje pomoc ;( Dziewczyny, ja juz nawet zaczelam winda jezdzic, chociaz normalnie zawsze wchodzilam bez problemow po schodach, no i siadam gdzie tylko popadnie, bo nie moge dlugo wystac... Nigdy wczesniej nie mialam takich bolow w podbrzuszu (moze to nie sa jakies bardzo mocne bole, raczej okreslilabym je jako nieprzyjemne i wrecz laskoczace). Powiedzcie mi, czy to moze zwiastowac ciaze? Do planowanej @ jeszcze 7-8 dni... a w ogole gin sie mnie zapytal czy zrobilam test... powiedzialam, mu, ze po tak krotkim czasie od stosunku nie ma przeciez szans nic wyjsc - on sie zdziwil, a potem zaczal na palcach liczyc dni i zmienil zdanie, ze jednak faktycznie przynajmniej 12 dni musi minac... co za lekarz...

Wesprzyjcie mnie dobrym slowem, prosze...
najlepsze slowo - to zmien lekarza
chyba dzisiaj sama mam zly dzien , zaczelam plamic zlapalam depesje nie nadaje sie na pocieszyciela , ale poniewaz nie mialas tak nigdy wszystko mozliwe, a jak mowisz ze az tak nie boli to moze faktycznie to TO, kazdy inaczej to znosi a noz sie udalo , oby trzymam kciuki
 
Do góry