reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

pysia510- kochanie i tobie sie uda i niedlugo nie bedzie 1:0 a 8:0 hehe:-D PCO przegra z kretesem... i niech wszytskie @ spadaja w buraki, a niech przyjdzie malenstwo:laugh2:
ja cos mmam nie najlepszy humor... humor mam ponizej stanu normalnego jeszcze nie stan krytycznya le jest zle...:( juz nie pamietam kiedy mialam dobry nastroj...:(:baffled:
 
reklama
Tikanis zdjęcie maleństwa z usg to chyba najwspanialsze zdjecie jakie tlko można sobie wyobrazić, a napewno najbardziej wzruszajace i wyciskajace łezki szczęścia. Garulacje jeszcze raz Kochana, ach moze i my ( inne PCO-wiczki) tez doczekamy sie naszyh maleńkich skarbeczków:tak::happy::tak: a tym czasem cieszymy sie twoim szczęscie. Mozna powiedzieć Tikanis : PCO ---- 1 : 0 i tak trzymaj:-):-):-)

mgk GRATULUJĘ i mocno trzymam kciuki zeby wszstko było dobrze, uważaj na siebie i dbaj dbaj dbaj ile sie da.

niunia27 słyszałam, ze na poprawę jakości plemniczków wpływa jeszcze zimna kapiel ,luźna bielizna ....
jestem taka roztargniona ze zupelnie zapomnialam podziekowac Wam:tak: jestescie kochane i nie ma tak:rofl2: niedlugo podzielicie moj los
 
Witajcie dziewczyny...
Napisałam się własnie i wykasowałam niechcący całego maila.....:angry::rofl2:.. no to jeszcze raz....:-D
Mgk i Mes 28 gratulacje, życze spokojncyh i zdrowiutkich 9 miesiecy:tak:;-)
Imagination cieszę się, ze lekarz Cię uspokoił, spokojnego powrotu do domku;-)
Niniua27 mogą to być równie dobrze plamienia implanatcyjne:tak:, ja bym zrobiła test skoro minął termin @, powodzenia:tak:
Agalotta ból brzucha i jajaników absolutnie nie wyklucza ciąży....;-) trzymam kciuki żeby wyszły Wam piękne kreseczki z Agą00782

A ja dzisiaj zrobiłam kontrolnie betę czy przyrasta... wczoraj 43,5 a dzisiaj 102:-)
bardzo się cieszę.....:-)

Kochane miłego wieczorku:tak:
 
kuuuurde, ale sie właśnie zmartwiłam :-(
Ja mam krew plusową, mój T minusową i... może być konflikt serologiczny jeśli dziecko odziedziczy Jego krew :-( Myślę, że w badaniach krwi by już chyba wyszło, czy jest konflikt czy nie... Muszę wypytać o to ginekologa, bo się martwię...
Mój T mówi, ze jak przy pierwszym dziecku jest konflikt, to z kolejnym może być problem i ponoć może to trwać do 15 lat zanim będziemy mieć kolejne dziecko...
Boję się :-:)-:)-(
Co robić??????:-:)confused::-:)confused::-:)confused::-:)confused:
koleżanko nie przejmuj się tym są na to odpowiednie leki w razie czego przyjmowane w ciąży a i dziecko po porodzie dostaje lek ( zastrzyk) Ja mam gr krwi z minusem a mąż z plusem. w ciąży nic mi nie było a po ciaży dziecko w szpitalu dostało profilaktycznie zastrzyk. I jak fajnie wyszło że od męża dostał własnie tego + a ode mnie 0( mam RHO-). Co do kolejnych ciąż nie wiem bo jestem na etapie czekania na testowanie czy jestem w tej 2 ciąży.
 
gratulacje kochana :-):-):-)
jak masz jeszcze chwilke daj tylko znac jak dlugo trwa u ciebie cykl i czy mialas jakies
objawyy[/
Cykl trwa 28 dni, no i jak pisalam wczesniej mam klucie w dole brzucha, i piersi zrobily sie jakby pelniejsze. wczesniej przed okresem bolaly ale nie byly takie okragle:blink:


 
bardzo sie ciesze nie moge sie juz doczekac i chyba bede testowac wczesniej (normalnie powinnam 11) tylko nie wiem czy wtedy jest 100% pewnosci co do wynikow
 
bardzo sie ciesze nie moge sie juz doczekac i chyba bede testowac wczesniej (normalnie powinnam 11) tylko nie wiem czy wtedy jest 100% pewnosci co do wynikow
ja powinnam testowac w sobote, ale czulam juz wczoraj ze cos sie dzieje. A testy pokazuja hormon ktory wytwarza sie w czasie ciazy wiec jak jestes to powinien pokazac. moj gin mowil ze stezenie tego horm pojawia sie w moczu po oklolo 7 dniu od zaplodnienia. u mnie to juz 15 dzien dzisiaj. :tak:
 
reklama
ja zrobilam 2 testy oba sa pozytywne. w zapasie mam jeszcze jeden ale zrobie go w dniu spodziewanej mies. dla pewnosci. jak trzeci bedzie na plus to chyba zwariuje:rofl2: TRZYMAM ZA NAS NAS KCIUKI:tak:
 
Do góry