reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

aga007 a może jednak nie przyjdzie??? :-) ta wredna @@@...
emma2 ... zazdroszczę kawki w łóziu...ja wstaje o 5:30 nakarmic córeczkę, bo jak zaśpie to juz mi nie zje i mam ja na głowie od 6.....a tak to spi czasem do 8.....potem robie kanapeczki i ubieram sie do pracki...40 min. 2 busy i jestem w cieplutkim biurze...7:30 przeważnie...kupuje po drodze drożdżówke ze sliwką za 1zł i dopiero robie ricore z wielka ilościa mleka!!! czyli takie siki weroniki...kawopodobne bardziej....
A może kawa bezkofeinowa jest dla dzidzi bezpieczna i lepiej smakuje? co wy o tym myślicie? mozna pić????
 
reklama
Witajcie ja przed poprzednią ciążą nie przypominam sobie by mnie bolał brzuch za to piersi powiększyły się i stały się wrażliwe. Tym razem pobolewa mnie brzuch ale tak od kilku dni ( kiedy ma przyjść @ to boli dzień przed albo w tym samym dniu jak mam dostać) kuło mnie wcześniej w podbrzuszu już nie pamiętam z której strony a piersi zrobiły się bardziej wrażliwe i chyba odrobinkę większe i chwilami czuję jakby w środku napływało mi gorące mleko( pisze że tak czuję bo już wiem jak to jest kiedy piersi robią się ciepłe od napływającego mleka) No i wychodzi na to że ja najwcześniej testuję bo w piątek albo w sobotę kiedy rano będzie małżowina w domu.
 
Dziewczynki ja wpadłam się tylko przywitać, mąż miał dziś wolne, tzn na noc poszedł to nie bardzo miałąm się jak dostać do kompa...

Czardziejko widzę, że coraz częsciej tu zaglądasz, oj chyba Cię korci?;-):-)


proszę:
http://emagia.narod.ru/index.htm -ROSYJSKI TEST CIĄŻOWY- KORZYSTAĆ Z PRZYMRuŻENIEM OKA!!!
Mi wyszedł ujemny:-p

Pozdrawiam Staraczki

Dobranoc!!!
dzieki zobaczymy co to takiego
Czesc dziewuszki!siedze sobie w lozku i popijam kawke,ale zaraz musze wstawac i jechac do pracy,bo mam 28km.jak bede w pracy,to do was zajze.jeszcze 6 dni do testowanka,nie moge sie doczekac.tym czasem zadnych objawow.nawet mnie piersi nie bola.zobaczymy,co bedzie,to bedzie.nie nastawiam sie na II.pozdrawiam was porannie,cieplutko i optymistycznie.:-):-):-):-)
ja testuje 11 a caly czas mnie boli brzuch a dzisiaj zauwazylam biale uplawy czyli....ciaza urojona:-) wiec czekamy
:-:)-:)-:)-(
brzuch zaczyna mnie boleć jak na @.... troche za wczesnie bo powinnam dostac 11 ale pewnie jak jej nie chce to wczesniej przylezie.... wredna zlośliwa @.. zawsze taka była:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nawet dzień przed ślubem do mnie przylazla :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
muszę poszukać w necie rytuałów na odpędzenie @ ;-) jak coś znajdę to się z wami podzielę :tak:
trzymaj sie jak juz wyzej pisalam juz od 3 dni mam bole jak na @ czasami to nawet ide do lazienki i sprawdzam czy nic nie leci tak dziwnie sie czuje a testzje tak jak ty 11 choc nie wiem czy doczekam ;-);-) M sie smieje ze to juz a ja boje sie tak myslec zeby nie zapeszyc trzymaj sie i nie przemeczaj moj m juz mnie ochrzanil ze nosze ciezkie donice
 
Dziewczyny trzymajmy się jakoś damy radę prawda? Szkoda tylko że pogoda nie sprzyja pieszym wędrówkom bo na powietrzu troszkę zapomniałoby się o tym całym zamieszaniu z testowaniem.
 
trzymaj sie jak juz wyzej pisalam juz od 3 dni mam bole jak na @ czasami to nawet ide do lazienki i sprawdzam czy nic nie leci tak dziwnie sie czuje a testzje tak jak ty 11 choc nie wiem czy doczekam ;-);-) M sie smieje ze to juz a ja boje sie tak myslec zeby nie zapeszyc trzymaj sie i nie przemeczaj moj m juz mnie ochrzanil ze nosze ciezkie donice

ech.. no to liczmy na to że te bóle brzucha to fasolkowe a nie małpie ;-) zmykam do pracy... miłego dnia dziewczynki:-)


A rosyjski test ciążowy wyszedł mi czerwony ;-) dobre i to na początek ;-) he he
 
Ostatnia edycja:
Hejka z rana , ja dzis mam super humorek oby nikt mi go nie zepsul , hehe moja tempka wzrosla zgodnie z moimi oczekiwaniami a to oznacza ze mialam wczoraj owu :tak: i przytulanki byly dzien wczesniej i wczoraj i dzisiaj beda i ogolnie jestem strasznie szczesliwa ze wkoncu po 3 miesiacach staran ja zlokalizowalam kiedy jest , jak mi teraz nie wyjdzie to juz nie wiem :baffled: ale najwazniejsze ze juz potrafie ja poznac , jest w 23dc , pecznieje mi brzuch i boli strasznie masakra a kiedys myslalam ze to objaw ciazy i sie nie przytulalam :crazy:
trzymam kciuki za nowe fasolki dzisiaj i za te usg co maja byc dzisiaj
no i teraz czeka mnie czekanko 14 dni hehe ciagle na cos czekam :dry:
 
reklama
Do góry