reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Ojej Lilu
Wiecie dzis koleżanka mi mówiła, ze spotkała znajomą na cmetrarzu 1 .11. i ta jej lamentowała, ze jest w trzeciej ciaży, była rozczarowana, załamana itd.
A we mnie sie gotowało normalnie, dlaczego to jest takie nesprawiedliwe:-:)zawstydzona/y::-(, tak sie staramy, drżymy nas sobą, nad objawami, czekamy na owu ,liczymy dni i tylko wkółko testy ciązowe :unsure:i testy owu:unsure: i NIC a ta płacze, ze jest w ciaży ZAŁAMKA.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A za dzidzię oddałybyśmy wszystko...... :rolleyes2::sad::sad::rolleyes2:
Niektórzy nie doceniają i nie ciesza sie tym co mają:dry::nerd::dry:


nie doceniają tego co mają... może kiedyś zrozumieją, jakimi są szczęściarami
:-:)-:)-(

Dziewczynki a pisałyście juz do Św. Mikołaja, bo słyszałam, ze u kogo zawiodły bociany w tym roku, to można sie w tej sprawie odwołać do Św. Miłołaja, on już szykuje listy prezentów co dla kogo, a jeśli chodzi o fasolki to tylko trzeba wpiać ile ma ich byc,;-):-);-)
[/B][/I][/U][/COLOR]

Chyba na serio trzeba coś napisać do św Mikołaja... Chociaż ja bym bardzo chciała zrobić mojemu tacie prezent na imieniny (Andrzejki), bo on już tak bardzo chciałby mieć wnuczka/wnuczkę... Może na 30 listopada się już uda :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

u mnie tym czasem zadnych oznakow ciazy,oprocz lekkiego bolu brzuszka.@ ma przyjsc 10 i napewno sie zjawi jak znam zycie.jak samopoczucie innych testujacych 10?napiszcie cos,razem zawsze razniej.buziaki!;-);-);-)

u mnie też nic... ale może to będzie fasolkowa bezobjawowa niespodzianka :-)

Witajcie i ja się dopisuje do starających. Jestem mamą 3 letniego Antosia i przyszła pora na starania o drugie dziecko. Od kilku dni nie mogę sobie miejsca znaleźć 7 listopada lub 8 testuję. Moje pierwsze przeczucie mówiło, że jestem w ciąży ale dzisiejsze pobolewanie brzucha mówi chyba się nie udało. Jak wy sobie radzicie z tym oczekiwaniem.?

Witaj katiuszka :-) ja to ledwo siedze i sie nogami zapieram żeby po teścik nie polecieć a testowanie mam dopiero 11 i tylko dni odliczam... ech jeszze tdzień...:baffled::baffled::baffled:
Tymczasem trzymam kciuki za Ciebie:tak::tak:

Dobrze ze ide do ginka , tyle miesiecy nieswiadomosci , ale faktycznie jak ostatnio udalo mi sie zajsc to byl 24 dc , czyli moze nie jestem bezplodna , oby to bylo prawdziwe odkrycie

Teraz to musi się udać:-):-):-) Bierz sie dziś z m do roboty :-):-):-)

Wyluzuj to najwazniejsze i sie nie nakrecaj , sama to przezylam mialam wszystkie ksiazkowe objawy i na 150% pewnosci i nic z tego nie bylo a rozczarowanie wielkie , teraz zadne objawy mnie nie obchodza zwlaszcza ze wyczytalam ze tak naprawde do 6tyg objawów nie ma a najaczesciej sa to nasze nadinterpretacje
tylko cierpliwosc cie uratuje ale kciuki trzymam mocno

Oj potrzebuje tej cierpliwości....:tak::tak::tak:

a co do facetów to moj by chyba oszalal jakbym mu wszystko mowila co tu pisze, tak chyba latwiej bo my sie akurat rozumiemy a oni to inny swiat

już widzę jaki moj m byłby zestresowany jakby sie dowiedzial o obserwacji sluziku i innych ciekawych rzeczach ;-)

Cześć laseczki;-);-)
Ja idę dzisiaj kupić test i co ma być to będzie zrobię go jutro rano i napisze po południu co mi wyszło. Mój M mówi że to już ale ja muszę sama sprawdzić:tak::tak:
Miłego wieczorku:-)

Trzymam kciuki MOCNO

A jutro wieeeelki dzień :-D:-D:-D:-D:-D USG:-D:-D:-D zobaczę już w pełnej krasie moje maleństwo :-D:-D:-D:-D Boziu, już doczekać się nie mogę:-D:-D:-D
Zrobię zdjęcie wyniku i się Wam pochwale :-D

Miłego podglądania fasolki :-):-):-)

Mój chce żebym mu chociaż posty swoje czytała, dobre żarty :-p skubaniec mi przez ramię czasem zagląda jak piszę.:-p

wszystkie chłopaki takie ciekawe :-)moj tez ciagle zerka co ja tu pisze i moówi żebym tylko o nim nic nie pisała :-D

ale ten czas sie ciagnie... jeszcze tyle dni do testowania... :-(
przepraszam za marudzenie ale komuś muszę postekac a m to nie zrozumie... :-(
 
reklama
Trzeba tu rozróżnić ektopie od nadżerki. Nadżerka to blizna powstała pod wpływem uszkodzenia mechanicznego - sex, tampony, bardzo częste infekcje a ektopia to stan nabłonka który sam się po jakimś czasie zmienia na prawidłowy. Może czasami pokrwawiac, głównie po szaleńczym sex-ie:-):-D;-):-D;-):-D:-)

A dziewczyny, wczoraj miałam okazję sprawdzić reakcję swojego psa do dziecka.... Był cudowny, lizał tą małą niunię po twarzy, po włoskach a ona nawet wsadzała mu rączki do pyszczka, a on NIC!;-) Nawet nie gryzł jej jak ja nosiłam dzidzie na rękach, tylko strasznie hałasował, ale nie gryzł jej - byłam taka zachwycona:-)
 
Lilu 19 widze ze dalej jedziemy na tym samym wozku. Ja dalej nie mam @ i jest to moj 54 dc. Ztey ze ja zadzwonilam 26.10 do mojego ginekologa i powiedzialam mu ze zaczyna mnie to wszystko juz wqu....(przepraszam za slownictwo) do po ostatim wywolaniu(ktore sie udalo)nastepna jeszcze nie raczyla przyjsc!! A on na to ze powinnam zrobic (nastepny z kolei zreszta) test i jak bedzie ujemny to znowu wywolujemy, wiec kazal mi tak jak ostatnio wziac orgamentil(mam nadzieje ze nie zrobilam bledu w nazwie) w chwili obecnej czekam na @. Castagnus mam brac nadal. Jak dostane@ chce sobie zbadac poziom hormnonow, bo czuje ze cos jest nie tak. Caly czas czuje sie taka spuchnieta :crazy::crazy::crazy:jak przed @, oblewaja mnie zimne poty(smieje se ze to moze juz menopauza:-):-):-):crazy::crazy::crazy:) A do tego przytylam 5 kg:crazy::crazy::crazy:.
Boze nigdy tak z utesknieniem nie czekalam na @:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Pozdrawiam wszystkie staraczki i serdeczne gratulacje dla zafasolkowanych!!!

Wiem ze czesto sie nie udzielam ale codziennie bardzo uwaznie czytam wszystkie posty.


:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Trzeba tu rozróżnić ektopie od nadżerki. Nadżerka to blizna powstała pod wpływem uszkodzenia mechanicznego - sex, tampony, bardzo częste infekcje a ektopia to stan nabłonka który sam się po jakimś czasie zmienia na prawidłowy. Może czasami pokrwawiac, głównie po szaleńczym sex-ie:-):-D;-):-D;-):-D:-)

A dziewczyny, wczoraj miałam okazję sprawdzić reakcję swojego psa do dziecka.... Był cudowny, lizał tą małą niunię po twarzy, po włoskach a ona nawet wsadzała mu rączki do pyszczka, a on NIC!;-) Nawet nie gryzł jej jak ja nosiłam dzidzie na rękach, tylko strasznie hałasował, ale nie gryzł jej - byłam taka zachwycona:-)
wiem wiem nadzerka to tak naprawde nazwa potoczna , ja mialam przerost nablonka i datego mialam mrozenie ale u mnie bylo juz krytycznie kazdy seksik konczyl sie krwawieniem i do tego cala ciaze plamilam , dobrze ze Tobie dalo sie wyleczyc bo to nic fajnego.
 
Cześć Kochane Staraczki :-) dawno mnie tu nie było i sie troszke pozmieniało niestety jak narazie u mnie nic:angry::angry:staram sie z mężem już dłuższy okres i nic ciagle ta @@@:angry:teraz znów mi sie zaczeły dni płodne i zobaczymy mam nadzieje ze bedzie wreszcie niespodzianka pod choinke i wam tego tez zycze;-)
 
Ja miałam tej nocy sen, że jestem w ciąży i byłam u lekarza rodzinnego bo jakieś choróbsko mnie dopadło! Ogólnie wszystkie były miłe i pozytywne.:-)
Miłych snów o fasolkach kochane;-)
 
reklama
Phelania- w taki razie trzymam kciuki zeby sie udalo...moze w tym cyklu? :)
A ja jaz bedzie lista starączek 2009 to sie zapisze :) No chyba ze stchórze:-D:-D:-D
 
Do góry