reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Hej dziewczynki my wlasnie wrocilismy no nie powiem staranka byly i bylo bardzo romantycznie , tyle ze cos mnie martwi od piatku bolal mnie jeden jajnik, bolal caly weekend zreszta poźniej rozbolam mnie juz caly brzuch , chyba na owulke nie boli az 3 dni? jutro zmierze tempke i sie okaze czy owulka byla ale jakos martwi mnie ten bolacy brzuszek hm nie mialam chyba takich boli na owulke ? a jak Wy macie ?hm chociaz teraz nie boli moze to faktycznie owulka - bylo by bosko w samym srodeczku takie przytulanki jakby to nie wyszlo to ja juz nie wiem jak to zrobic by wyszlo
a jak tam u Was ? Emma jak Twoje przytulanki , doszly jakies fasolki? ide sprawdzic bo lektury mi ostro naprodukowałyscie

a wogole to ktora z was pisala o wypiekach ? nie Ty Ell, hehe mialam na drugi dzien zreszta teraz tez mam tylko nie wiem czy to nie dzialanie morskiego wiaterku , ale co tam normalne u mnie ze szukam sobie objawow , wkoncu na tym, ostatnio polega moje pol zycia , pol szukam objawow drugie pol czekam na @ nie wiem co lepsze

Adolfinko..ja miałam straszne bóle na owulkę, staralismy sie 2 dni po bo nie byłam w stanie ....i jakos sie udało, a wypieki miałam własnie od staranek 2 dni..a potem zgage 2 dni okropną a potem bóle korzonków i podbrzusza koszmarne cały tydzień a potem II na teściku 14 dni po bólu owulkowym...trzymam kciuki by sie tm razem udało!!!
 
Hej dziewczynki my wlasnie wrocilismy no nie powiem staranka byly i bylo bardzo romantycznie , tyle ze cos mnie martwi od piatku bolal mnie jeden jajnik, bolal caly weekend zreszta poźniej rozbolam mnie juz caly brzuch , chyba na owulke nie boli az 3 dni? jutro zmierze tempke i sie okaze czy owulka byla ale jakos martwi mnie ten bolacy brzuszek hm nie mialam chyba takich boli na owulke ? a jak Wy macie ?hm chociaz teraz nie boli moze to faktycznie owulka - bylo by bosko w samym srodeczku takie przytulanki jakby to nie wyszlo to ja juz nie wiem jak to zrobic by wyszlo
a jak tam u Was ? Emma jak Twoje przytulanki , doszly jakies fasolki? ide sprawdzic bo lektury mi ostro naprodukowałyscie

a wogole to ktora z was pisala o wypiekach ? nie Ty Ell, hehe mialam na drugi dzien zreszta teraz tez mam tylko nie wiem czy to nie dzialanie morskiego wiaterku , ale co tam normalne u mnie ze szukam sobie objawow , wkoncu na tym, ostatnio polega moje pol zycia , pol szukam objawow drugie pol czekam na @ nie wiem co lepsze

ja kiedy mam owulke to strasznie bola mnie jajniki a na drugi dzien to juz cale podbrusze..czasami bol jest tak silny,ze poprostu nie mam ochoty na przytulanki nie zawsze bola mnie piersi ale jajnik najczesciej lewy i podbrzusze to standart.a o co chodzi z tymi wypiekami bo nie mm pojecia a troche mnie to zaciekawilo!zycze ci,zeby ten Wasz wypad dal rezultaty,trzymam kciuki!!!!
 
Pixellko hm to jak Ty po owu to masz wielkie szanse na chlopca tz na 75 % hehe
ciekawe na ile sie to sprawdzi
Romko kiedys Ell pisala ze po przytulankach po owu miala wypieki i po tym poznala ze jest w ciazy i wywróżyla to Pixelli ktora tez miala wypiek i sie potwierdzilo
 
Ostatnia edycja:
a i jeszcze raz prosze Was Laseczi jezeli ktoras sie zna to czy moglaby zerknac na moje wyniki?sa dwie strony dalej...z gory dzieki!wizyte mam za dwa tyg dopiero a chcialabym cos juz wiedziec....:sorry2:
 
Witam wszystkich,

adolfinko ja tez miałam ból na owólke trwały 2 dni ale nie były bardzo dokuczliwe.

W padłam tylko na chwilkę właśnie się przygotowuje do wyjazdu z małym do szpitala na badania a i nie wykluczam opcji zabiegu :-(. swojego m chyba zostawię w szpitalu bo ja z tych ludzi co ciężko znoszą szpitale :zawstydzona/y:, nawet jak mały miał zabieg w wieku dwóch lat (stulekja) to mój m poszedł z małym do gabimetu ja zostałam za drzwiami i prawie nie umarłam ze strachu, pewnie jak bym weszła tam to bym pdła na podłoge :zawstydzona/y: ,jak słyszałam że mały płacze, ehhh straszne siedze cały weekend i to przeżywam chyba tak zestresowana to jeszcze nie byłam.
A co do mojej ciąży to chyba dosyć dobrze zadnych objawów poza dekilatnym rwaniem w pachwninie i raz na jakiś czas coś zakuje w dole brzucha :-).
 
Dziękujemy za życzenia. Zrobię wszystko co będzie w mojej mocy żeby się udało. Żebym w lipcu zobaczyła moje maleństwo.

A co do owulki to typowe bóle miałam w piątek w nocy, a skok był dopiero we wtorek. Bądź tu mądry kiedy pwulka faktycznie była ;-)
 
reklama
Dziękujemy za życzenia. Zrobię wszystko co będzie w mojej mocy żeby się udało. Żebym w lipcu zobaczyła moje maleństwo.

A co do owulki to typowe bóle miałam w piątek w nocy, a skok był dopiero we wtorek. Bądź tu mądry kiedy pwulka faktycznie była ;-)
no własnie bo mnie bolaly jajniczki 14 dc a ostatnio skoki temp. mialam tak 16-18dc
wiec to mnie zdziwilo, a moze jak klują te jajniczki to dopiero produkują komóreczki :baffled: juz nic nie wiem, ale zaraz uciekam dalej probowac lepiej wiecej niz mniej;-)tez do madrych w tej dziedzinie nie naleze, milgak a kiedy byly przytulanka u ciebie ?
 
Do góry