reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dziekuj Ci bardzo rudka, super jestes dziewczynka.
Chyba sie jednak wyzyłuję na tego gina, zrobłam wszyskie badania prywatnie to jeszcze gina prywatnie odwiedzę ach....
Dziekuje za tą wspaniałomyslną propozycje kochana jesteś :happy::rolleyes::happy2:
nie ma za co, jestem diagnostą laboratoryjnym, i interpretacja wynikow to moj zawod, aczkolwiek pracuje w innej działce niż endokrynologia,ale znam sie na tym lepiej niz pielegniarka,ale lekarz z pewnoscią lepiej to oceni, bo moze cie zbadac, zna poprzednie wyniki itp powodzenia na wizycie, nie ma co zalowac pieniedzy, zdrowie najwazniejsze
ojjj kochana te twoje " woreczki " to mega zaduze :baffled: to juz raczej torbiele a nie pecherzyki :no:
Pecherzyjk pwinien peknac do wielkosci 2.6mm a jezeli nie peknie i bedzie wiekszy tak jak twoj to juz torbiel :angry:
Co to za lekarz, powinien Ci dac Pregnyl na pekniecie pecherzyka jezeli przekroczy 2.3 i sam nie peknie :crazy:
juz za dobrze nie pamietm ale moj pecherzyk poi CLO mial 19-20mm i potem pękł....ale 3,5cm...chyba rzeczywiscie duzo,pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny jestem załamana i przerażona:no: Temp. 37.3 a ja dostałam @. Nie jestem przeziębiona. Czułam że w tym miesiącu sie udało była taka sppkojna! czy to może być poronienie???? A jutro miałam testować......
Spokojnie nie ma sensu się zamartwiać. Jeśli Cię to uspokoi to możesz zrobic test. W następnym cyklu na pewno się uda.

powiedzcie dziewczyny, czy mam racje? wkurza mnie to ze tyle lat!!!! nie kwapila sie na dziecko, a teraz raptem wszczyscy musza ja pocieszac, przezywac itp itd
Wiesz ja staram się nie oceniać ani nie "zabraniać" komuś szczęścia. Rozumiem, że jest Ci przykro ale postaraj się być ponad to. Pokarz, że masz serce i jesteś zupełnie inna niż ona.

Dziewczynki gin jak do niego dzis dzwoniłam to mi jeszcze zaproponował zrobienie usg ale nie wiem co on chciałby tam zobaczyć, czy to moze cos pokazac,moze któras z Was miła robione usg przed ciażą? I co wam lekarze mówili?:zawstydzona/y::zawstydzona/y: I w jakim celu sie je wogóle robi.:nerd::nerd::nerd:
Warto robic usg raz w roku.
Ja robiłam usg bo chciałam zobaczyć czy mam i kiedy mam owulację.

oczywiscie zaczynam staranko ale nie z myślą "musze zajśc w ciąże tym razem bo jak nie to się świat zawali":angry:... poprostu przestaje o tym myslec co ma byc to bedzie...oczywiscie ide do lekarza i na badanie drozności jajowodów....
zyczę pogody ducha ale Was bo ostatnio bardzo zimno się robi - a w takie zime dni to można sie z mężem poprzytulac ;-)
Trzymam kciuki ;-) Z takim podejściem na pewno się uda.

mam nadzieje.... :-)
wiecie co.... jeszcze w tym miesiacu jedziemy z mezem nad morze na tydzien :-) moze tam uda mi sie zafasolkowac :-)
wszystkim zycze powodzenia
Super :tak::tak:

dziewczyny ja tylko na moment chciałam zameldować, że dzidzia rośnie i ma się dobrze, serduszko bije, maluszek ma 11,6 mm
wsszystko zgodnie z moimi oblizeniami:tak:
Bardzo się cieszę, że to taki mały "olbrzymek" :-D:-D

no to ja tez witam!!! staramy sie juz prawie od roku... i nic... mam juz powoli dosyc, wiec mysle ze miedzy innymi starajacymi sie bedzie mi lzej :)
Witaj:-)
KINGUS- co u Ciebie kochana ???
Dziś M siedział cały dzień przed komputerem ja się teraz wcisnełam na chwilkę ;-)
Mam cały czas katar, raz lepiej raz gorzej ale jakoś daję rade. Buziaczki :tak:

Ja w tym cyklu łykam wiesiołek....faktem jest, że mam wrażenie większej mokrości (brrrrr jak to brzmi). Zobaczymy co z tego wyniknie:happy2: Tym razem wzięłam sobie na luz....(prawie połwa cyklu i się udało) teraz tylko przyjemności i mocne postanowienie nie wyorbażania sobie i NIE czytania...
Daj znać kiedy robisz test to będziemy trzymać kciuki :tak:
 
juz za dobrze nie pamietm ale moj pecherzyk poi CLO mial 19-20mm i potem pękł....ale 3,5cm...chyba rzeczywiscie duzo,pozdrawiam

moj npecherzyk po clo najwiecej mial wlasnie 26 mm i pani doktor bardzo sie dziwila ze on jeszcze jest i dlaczego nie pekl, dostalam wtedy pregnyl ale nic z tego nie wyszlo...:no:

Kingus przynajmniej odpoczniesz sobie troszke dzisiaj od kompa ;-) niech mezus troszke poszpera :tak: w sobote i tak pustki na BB :sorry2:
dla Ciebie kochana rowniez buziaczki, pa :rofl2:
 
kochane,czy ktoras z was moglaby mi zinterpretowac moje wyniki?!
PRZECIWCIALA PRZECIWPLEMNIKOWE W NASIENIU LUB SLUZIE SZYJKOWYM
1.PRZECIWCIALA PRZECIWPLEMNIKOWE W SLUZIE SZYJKOWYM: (-)UJEMNE
NORMĄ JEST WYNIK UJEMNY BAZD W ROZC.1:50
2.PRZECIWCIALA PRZECIWPLEMNIKOWE W NASIENIU : /
NORMĄ JEST WYNIK UJEMNY BADZ W ROZC.1:50

Z GORY DZIEKI!!!!
 
[
dziewczyny ja tylko na moment chciałam zameldować, że dzidzia rośnie i ma się dobrze, serduszko bije, maluszek ma 11,6 mm
wsszystko zgodnie z moimi oblizeniami:tak:

i mam się nie martwić brakiem jakichkolwiek bóli, mdlości itd. macica pieknie przygotowana, rozciagnięta, więc powinno byc tym razem latwiej:-)

a teraz przesylam fludiki, bo jeszcze w tej całej niepewności tego nie robiłam
_ _
_ _
_ _
_ _
_ _
_ _
_ _

to miało byc coś na ala dwie kreseczki, ktorych wam bardzo życzę:tak:
No Kochana, kamień z serca!!!:tak: bardzo, bardzo się cieszę że maluszek jest zdrowy i rośnie jak trzeba :-):-):-) Na kiedy lekarz wyznaczył Ci termin?? Sciskam ciepło!!!
Ell tak się cieszę, maluszek rośnie, ty szczęśliwa :-)..widzisz te nasze bóle krzyzowe świedczyły tylko o tym, ze dzidziuś się zagnieżdża tam gdzie powinien...
A co do objawów...to ja na chwile obecna tylko ciagle głodna jestem...
please wstaw suwaczek to bedziemy mogły podziwiać jak dzidzius rośnie....i trzymaj kciuki by moje maleństwo tym razem tez chciało sie u mamusi pojawić....
pixella77, maleństwo na pewno niedługo będzie gotowe się ujawnić ;-) Mój mąż ciagle mi mówił że nasze dziecko jest nieśmiałe dlatego nie chce sie pokazać na usg ;-) Trzymam mocno kciuki!
 
hmmm dziewczyny juz chyba spicie? albo.......tak sie staracie?!oby skutecznie!ja niestety nie mam z kim....:-(.wiecie,zarejestrowalam sie dzis do tego podobno super lekarza i jestem tak pozytywnie nastawiona,mam w sobie tyle radosci,ze szok!nie pamietam kiedy czulam taka euforie!!!!nie wiem dlaczego tak jest ale czuje sie jakbym miala zaraz odfrunac ze szczescia chociaz przeciez nie mam ku temu zadnych powodow..!ja jeszcze nie ide spac takze zajrze na nasze forum za jakis czas,spokojnej nocki wam zycze!!!!!!buziaki!
 
Ja bede robic w krakowie, zastanawiam sie nad dwoma klinikami " leczenia bezplodnosci " w jednej koszt HSG to 300 zl w drugiej koszt to 600 zl, i nie wiem ktora klinike wybrac :sorry2:chyba jeszcze poczytam sobie troche w necie o tych klinikach :tak:

Milej i owocnej nocki dziewczyny :-)

hej!
to trochę dużo 600zł 300 to bym jeszcze jakoś przeżyła ale 600 szok. ja jak pojdę to na 100% do Poznania bo mam blisko tylko nie wiem ile tam skasują
pozdrowionka
 
reklama
dziewczyny ja tylko na moment chciałam zameldować, że dzidzia rośnie i ma się dobrze, serduszko bije, maluszek ma 11,6 mm
wsszystko zgodnie z moimi oblizeniami:tak:

i mam się nie martwić brakiem jakichkolwiek bóli, mdlości itd. macica pieknie przygotowana, rozciagnięta, więc powinno byc tym razem latwiej:-)

a teraz przesylam fludiki, bo jeszcze w tej całej niepewności tego nie robiłam
_ _
_ _
_ _
_ _
_ _
_ _
_ _

to miało byc coś na ala dwie kreseczki, ktorych wam bardzo życzę:tak:


wielkie gratulacje mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i mam rowniez nadzieje ze ja tez bede niebawem mogla usłyszeć bicie serduszka mojego dzidziusia (my cały czas z mężem sie staramy:()
 
Do góry