reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
wszystko okaze sie za jakies 10 dni, wlasnie zakonczylismy goraca faze :)
ja tez lece do sobotnich obowiazkow

dziekuje za wszystkie slowa otuchy

papa
 
Aga czyzby najbliższe dni tez nalezały do ciebie:-):-):-):-)
U mnie owulka za kila dni tak około 29 pazdziernika, ale juz sie nie moge doczekać:rolleyes::yes::yes::yes::rolleyes:.

:-):-):-)hehehe będziemy się przytulać z całej siły ;-);-);-)ja mam mieć podobno (wg suwaczka) ok 30 października. ale z moimi cyklami różnie bywa więc lepiej wcześniej zacząć :tak::tak::tak:
A kiedy masz Pysiu termin następnej (mam nadzieje że niedoszłej) @??? Moja @ powinna się pokazać ok 13 listopada. Chociaż będe robić wszystko żeby się nie pojawiła :angry::angry::angry:
 
WITAM , dziewczyny mam problem juz nie wiem co mam myslec na ten temat , od xx czasu robie sobie testy owulacyjne i zawsze wychodzily negatywnie , wiec poszlam do gina , obserwowal mi cykle i stwierdzil brak owulacji , dostalam od niego clo plus luteine , clo mialam brac od 2 dnia cyklu po 1 tebletce przez 5 dni , dzis jest moj 17 dzien cyklu i dwa dni temu zrobilam sobie test owu wyszedl mi pozytywnie ( 15 dzien cyklu ) wczoraj zrobilam sobie ponownie test i wyszedl negatywnie , ale nie mam sluzu ciagnacego sie mam jedynie , mleczny nie ciagnacy sie i w srodku jest mokro , dziewczyny co myslicie na temat wyniku testu pozytywnego , czy jest to mozliwe ze byla owulacja a sluz byl nie ciagnacy sie
 
każda z nas przechodzi to wszystko inaczej. jeżeli wynik testu był pozytywny to wydaje mi się że owulacja była (może nadal jest). a na zwiększenie ilości śluzu spróbuj wiesiołka. I nie zamartwiaj sie tylko bierz sie za przytulanki :-) :-) :-)
 
Wielkie dzieki za odpowiedz , martwi mnie to ze po clo porosly mi woreczki GIGANTY az 3,5 cm , bylam w srode na usg i gin stwierdzil ze on wyglada tak jak by chcial juz peknac , przewaznie z takich woreczkow robia sie juz torbiele ale u mnie niby taki mial wplyw clo , przed chwila robilam siusiu i na papierze sobaczyla odrobine sluzu przezroczystego ale to naprawde byla odrobinka
 
dziewczyny ja tylko na moment chciałam zameldować, że dzidzia rośnie i ma się dobrze, serduszko bije, maluszek ma 11,6 mm
wsszystko zgodnie z moimi oblizeniami:tak:

i mam się nie martwić brakiem jakichkolwiek bóli, mdlości itd. macica pieknie przygotowana, rozciagnięta, więc powinno byc tym razem latwiej:-)

a teraz przesylam fludiki, bo jeszcze w tej całej niepewności tego nie robiłam
_ _
_ _
_ _
_ _
_ _
_ _
_ _

to miało byc coś na ala dwie kreseczki, ktorych wam bardzo życzę:tak:


Ell tak się cieszę, maluszek rośnie, ty szczęśliwa :-)..widzisz te nasze bóle krzyzowe świedczyły tylko o tym, ze dzidziuś się zagnieżdża tam gdzie powinien...
A co do objawów...to ja na chwile obecna tylko ciagle głodna jestem...
please wstaw suwaczek to bedziemy mogły podziwiać jak dzidzius rośnie....i trzymaj kciuki by moje maleństwo tym razem tez chciało sie u mamusi pojawić....
 
Cześć Staraczki

GRATULACJE wszystkim zafasolkowanym:-):-):-):-):-)

Ale Wy tu produkujecie....fajnie się czyta, ale jak już przebrnę przez to, co napisane to w mojej głowie wielka pustka.....
Ja w tym cyklu łykam wiesiołek....faktem jest, że mam wrażenie większej mokrości (brrrrr jak to brzmi). Zobaczymy co z tego wyniknie:happy2: Tym razem wzięłam sobie na luz....(prawie połwa cyklu i się udało) teraz tylko przyjemności i mocne postanowienie nie wyorbażania sobie i NIE czytania...

Trzymajcie się i owocnych:happy2::happy2:
 
Wielkie dzieki za odpowiedz , martwi mnie to ze po clo porosly mi woreczki GIGANTY az 3,5 cm , bylam w srode na usg i gin stwierdzil ze on wyglada tak jak by chcial juz peknac , przewaznie z takich woreczkow robia sie juz torbiele ale u mnie niby taki mial wplyw clo , przed chwila robilam siusiu i na papierze sobaczyla odrobine sluzu przezroczystego ale to naprawde byla odrobinka

ojjj kochana te twoje " woreczki " to mega zaduze :baffled: to juz raczej torbiele a nie pecherzyki :no:
Pecherzyjk pwinien peknac do wielkosci 2.6mm a jezeli nie peknie i bedzie wiekszy tak jak twoj to juz torbiel :angry:
Co to za lekarz, powinien Ci dac Pregnyl na pekniecie pecherzyka jezeli przekroczy 2.3 i sam nie peknie :crazy:
 
reklama
dziewczyny ja tylko na moment chciałam zameldować, że dzidzia rośnie i ma się dobrze, serduszko bije, maluszek ma 11,6 mm

wielkie gratulacje i wspaniałych kolejnych miesiecy z rosnącym maluszkiem pod serduszkiem.... a fluidki oczywiscie wyłapane, dziekujemy .... :tak::-D:tak:

no to ja tez witam!!! staramy sie juz prawie od roku... i nic... mam juz powoli dosyc, wiec mysle ze miedzy innymi starajacymi sie bedzie mi lzej :)

napewno bedzie lżej i raźniej, więc witam i życzę szybkiego sukcesu II kreseczek :rofl2:

pozdrawiam sobotnio i życze przyjemnego wieczorku ..... i owocnej nocki ..... :tak::-);-)
 
Do góry