reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Dziewczyny jestem załamana i przerażona:no: Temp. 37.3 a ja dostałam @. Nie jestem przeziębiona. Czułam że w tym miesiącu sie udało była taka sppkojna! czy to może być poronienie???? A jutro miałam testować......
Witam cie kochana!bardzo dobrze cie rozumie mialam to samo w tamtym miesiacu.nie wiedzialam na co "zwalic"ta tempke,ale stwierdzam teraz,ze to chyba bylo z wrazenia oraz wielkiej checi posiadania dzidzi.ja juz nie mierze temp.,bo to dla mnie bez sensu.nie smuc sie,przetrwaj glupia@i czekaj na kolejna owu.bedzie dobrze.nie udalo sie tym razem,ale ktoryms ci sie uda i bedziesz najszczesliwsza mama na calym swiecie,i przeslesz nam tysiace fluidkow.badz cierpliwa.pozdrawiam cie serdecznie.pamietaj,ze jestesmy razem,a razem razniej.:blink::blink::blink::blink:
 
reklama
witajcie moje e -psiapsioly....:-)
dzis wolne...
i jutro tez... ale sie wybycze:-D
podzczytywalam was troszku ostatnio, wiec wielkie GRATULACJE dla wszystkich nowiutkich fasolek :tak:
ale tez musze na was nakrzykac;-)- bo wy juz po drugiej fasolce macie a ja( i wiekszosc z nas) jeszcze tej JEDYNEJ nie moze sie doczekac...:-(

ostatnio pisalyscie o rozniastych badaniach, ja nie mialam zadnych, najpierw zaczelam szukac w necie info, ale w koncu jakos sie tak podlamalam i zrobilo sie okropnie :-:)-:)-( bo ja nawet glupia nie wiem czy ja mam owulacje(a to najwazniejsze przecie!), nie wiem nic... a poki tu jestem to i tak dlugo nic wiedziec nie bede.jak ja zazdroszcze tym wam ktore macie choc jakie badania, i wiecie na czym stoicie, bo ja JESTEM JEDNYM WIELGASNYM ZNAKIEM ZAPYTANIA.
 
z innej beki- mozna sie wyzalic ? :sorry2::-(
otoz, moj maz ma starsza siostre ok 40 lat(moze 37 dokladnie nie wiem), do tej pory nie mieli dziecka, bo mieli inne piuorytety- praca, wyjazdy sluzbowe do rozniastych zakatkow swiata, zarabianie grubej kasy, biznesy , budowa wiekkiej willi... itp
ona moze i wczesniej chcialaby miec dziecko, ale jej maz mial ogromny wstret do dzieci, normalnie az sie trzasl jak mial np wziasc na kolana inne malutkie dziecko(np synka innej siostry mojego meza).on nie chcial miec dzieci, ona moze i chciala wic w sumie tyyyle lat jej(im ) minelo i nie maja.
ostanio jednak cos sie im zmienilo, chyba zrozumieli ze czas ucieka itp i postarali sie... ale za pierwszym razem poronila, teraz za drugim tez...
ja to rozumiem...ona na pewno to przezywa... ale z drugiej strony TYLE LAT MIELI WAZNIEJSZE SPRAWY( uwiezcie dziewczyny, kto jak kto, ale ona dobrze(pod wzgledem finansowym !) wyszla za maz i dziecko mogli miec juz baardzo dawno. a teraz robi z siebie wielka nieszczesnice, bo jej sie nie udaje, bo to i tamto, wszyscy musza jej zalowac itp
ALE CZY KTOS KAZAL JEJ TYLE CZASU ZWLEKAC?
CZY NIE WIEDZIALA ZE KOBIETY W WIEKU PRAWIE 40 LAT MAJA OGROMNE PROBLEMY ZAJSC W CIAZE Z PIERWSZYM DZIECKIEM?
CZY NIE WIEDZIALA ZE DZIECKO MOZE BYC CHORE LUB PODOBNE SPRAWY?
jak ja kiedys powiedzialam ze stralam sie o dziecko, myslelismy z mezem ze jestem w ciazy ale dostalam okres, to smiala mi sie w twarz chamsko, nie pocieszyla tylko zaczela nawijac o sobie, ze ona ma takie i takie problemy.
ja to jestem chyba nastolatka jeszcze wedlug niej.mi dziecko jeszcze sie nie nalezy... tylko jej.
powiedzcie dziewczyny, czy mam racje? wkurza mnie to ze tyle lat!!!! nie kwapila sie na dziecko, a teraz raptem wszczyscy musza ja pocieszac, przezywac itp itd
 
pysia wyslij mi te wyniki to ci zinterpretuje,na ile sie da tutaj oczywiscie, lub na priva

Dziekuj Ci bardzo rudka, super jestes dziewczynka.
Chyba sie jednak wyzyłuję na tego gina, zrobłam wszyskie badania prywatnie to jeszcze gina prywatnie odwiedzę ach....
Dziekuje za tą wspaniałomyslną propozycje kochana jesteś :happy::rolleyes::happy2:

Butterflay nie wiem co powiedzieć.....................
Przytulam Cie mocno.

Gemini lekarz mojej kolezanki która czaczęła sie starać o dziecko chyba w wieku 36 lat powiedzia jej tak
Bóg wybaczy człowiekowi zawsze, czlowiek człowiekowi czasami, a natura NIGDY...... więc rozumiesz co chciał jej przez to powiedzieć
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jestem załamana i przerażona:no: Temp. 37.3 a ja dostałam @. Nie jestem przeziębiona. Czułam że w tym miesiącu sie udało była taka sppkojna! czy to może być poronienie???? A jutro miałam testować......

witaj.historia z nami znow sie powtarza.bardzo mi przykro. ja tez za pierwszym razem zaczelam pytac dziewczyn o poronieniu bo chcialam znalezc jakies wytlumaczenie..ale coz, po prostu nie bylam w ciazy-tak mi dziewczyny powiedzialy- niezbyt przyjemnie to uslyszec ale ...prawda.
 
Dziewczynki gin jak do niego dzis dzwoniłam to mi jeszcze zaproponował zrobienie usg ale nie wiem co on chciałby tam zobaczyć, czy to moze cos pokazac,moze któras z Was miła robione usg przed ciażą? I co wam lekarze mówili?:zawstydzona/y::zawstydzona/y: I w jakim celu sie je wogóle robi.:nerd::nerd::nerd:
 
Dziewczynki gin jak do niego dzis dzwoniłam to mi jeszcze zaproponował zrobienie usg ale nie wiem co on chciałby tam zobaczyć, czy to moze cos pokazac,moze któras z Was miła robione usg przed ciażą? I co wam lekarze mówili?:zawstydzona/y::zawstydzona/y: I w jakim celu sie je wogóle robi.:nerd::nerd::nerd:

Pysia, ja miałam ostatnio robione usg. Moja dr tez mi zaproponowała, ale ja nigdy wcześniej nie miałam, więc stwierdziłam, że może warto sprawdzić czy wszystko "tam" ok :)
Badanie trwało kilka minut, doweidziałam sie, że wszystko w porządku, że mam przodozgięcie macicy i że miałam owulacje z prawego jajnika, bo był wiekszy od lewego. Po czym Pani Dr skwitowała, że na następna wizyte mamy już przyjść we dwoje: ja i dzidziuś - hehe łatwo powiedzieć...Oj mam nadzieje, że tym razem @ nie przyjdzie choć brzusio pobolewa na okres, T = 37,1 oC...
To nasz 2 cykl starań...
 
Gemini lekarz mojej kolezanki która czaczęła sie starać o dziecko chyba w wieku 36 lat powiedzia jej tak
Bóg wybaczy człowiekowi zawsze, czlowiek człowiekowi czasami, a natura NIGDY...... więc rozumiesz co chciał jej przez to powiedzieć

lepiej bym tego nie ujela...pozdrawim Was,sorki,ze ostatnio sie nie udzielam....wpadlam w jakis dol i powoli z niego wychodze....
 
Dziewczyny jestem załamana i przerażona:no: Temp. 37.3 a ja dostałam @. Nie jestem przeziębiona. Czułam że w tym miesiącu sie udało była taka sppkojna! czy to może być poronienie???? A jutro miałam testować......

Kochana,moja przyjaciolka dostala okres pomimo tego ze byla juz w ciazy,oczywiscie ona jescze nie wiedziala ze w niej jest bo tak to by spanikowala,ale chce powiedziec ze okres nie przekresla jeszcze wszystkiego,glowa do gory,buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ale jestem wściekła............:wściekła/y::crazy::wściekła/y::crazy::wściekła/y::crazy::wściekła/y:
Wyobraźcie sobie, ze poszłam z wynikami badać do lekarza rodzinnegio zeby mi tylko i wyłącznie je odczytał ( krew, moc,z tokso, cytomeg, rózycza zyłtaczka itd.), wzięła lekarka te badania i mówi ....wie pani w zasadzie to moze być....

Oj tak to jest z tymi naszymi lekarzami jak nie zaplacis to juz lipa,traktuja czlowieka jak zlo konieczne!ale wierze,ze gdzies sa lekarze tacy prawdziwi z powolania,ja troche sie ozywilam,rozmawialam z kolezanka,ktora jest po ciazy pozamacicznej i po 2latach staran wlasnie im sie udalo zajsc w ciaze,dala mi namiary na lekarza,podobno niesamowity,na pierwszej wizycie siedziala prawie 2 godz!pomogl jej jak widac ze skutkiem!!przyjmuje prywatnie,ale jak ma pomoc to warto tak mysle,powiem Wam,ze udalo i sie wrzucic na luz juz sie tak nie przejmuje porazkami,teraz chce SPOKOJNIE brnac na przod...
 
Do góry