reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

PYSIA faktycznie wrzuc wyniki tych badan na forum jezeli chcesz,ja niestety jestem zielona w takich sprawach ale pewnie ktoras z dziewczyn Ci pomoze!!!!!!!!!!
 
reklama
lepiej bym tego nie ujela...pozdrawim Was,sorki,ze ostatnio sie nie udzielam....wpadlam w jakis dol i powoli z niego wychodze....

Ciesze sie, ze juz twoje chwilowe załamanko mija i, ze znow jeses między nami Staraczkami:rolleyes:;-):rolleyes:. Jak dobrze pamietam to chyba zaiwszacie usilne stranak nad poczeciem maleństwa ale nie odkładacie ich zupełnie:happy::happy::happy:.
Kochana a skad jest ten lekarz?

Pinakolada to moze jesdnak to usg przed ciazą ma sens.
 
Ostatnia edycja:
Ciesze sie, ze juz twoje chwilowe załamanko mija i, ze znow jeses między nami Staraczkami:rolleyes:;-):rolleyes:. Jak dobrze pamietam to chyba zaiwszacie usilne stranak nad poczeciem maleństwa ale nie odkładacie ich zupełnie:happy::happy::happy:.
Kochana a skad jest ten lekarz?

nie staranek nie odkladamy,tylko wrzucam na luz!!!!!!!!! ten lekarz wspolpracuje z klinika bezplodnosci(strasznie brzmi...)w bydgoszczy,ale przyjmuje w prywatnym gabinecie.
 
ja nie owuluje bez lekow przyczyna tego jest PCO ( zespol policystycznych jajnikow )
ale pocieszajace jest to ze mozna latwo wywolac owu lekami np. CLO na rosniecie pecherzykow i PREGNYL na ich pekniecie :tak:





Badanie na droznosc jajowodow nazywa sie HSG mozecie bardzo duzo poczytac o tym w necie, mnie tez to czeka ale dopiero w maju 2009, bede robic prywatnie wiec wrazie czego wezme znieczulenie dozylne " dolargan "
po hsg nie trzeba lezec w szpitalu, zostajesz tylko na ok 2 godzinki na obserwacji i wracasz do domu :happy2:



Dzieki za informacje...napewno pójde na to badanie tylko nie wiem kiedy bo nie wiem jak beda zapisy na to robili. A ile będziesz płaciła za to badanie prywatnie?? może też bym sie wybrała na to prywatnie??
 
witajcie

wiecie co... postanowiłam że w tym miesiąci trochę wyluzuje....podobno wtedy sie zachodzi w ciąże gdy się o tym nie myśli...oczywiscie zaczynam staranko ale nie z myślą "musze zajśc w ciąże tym razem bo jak nie to się świat zawali":angry:... poprostu przestaje o tym myslec co ma byc to bedzie...oczywiscie ide do lekarza i na badanie drozności jajowodów....
zyczę pogody ducha ale Was bo ostatnio bardzo zimno się robi - a w takie zime dni to można sie z mężem poprzytulac ;-)
 
witajcie

wiecie co... postanowiłam że w tym miesiąci trochę wyluzuje....podobno wtedy sie zachodzi w ciąże gdy się o tym nie myśli...oczywiscie zaczynam staranko ale nie z myślą "musze zajśc w ciąże tym razem bo jak nie to się świat zawali":angry:... poprostu przestaje o tym myslec co ma byc to bedzie...oczywiscie ide do lekarza i na badanie drozności jajowodów....
zyczę pogody ducha ale Was bo ostatnio bardzo zimno się robi - a w takie zime dni to można sie z mężem poprzytulac ;-)
I tak trzymaj kochaniutka,ja zrobie tak jak ty.:tak:;-):tak:;-)
 
reklama
MICHALINA84 trzymam kciuki,relax jak najbardziej wskazany,oby Wam sie udalo!!!!!!! Zmykam do lozia,niestety znowu sama bo moje Kochanie no nocce:-(,spokojnej nocki Laseczki!!!!!!!!
 
Do góry