reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

dzieki dziewczyny... wlasnie dzwonil maz... i sie poryczalam... jakos tak sie psychicznie nastawilam ze po 40dniach bez okresu to juz prawie pewne....a tymczasem wszlekie objawy byly na okres.... wstretna malpa...
kurcze mozekupie sobie test owulacyjny.... bo przy tak dlugich cyklach to ja sama nie okresle momentu jajeczkowania
 
reklama
Michalinko przytulam. Kolejny miesiąc staranek przed Tobą:-D, teraz napewno sie uda:tak:

Marcia witaj! Życzę powodzenia:-D

Kobitki doradzcie mi-19 listopada idę do gina prywatnie i będę miała pierwsze usg:happy:, ale jestem też zarejstrowana do innego na 28 października na kasę chorych i nie wiem czy iść tu i tu a później porównać sobie opinię i wybrać tego lepszego?:sorry2:. Dodam, że ten, do którego się wybieram w listopadzie to naprawdę super lekarz, ale chciałabym już wiedzieć co i jak z moją fasolinką, a do 19.11 jeszcze tak długo:baffled:. Powinnam iść do obu?:confused:
 
dziewczyny jeszcze jedno wpadlo mi do glowy... moze bede brala luteine... przynajmniej wywolam owu .... co myslicie... ? kiedys bralam luteine na wywolanie miesiaczki
boje sie tylko czy po niej nie grozi mi ciaza mnoga :-)
 
Alicja, Pysia510, Eve84 dzięki śliczne za ciepłe słowa :-) Staram się być optymistką, ale strach zostaje... Jestem strasznie ciekawa, czy te moje objawy:
bole piersi,
zawroty glowy,
lekkie mdlosci
rzeczywiscie sa zwiastunem fasolki, czy to tylko urojenia...:sorry2:

W poprzedniej ciązy ok 2 tygodni przed @ czulam, ze fasol sie kroi a moj narzeczony i znajome mowily ze mam urojenia, bo za wczesnie na objawy....
 
Marciu ja miala teraz dokladnie te same objawy co ty i dostalam @ .....
chociaz obajwy ciąży i @ sa podobne wiec wszystko mozliwe.... trzymam kciuki za Twoja fasolinke i zeby byla zdrowa i na swoim miejscu :-)
 
Michalinko przytulam. Kolejny miesiąc staranek przed Tobą:-D, teraz napewno sie uda:tak:

Marcia witaj! Życzę powodzenia:-D

Kobitki doradzcie mi-19 listopada idę do gina prywatnie i będę miała pierwsze usg:happy:, ale jestem też zarejstrowana do innego na 28 października na kasę chorych i nie wiem czy iść tu i tu a później porównać sobie opinię i wybrać tego lepszego?:sorry2:. Dodam, że ten, do którego się wybieram w listopadzie to naprawdę super lekarz, ale chciałabym już wiedzieć co i jak z moją fasolinką, a do 19.11 jeszcze tak długo:baffled:. Powinnam iść do obu?:confused:

Ja też mam taki problem ale pójde do dwóch jeśli chodzi o tego publiczmego to maja strasznie stary sprzęt a ten prywatny słyszałam że dobry w publicznym nawet zdięcia z usg nie dają :-(
 
Ja też mam taki problem ale pójde do dwóch jeśli chodzi o tego publiczmego to maja strasznie stary sprzęt a ten prywatny słyszałam że dobry w publicznym nawet zdięcia z usg nie dają :-(

Ten co przyjmuje na kase chorych to ma nowy gabinet, po remoncie i sprzęt też nie jest taki zły:nerd:. Chyba też pójdę i tu i tu:tak:
 
dziewczyny jeszcze jedno wpadlo mi do glowy... moze bede brala luteine... przynajmniej wywolam owu .... co myslicie... ? kiedys bralam luteine na wywolanie miesiaczki
boje sie tylko czy po niej nie grozi mi ciaza mnoga :-)
kochanie ale z tego co ja sie orientuje to luteine tak jak i duphaston (tak to sie pisze?) bierze sie po owu bo i naczej ja wsztrzymasz a na owu to chyba clo bylo ale na twoim miescu byl zrobila monitorin cyklu !! :tak: czyli 1 usg ok 12 dc czy rosna jakies pecherzyki w jajniczkach a potem jeszcze 1 lub 2 usg czy jest jakis pecherzych dominujacy co swiadczyc bedzie o niedlugim go peknieciu = owu i to 3 jest juz dla potwierdzenia czy owu byla czyli po peknietym pecherzyku pojawia sie plyn w zatoce Daglasa czy jakos tak :sorry2:jak sie pomylilam to dziewczynki mnie poprawia! :-D
Marcia26 prosze bardzo polecamy sie na przyszlość! :-D trzymam kciuki zeby to byla jednak fasolka :tak::-D
 
a u mnie powoli zaczynają sie staranka.... tak bym chciała.... same wiecie......:blink:
No to czekamy na wyniki ;-)

I znowu nic... @ jak zawsze przyszedł nieproszony:wściekła/y:....przyniósł wielkie rozczarowanie no i oczywiscie łzy....trace nadzieje ze kiedykolwiek bede miała dzidzie...:-(
Nie martw się, wkrótce się uda :tak: A teraz głowa do góry i zbieraj siłę do nowych staranek.

ja tez wróciłam z badanek...ale zapłaciłam tylko 38 zł za ponowna bete...zobaczę czy rośnie .... morfo, crp, mocz, hiv, wr..cukier...itd...ze skierowaniem
A jak się dziś czujesz????????

Cześć Dziewczyny!!
Jestem tu nowa :).
Witaj:-) Przykro mi, że musiałaś przez to wszystko przejść. Ja miałam puste jajo płodowe. Mam nadzieje, że niedługo będziesz się cieszyć z pozytywnego testu :tak:

dostalam @..........................:-:)-:)-(
Nowy cykl nowa szansa :tak:Będzie dobrze ;-)

:-DKobitki doradzcie mi-19 listopada idę do gina prywatnie i będę miała pierwsze usg:happy:, ale jestem też zarejstrowana do innego na 28 października na kasę chorych i nie wiem czy iść tu i tu a później porównać sobie opinię i wybrać tego lepsze
Ja bym poszła do obu i później sobie porównała który lepszy ;-)

dziewczyny jeszcze jedno wpadlo mi do glowy... moze bede brala luteine... przynajmniej wywolam owu .... co myslicie... ? kiedys bralam luteine na wywolanie miesiaczki
boje sie tylko czy po niej nie grozi mi ciaza mnoga :-)
Luteina chyba nie wywołuje owulacji. Ja na wywołanie owulacji brałam clostilbegyt ale to lekarz mi przepisał.
A miałaś robiony monitoring i wiesz na pewno że nie ma owulacji??
 
reklama
Kingus dziś czuje się dobrze, już 12 a ja nadal na poziomie 37,5 ...wczoraj było 38 :-) więc lepiej...


Marcia nieprawidłowy przyrost w czasie betahcg może świadczyc o ciazy pozamacicznej albo nieprawidłowym rozwoju ciazy...dlatego robi się ja w odstepie kilkudniowym...by porównac przyrost...

Michalinko tule cię mocno...za miesiąc @ odpedzam...
 
Do góry