reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć Dziewczyny,

no nie dałam rady no, nie wytrzymałam....
zrobiłam test...
dziś jest 27 dzień cyklu, w zeszłym misiącu miałam cykl 27 dniowy... wcześniej też się taki zdarzył...
no i jest!!! jest druga kreseczka, mniej wyraźna...
michał też ją widzi... :tak:

nie mogłam Wam nie powiedzieć, choć boję się, że będziecie się śmiać, że nie wytrzymałam

ranyśka mówię Wam, żołądek mnie boli, scisnął się do wielkości wisienki chyba...
czekam na poniedziałek, w poniedziałek testuję raz jeszcze i lecę do ginka bo nie wiem co z tym duphastonem dalej. trzymajcie kciuki :tak:

:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Och jaka cudowna wiadomość:-D:tak::-D:tak:!!! Ogromniaste Gratulacje!!! Skoro jest druga kreseczka nawet jaśniuteńka to nie ma Skarbie wątpliwości:-D I nie będziemy się śmiać z Ciebie bo same przechodzimy przez takie dylematy tylko będziemy się śmiać z tej radosnej nowiny jaką nam przyniosłaś z rana:tak:. Ściskam mocno:happy:.
 
reklama
Och jaka cudowna wiadomość:-D:tak::-D:tak:!!! Ogromniaste Gratulacje!!! Skoro jest druga kreseczka nawet jaśniuteńka to nie ma Skarbie wątpliwości:-D I nie będziemy się śmiać z Ciebie bo same przechodzimy przez takie dylematy tylko będziemy się śmiać z tej radosnej nowiny jaką nam przyniosłaś z rana:tak:. Ściskam mocno:happy:.

:rofl2:

Madzio1980,
przypomnij mi proszę, którego dnia ty testowałaś?
czy powtarzałaś test po kilku dniasch?

i jeszcze jedno...

CO JA MAM TERAZ ZROBIĆ?!?!?pustkę mam w głowie :/
iść do doktórki w poniedziełek?
całą moja mądrość gdzieś podziałam...
 
Nie spiesz się do gina, , II kreseczki odkryłam w piątek, u gina byłam w poniedziałek kazał przyjść za 3 tyg., nawet nie chciał zobaczyć powiedział,że lepiej niech sobie podrośnie, jak wszystko jest ok to chyba lepiej poczekać:-)
 
Hej babeczki,

Czesc dziewczyny!bardzo chcialabym do was dolaczyc.jestem nowa i od dwoch lat staramy sie z mezem o dziecko.wczoraj(zreszta jak co miesiac od 2 lat)dostalam@i jestem smutna:frown:.wiem juz duzo na ten temat tzn.jak zajsc w ciaze?,ale wychodzi na to,ze tylko w teorii jestem dobra.mam regularne cykle,wiem kiedy owulacja,ale mimo tego nic nie wychodzi,chyba(jak to mowia)za bardzo chcemy.nie potrafie o tym nie myslec,po prostu nie dam rady.co miesiac placze w poduszke.dzisiaj kupilam sobie wiesiolek,a mezowi centrum.myslicie,ze to dobry pomysl?napiszcie mi o waszych odczuciach i staraniach.czekam na wiadomosci od staraczek,a tym bardziej od staraczek,ktorym juz sie udalo.dziekuje,jestescie moja jedyna opoka!!!!

Witaj, życzę sukcesu jak najszybciej!!!

moge sie wyzalic???? :angry::angry: ale tak z ;-);-)....
wiec...
czy ja musze tak co rusz biegac na siusiu??? za kazdym razem parcie jest tak ogromne ze gdybym to odlozyla na pozniej to bym w majty polala ;-):szok:
od pierwszego razu z rana przez caly dzien jest tak samo.zadnego zapalenia nie mam, bo przechodzilam to kilka razy wiec to nie to.
po za tym nie wiem jak to wam wytlumaczyc, ale jak tylko zrobie siusiu to od razu - OD RAZU !!! czuje znow delikatne parcie jakby na pecherz,ogolnie na dolna czesc podbrzusza.

ciekawie to wygląda :sorry2:


Za wszystkie dziewczyny testujące w najbliższych dniach bardzo mocno zaciskam kciuki :tak:

Wczorajszy dzien to byla u mnie jakas katastrofa mowie wam w pracy sajgon to malo! tak mnie ten stary dupek irytowalam przez caly dzien ze w efekcie wieczorem w samochodku nerwy mi juz poscily i se pochlipalam ciutek ... :-( a jak siedzialam w pkt tpSA to malo nie zemdlalam .... pieprz...a robota :crazy: biegam jak kot z pecherzem ciagle mam cos do robty ... studia to juz wogole odlogiem leza .... do 15.10 mialam oddac indeks a tu dooopa bo nie mam jeszcze absolutorium i nie mam pojecia co teraz ze mna bedzie :-( w pracy mam tyle roboty ze do domu musze brac i na projekty na studia i prace inz nie mam juz czasu ani sily! :-:)-:)-( mam dola jesiennego! :confused2:

Przytulaski ogrooooooooooooooomniaste dla Ciebie!!!

Ide dziś do gina i przyznam, że troszkę się denerwuję:rofl2:

Będzie dobrze :tak:, ja idę jutro :tak:

Cześć Dziewczyny,

no nie dałam rady no, nie wytrzymałam....
zrobiłam test...
dziś jest 27 dzień cyklu, w zeszłym misiącu miałam cykl 27 dniowy... wcześniej też się taki zdarzył...
no i jest!!! jest druga kreseczka, mniej wyraźna...
michał też ją widzi... :tak:

nie mogłam Wam nie powiedzieć, choć boję się, że będziecie się śmiać, że nie wytrzymałam

ranyśka mówię Wam, żołądek mnie boli, scisnął się do wielkości wisienki chyba...
czekam na poniedziałek, w poniedziałek testuję raz jeszcze i lecę do ginka bo nie wiem co z tym duphastonem dalej. trzymajcie kciuki :tak:

:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

No super :-), gratulacje!!!!!
A duphaston bierze sie też na podtrzymanie ciaży więc chyba nie zaszkodzi jakbys brała go dalej. Tylko nie wiem jaka dawka...

:rofl2:

CO JA MAM TERAZ ZROBIĆ?!?!?pustkę mam w głowie :/
iść do doktórki w poniedziełek?
całą moja mądrość gdzieś podziałam...

hmm, moja ginka kazała mi przyjść 2 tygodnie po zatrzymaniu @ a wcześniej kazala zrobić betę :tak:
 
Dzieńdoberek:-)
Kochanie nie smutaj się, nie wolno:happy:. Jesteś takim naszym forumowym promyczkiem słońca i kochaną pocieszycielką:tak:. Będzie dobrze zobaczysz. A jeżeli dołek jesienny sobie nie pójdzie to będę dołkować z Tobą ok?:-D
Ide dziś do gina i przyznam, że troszkę się denerwuję:rofl2:
kurcze .... ale siuper sie takie rzeczy czyta :tak: dziekuje!!! :tak::sorry2::zawstydzona/y: od rau lepiej na serduszku ;-)
a ginusiem sie nie denerwuj za bardzo .... my kobitki lubimy sie same nakrecac ;-) trzymam kciuki i czekam na super wiesci :-)

Cześć Dziewczyny,

no nie dałam rady no, nie wytrzymałam....
zrobiłam test...
dziś jest 27 dzień cyklu, w zeszłym misiącu miałam cykl 27 dniowy... wcześniej też się taki zdarzył...
no i jest!!! jest druga kreseczka, mniej wyraźna...
michał też ją widzi... :tak:

nie mogłam Wam nie powiedzieć, choć boję się, że będziecie się śmiać, że nie wytrzymałam

ranyśka mówię Wam, żołądek mnie boli, scisnął się do wielkości wisienki chyba...
czekam na poniedziałek, w poniedziałek testuję raz jeszcze i lecę do ginka bo nie wiem co z tym duphastonem dalej. trzymajcie kciuki :tak:

:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
ale fajnie!!!! gratulacje wielgaśne!!!! :-D:-D:-D
no to ktora nastepna w kolejce z testowankiem ?? ;-) mamy wiedze dobra passe wiec testowac dziewczynki!!!!! :tak:
ha a z dobrych wiesci od jutra powinnam miec necika w chalupce nareszcie! :-D
nenius dzieki kochana!
 
Ostatnia edycja:
:-) Wielka radość z powodu ciąży, tylko pojawiły się straszne mdłości a nawet wymioty, jestem wykończona, trzymajcie kciuki, żeby mój Fasolek był już grzeczny i dał mi troszkę spokoju:happy:
 
small song GRATULACJE WIELKIE:-D... i dlaczego miałybysmy się śmiać, przeciez to ty sama dokładnie wiesz jak długie masz cykle i kiedy test może ci wyjść więc dobrze, ze go zrobiłaś :-)...pójdź na bete zamiast testu drugiego...
 
reklama
Czesc dziewczyny!bardzo chcialabym do was dolaczyc.jestem nowa i od dwoch lat staramy sie z mezem o dziecko.wczoraj(zreszta jak co miesiac od 2 lat)dostalam@i jestem smutna:frown:.wiem juz duzo na ten temat tzn.jak zajsc w ciaze?,ale wychodzi na to,ze tylko w teorii jestem dobra.mam regularne cykle,wiem kiedy owulacja,ale mimo tego nic nie wychodzi,chyba(jak to mowia)za bardzo chcemy.nie potrafie o tym nie myslec,po prostu nie dam rady.co miesiac placze w poduszke.dzisiaj kupilam sobie wiesiolek,a mezowi centrum.myslicie,ze to dobry pomysl?napiszcie mi o waszych odczuciach i staraniach.czekam na wiadomosci od staraczek,a tym bardziej od staraczek,ktorym juz sie udalo.dziekuje,jestescie moja jedyna opoka!!!!

Witaj :-)

Cześć Dziewczyny,

no nie dałam rady no, nie wytrzymałam....
zrobiłam test...
dziś jest 27 dzień cyklu, w zeszłym misiącu miałam cykl 27 dniowy... wcześniej też się taki zdarzył...
no i jest!!! jest druga kreseczka, mniej wyraźna...
michał też ją widzi... :tak:

Gratuluje :-D:-D:-D
 
Do góry