reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

PS. A o tych ziółkach to czytałam gdzieś przypadkowo na całkiem innym forum,ale sorki nie pamiętam jego nazwy żebyście mogły zajrzeć.
 
reklama
Przeczytałam wszystko, ale nie mam siły odpisywać! :sad:
Ciężki dzień w pracy i na dodatek okropny w domu... Mój M dostał dziś wypowiedzenie, a to oznacza tylko jedno - przełożenie staranek.:wściekła/y:
Bardzo mi smutno, ale musze jakoś wspierać M. Zobaczymy jak to wszystko sie ułoży.:no2:

Trzymam kciuki za testujące niebawem Staraczki. Życzę pięknych czerwoniastych dwóch kreseczek.
Rudka - Raduś jest boski!

nie smutaj sie, ja zawsze wychodze z zalozenia ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, a moze mezulek znajdzie fajniejsza, lepsza prace, glowa do gory bedzie dobrze
 
Dziewczyny jesteście Kochane! dziękuję Wam.

Butterfly a ja myślę, że to wróży coś dobrego. Nowy etap w życiu, zobaczysz niedługo Twój M znajdzie super pracy a Ty ujrzysz II :-)
Chciałabym żeby tak było!

BUTTERFLY nigdy wcześniej nie miałyśmy okazji popisać,ale chciałam powiedzieć,że przykro mi z powodu Waszej sytualcji...to,że musicie przełożyć starania o Maleństwo świadczy o Tobie bardzo dobrze!Pragniesz zapewnić Maleńtwu godne warunki jak wszystko się poukłada napewno znowu zaczniecie starania...a złe chwile tylko umacniaja związek!Życzę Ci powodzenia na przyszłaść,pozdrawiam!

To raczej o moim M. dobrze świadczy, bo to on taki odpowiedzialny, aż czasami za bardzo. Szczerze mówiąc nie mam ochoty na odkładanie starań. Wiem, że jest dobry w tym co robi i szybko znajdzie pracę, Zresztą ma juz propozycje. Ale on musi mieć wszystko zaplanowane i musi miec pewność, że zapewni nam bezpieczeństwo. A wiadomo jak to jest z tymi nowymi pracami. Dlatego rozumiem go.

buterfly przykro mi ze tak wam się układa, ale mam nadzieje, że to wszystko wyjdzie wam jeszcze na lepsze, trzymam za was kciuki, i mam nadzieje ze juz niebawem wrócicie do staranek, a może będzie tak, ze szybko M znajdzie prace i nawet nie trzeba będzie ich przerywać. Mój mąż znalazł nową pracę w 3 dni, po tym jak usłyszał od szefa, że jego dzial będzie rozwiązany i poprzerzucaja ich po nowych oddziałach.Wyszło nam to naprawdę na lepsze oj nawet o 200% jest lepiej:) mam nadzieje, ze u was też tak będzie

Mam nadzieję, że tak będzie.

nie smutaj sie, ja zawsze wychodze z zalozenia ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, a moze mezulek znajdzie fajniejsza, lepsza prace, glowa do gory bedzie dobrze
Oby tak było!

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie!:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Butterfly przytulam mocno. Zobaczysz Kochana będzie dobrze, a nowa praca okaże się dla Twojego męża sukcesem:tak::-D i napewno nie trzeba będzie odkłądac staranek:-). Trzymam kciuki za Was:-D.

Eve spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe dla Tofika:-D:tak::-D:tak::-D. Buziaki w nochala:-D.

A mnie bolą jajniki i w krzyżu łupie:baffled:, więc pewnie jutro już przywitam wredną panią:growl:
 
Butterfly moge tylko podpisac sie pod poprzedniczkami :-) zgadzam sie z nimi w 100%, napewno wszystko sie szybciutko ulozy i wkrotce zobaczysz II wymarzone kreseczki, pozdrawiam
 
Dziewczyny w końcu miałam chwile aby nadgonić tematy na forum :tak:
no mam nadzieje ze teraz jak pojde 20 to zobacze pieknego dziudziusia:-D
tikanis, kochana mam nadzieje ze tak bedzie!!!trzymam mocno za Ciebie kciuki. Wiem że czekanie na usg jest mega trudne i czasem wykańcza psychicznie ale jakoś się wzajemnie musimy wspierać i będzie dobrze!:tak:;-)

jak dzisiaj nie przyjdzie @-to jutro robię test, ale boje się-coś się dzieje z moim brzuchem juz od tygodnia, niby nie boli, ale dziwny jest-chyba sobie za duzo wyobrażam i za bardzo chcę dzidziusia.W tym miesiącu stosowałam testy owulacyjne,staralismy się w te dni -ale wydaje mi się,że to jakaś lipa.Mam cięzki dzień:-(
Oj mi tez sie wydawało że z testami to tak podejrzanie łatwe a jednak sie udało!!! Mam nadzieje ze u Ciebie tez tak bedzie!:tak:

Ps. jesli ktoras z drogich forumowiczek wiedzialaby cos czym warto sie podzielic odnośnie tego, czego nam nie wolno w trakcie staran (np. leki) to bylabym wdzieczna za kazdą opinie. :-) Zawsze lepiej wiedziec...
Nie wiem czy to odnosić tez do starań ale w czasie ciazy nie można brać ibupromu... wiec jeżeli już to może lepiej sie przerzucic na apap.... no oczywiscie najllepiej nie barc zadnych lekow jesli nie jest to konieczne.
Jak ja bym już chciała mieć zielone światełko na starania :dry:
No nic muszę iść do dentysty żeby ząbki podleczyć i zaszczepię się na grypę i będę czekać.
Boli mnie żyła po wenflonie :sorry2:
Dziś ufarbuje sobie włoski bo w ciąży nie chciałam, kurcze tak się oszczędzałam a i tak to nic nie dało czyli reguły nie ma no nic czekam na swoją kolej...do maleństwa
Kochana, tak trzymaj!!! Zajmij sie teraz sobą, swoim zdrowiem. Jeśli masz możliwość to zaszczep się na ta grype (tylko pamiętaj że potem trzeba odczekać 3 miesiace) ew żółtaczkę (tylko wtedy chyba musiałabyś mieć przyśpieszoną szczepionkę bo normalnie cykl szczepień trwa pol roku).
Ściskam ciepło.

Pixella no wiesz, nie powiem , że ten pomysł mi się nie podoba;-), ale objawów u mnie brak...
Może Ty mi odpowiesz na pytanko, bo widziałam że wcześniej komuś udzielałas rady na ten temat:
co do tych przytulanek... to nie mozna robić tego codziennie? Ja to się zawsze boję, że można przegapić "ten" dzień... no i jesli śluż jest skąpy to plemniczki tez tak długo nie żyją... :baffled:
Ja tam sie staralam codziennie ;-):-D Oczywiscie w tych najbardziej "gorących" dniach ;-) ale myśle że starania co drugi dzień też powinny dać efekty.... W każdym razie u mnie przytulanki codziennie nie zaszkodziły :-)...

Przeczytałam wszystko, ale nie mam siły odpisywać! :sad:
Ciężki dzień w pracy i na dodatek okropny w domu... Mój M dostał dziś wypowiedzenie, a to oznacza tylko jedno - przełożenie staranek.:wściekła/y:
Bardzo mi smutno, ale musze jakoś wspierać M. Zobaczymy jak to wszystko sie ułoży.:no2:
butterfly! Głowa do góry! Może faktycznie Twój M niedługo znajdzie lepszą pracę? Nie wiem czy koniecznie musicie przekładać starania:confused: przecież wszystko na pewno uda się zgrać! Trzymam za Was kciuki aby udało sie Wam szybko wyjść z tej sytuacji:blink:

Rudka! Radek jest super! bardzo przystojny :-D

A u mnie po staremu, czekam do poniedziałku na usg.... a jutro mam urodziny! Mój M pytał sie co chciałabym dostać... a ja teraz marze tylko o jednym... żeby maleństwo było zdrowe, ech to moje jedyne życzenie urodzinowe...
 
Rudka, Radek super-facio:-)

katarzynak83, i wiesz co te Twoje marzenia urodzinowe się szybko spełnią (tego Ci życzę już na jutro:happy2:)

kinguś, jesteś WIELKA:blink: Zazdroszczę tego zdrowego rozsądku i umiejętności nie poddawania się:happy2:

Butterfly już za niedługo zaświeci dla Was słoneczko, które otworzy Wam drogę od owocnych staranek:happy2:

A ja w zawieszeniu i oczekiwaniu:sorry2: Staram się psychicznie nie nakręcać:cool::cool:niekiedy się udaje, innym razem -nie:dry::dry:.
Miłego początku weekendu, bo jutro już piątek:happy2:
 
wiecie,cieszę sie,że tu trafiłam!wszystkie się tak wspieracie,aż miło mi sie czyta...odrazu tak lepiej sie nastrajam na całą tą sytuacje...:happy:
 
no a już od jutra mój Mężczyzna zaczyna urlopik;-)...tak sie cieszę,jestem po@ także od nowa zaczynamy staranka...jeszcze tylko dzisiejsza samotna noc:-(
 
reklama
lilu kochana wpadam tu bardzo rzadko i podczytuje, cieszac sie z kazdej nowej fasoli, wklejam fotke radzia specjalnie dla Ciebie:-)
ta pani to nie ja, ale radek bardziej jest do niej podbny niz do mnie:-p no i dziewczyny trzymam za was kciuki, Radzio to tez chlopak "starankowy"

o rany jaki radzio jest slodki :sorry2: Lilu19 jest ciocia samych przystojniaczkow ;-):-D:-D:-D

Przeczytałam wszystko, ale nie mam siły odpisywać! :sad:
Ciężki dzień w pracy i na dodatek okropny w domu... Mój M dostał dziś wypowiedzenie, a to oznacza tylko jedno - przełożenie staranek.:wściekła/y:
Bardzo mi smutno, ale musze jakoś wspierać M. Zobaczymy jak to wszystko sie ułoży.:no2:

Trzymam kciuki zeby jak najszybciej sie dobrze ulozylo :tak:
 
Do góry