reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

elizabeth - z tymi starankami to roznie pisza , gdzies czytalam ze mozna codziennie a gdzies indziej ze lepiej jak mezczyzna je przetrzyma i w ten jeden dzien ma wtedy mocniejsze hehe ale ja wole ta pierwsza wersje
wiec rob jak ci lepiej co ma byc to bedzie zwlaszcza ze kazdy uwaza inaczej
powodzonka
 
reklama
Rudka jak milo ze nas odwiedzilas na chwilke :-D:-D:-D:-D
Co tam slychac u ciebie i Radusia ???
Oczywiscie ogromne buziaki dla tuptusia Radusia od cioci Lilu :-D:-D
lilu kochana wpadam tu bardzo rzadko i podczytuje, cieszac sie z kazdej nowej fasoli, wklejam fotke radzia specjalnie dla Ciebie:-)
ta pani to nie ja, ale radek bardziej jest do niej podbny niz do mnie:-p no i dziewczyny trzymam za was kciuki, Radzio to tez chlopak "starankowy"
 
pixella, elisabeth dziewczyny to wy moze jeszcze na czerwcóweczki załapiecie sie;-) trzymam kciuki za was

a ja? a ja?
ja też chcę być czerwcóweczką! :tak:
testuje w przyszłą niedzielę, więc za 10 dni :]
proszę za mnie też trzymać kciuki!!! :tak:
to ja potrzymam za Ciebie kciuki , ale potem zarazisz mnie wiruskami ok?
 
a ja? a ja?ja też chcę być czerwcóweczką! :tak:
testuje w przyszłą niedzielę, więc za 10 dni :]
proszę za mnie też trzymać kciuki!!! :tak:
Trzymam ogromniaste kciuki :-D:-D:-D

elizabeth - z tymi starankami to roznie pisza , gdzies czytalam ze mozna codziennie a gdzies indziej ze lepiej jak mezczyzna je przetrzyma i w ten jeden dzien ma wtedy mocniejsze hehe ale ja wole ta pierwsza wersje
To wszystko zależy od parametrów nasienia, jeśli są dobre żołnierzyki to można częściej jeśli natomiast są mało ruchliwe itp. to lepiej celować blisko owulacji.
Ja kiedyś stwierdziłam, że przytulanki będą od razu po @ a że owulacje miałam późno bo zazwyczaj gdzieś około 17 dc to na te właściwe nie starczyło mi już siły ani natchnienia a nie chciałam się na siłę przytulać.
Chyba trzeba swój rytm znaleźć :tak::tak::tak:
 
a mnie się wydaję,że powinnyśmy robić to zawsze wtedy kiedy mamy na to ochotę! zdaje mi się,ze lepiej nie brnąć ślepo kiedy mozna a kiedy nie,wtedy to będzie bardziej naturalnie a to wazne tak myślę....pozdrawiam!
 
Tikanis, Katarzynak83 co u Was?
Witaj Kingus widze ze już wróciłaś! mam nadzieje ze wszytsko jest ok.:tak:
U mnie nic nowego, czekam na wizyte poniedziałkową jak na wyrok, bardzo sie martwie co bedzie widac, rozmyslam ciagle dlaczego ten zarodek taki maly i w ogole....no ale potem sama sie doprowadzam do ładu żeby myśleć pozytywnie :sorry2:
zaczęły mnie troche bardziej boleć piersi ale w sumie to o niczym nie musi świadczyć:baffled: poza tym jest mi strasznie słabo i ciąle śpie (ale to pewnie zasługa wstawania o 5 rano :wściekła/y:)...no nic zostaje mi czekanie :dry:
Pozdrawiam Was ciepło! Widze ze jest coraz wiecej staraczek, mam nadzieje ze nowy miesiac zaowocuje wysypem maluszków!!!:tak: Trzymam za wszytskich kciuki!
 
reklama
kinguś,
z tym rytmem to masz rację. nie ma nic gorszego niż myślenie o tym, że będzie trzeba kochać się n-tego dnia....
ja tylko mowilam co czytalam , tz opinie lekarzy na temat plemniczkow ale juz same czestotliowosci to juz tylko zaleza od partnerow jednemu raz dziennie to malo innemu raz na miesiac to duzo wiec tu juz musi zaczac dzialac nasz rytm i nasze potrzeby , i to racja nic na sile , chociaz powiem wam ze jak mi sie zbliza owulka to dostaje takiej ochoty i sama mysl ze to wlsanie tym momecie moze sie stac strasznie mnie podnieca i daje jeszcze wigoru :zawstydzona/y:
 
Do góry