reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
cisza..nawet nie zadrgał:no: no ale powiem ci ze w pierwszej ciazy bolał mnie we wszystkie dni kiedy powinien być @ przez pierwsze 3 miesiaca- do tego temu towarzyszyły plamienia, wiec chyba faktycznie nie ma reguły
 
:baffled: no nic zobaczymy co bedzie narazie lece do wc zobaczyc co słychac
mnie pobolewaja tak głucho delikatnie jajniki a tempki nie mierze bo ostatnio dopiero jak dostalam @ tempka spadła wiec nie ma sensu tym sie ekscytowac bo zawsze byla wysoka po owu
 
mnie pobolewaja tak głucho delikatnie jajniki a tempki nie mierze bo ostatnio dopiero jak dostalam @ tempka spadła wiec nie ma sensu tym sie ekscytowac bo zawsze byla wysoka po owu
Adolfinko ktoś musi być w mamach czerwcowych ;-) Dawno nie było "świeżych" fasolek może zaczniesz ....

Po 14 będę wiedziała czy są miejsca w szpitalu
 
Tak właśnie myślałam o Tobie, że się nie odzywasz ostatnio. Nie martw się wszystko na pewno będzie dobrze. 13 zobaczysz piękną fasolkę i bijące serduszko. Staraj się myśleć pozytywnie.

Bardzo Ci dziękuję, mam nadzieje ze tak będzie, chociaz humor mam dzis taki sobie.... moja bliska kolezanka jest w szpitalu... poronila :-:)-( a miała termin taki sam jak ja, cieszyłyśmy sie ze razem sie spotkamy na porodówce :zawstydzona/y: i że na spacerki razem bedziemy chodzic :zawstydzona/y:
Nie moge sie pogodzić z takimi rzeczami... jest mi cholernie przykro... poza tym boje sie :zawstydzona/y:
Ech, mało optymistyczny mój post, przepraszam :zawstydzona/y:
 
adolfinko ja od 26 dnia cyklu małam bóle jak na @ i wielki brzuch....zrobiłam test i mi wyszła I wiec zrezygnowana czekałam, czekałam....upławy białawe i latalam co godzine do kibelka szukac @........a 30dc wyszły mi II :-)
 
Bardzo Ci dziękuję, mam nadzieje ze tak będzie, chociaz humor mam dzis taki sobie.... moja bliska kolezanka jest w szpitalu... poronila :-:)-(
Wiem, że ciężko myśleć pozytywnie w takich okolicznościach. Pamiętaj co ma być to będzie na pewne rzeczy nie mamy wpływu ale nie trzeba zakładać najgorszego.
Ja liczyłam się, że ciąża może się skończyć tak szybko jak się zaczęła ale jesteśmy tylko ludźmi a życie jest kruche. Trzeba się cieszyć z każdego dnia.
Stres nie działa dobrze na fasolkę, spokojnie poczekaj sobie na usg :tak:
Mam nadzieje, że nikogo nie przestraszyłam moim postem
 
no własnie Kingus masz racje ktos mogłby w koncu rozwiazac ten worek z fasolkami , taki wielki fasolkowy wor :-), co by ich bylo baaaardzo duzo i ten temacik bysmy zakonczyly :tak:
zabieram sie do roboty, lece do wc bo nie moge tam dojsc hehe
pa
 
Kingus, zazdrosze Ci podejscia.
Ja po tych wszytskich wizytach u "fajnych" lekarzy tez staram sie nie przywiazywac do myśli ze bede miala dziecko... po tym co usłyszałam wiem, ze może nie być dobrze... Takie zdarzenia jak dzis załamują mnie strasznie :wściekła/y: Wiem, że lepiej aby sytuacja rozwiazala sie lepiej wczesniej niz pozniej wlasnie z tego wzgledu ze zbytnio przywiazujesz sie do dziecka itd... Smutne to wszystko :-(

Ja pocieszam sie tym ze u mnie widac juz bylo zarodek... malutki ale moze to dobry znak... ech...:sorry2:

Kochane, dosyć smutków! Trzymajcie sie cieplo, i szybko zabierajcie sie do "pracy" aby było jak najwiecej szczesliwych mam.... czego Wam i sobie życze :tak:
 
reklama
Kingus, zazdrosze Ci podejscia.
Ja po tych wszytskich wizytach u "fajnych" lekarzy tez staram sie nie przywiazywac do myśli ze bede miala dziecko... po tym co usłyszałam wiem, ze może nie być dobrze...
A ja właśnie myślę, że u Ciebie będzie dobrze. U mnie zaczęło się wszystko ok a skończyło źle a u Ciebie zaczęło się nie najlepiej to będzie szczęśliwy finał :tak::tak:

Dziewczynki ujawniać się kto teraz testuje ????? :-):-):-)
 
Do góry