reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Nie będziesz sama Kinguś - ja czekam...pamietasz? Także będziemy przerz te kilka miesięcy zbierały fluidki od pozostałych....i za 2-3 same postaramy się o fasolinki:-)
Trzymam Cię z słowo a jak zaczniemy to wióry będą leciały;-) i nasi faceci będą uciekać ;-);-)
Oj jak ja nie lubię czekać.......:baffled: ale jak mus to mus
Już mojemu M powiedziałam żeby siły szykował :-D:-D

Szukam pracy i jak Lilu zauważyła u mnie to przyciąga fasolki ;-)
Lilu gdzie jesteś, jak się czujesz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
butterfly27 dziękuję za wsparcie :) przepraszam, ze wypytuje, ale nie wiesz może czy trzeba odczekac jakiś czas zanim będę mogła zacząć nowe staranka?
Kinguś również trzymam kciuki za wizyte :)
 
przepraszam, ze wypytuje, ale nie wiesz może czy trzeba odczekac jakiś czas zanim będę mogła zacząć nowe staranka?
Dobrze pamiętam, że zrobiłaś test i był pozytywny a później przyszła @ ?

Ja tam miałam i od razu się starałam w następnym cyklu ale nie udało się, dopiero w kolejnym zaszłam na krótko w ciążę.
 
tak mialam test pozytywny, a z bety mi wyszla ciaza tygodniowa, mam cykle 31 dniowe, a @ przyszla w 35 dc :-(, gin powiedzial (rozmawilam z nim tylko przez kom, a na wizyte pojde jak mi sie @ skonczy), ze to prawdopodobnie byla ciaza nierozwojowa czy jakos tak
 
Witajcie dziewczyny..
cały dzień nie miałam czasu na pisanie ale na chwilkę zajrzałam, żeby się dzisiaj chociaż z Wami przywitać.....
U mnie @ na całego, dzisiaj masakra, potop, tragedia, szkoda gadać..........:baffled::baffled::baffled:

Kinguś Słonko mi w tym cyklu nie wyszło, więc jedną towarzyszkę masz napewno.... trzymam kciuki abyś wszystko miała już jak najszybciej za sobą i żeby jak najszybciej te "wióry leciały".... :-p.... zresztą W.kropeczka też się szykuje ;-);-):-):-) więc napewno nie bedziesz sama...

Pixella a te wypieki to może jednak sukces wróżą? ;-);-)

Butterfly Kochana a Ty jak tam? Na jakim etapie jesteś? Październik jest nasz zgodnie z umową? hehe...;-);-)
Ell trzymam kciuki za usg.. napewno wszystko będzie w porządku, to kiedy ten cudowny dzień ?....:tak:
Imagination niczym się nie martw, nawet nie zwrócisz na to uwagi z emocji, czekamy na wieści od Ciebie jutro kochana.....;-)

Coś naszej Elisabeth ostatnio nie widać......:confused::-(

pozdrowienia dla wszystkich

owocnej nocki dziewczynki:-):-p
 
*Alicja* nie jestem lekarzem, ale czasami rzeczywiście zdarza się tzw ciąża biochemiczna, czyli beta rośnie, potem przestaje i spada, bo "ciąża" się nie rozwija, potem nastepuje krwawienie....
ja myślę podobnie jak Kinguś, to jest naturalna sprawa i właściwie można zacząć się starać w następnym cyklu
dla pewności jak skończy Ci sie @ możesz zrobić betę, żeby zobaczyć czy prawidłowo spadła...
czy wogóle po tej historii byłaś u lekarza czy tylko rozmawialiście telefonicznie?... jak bym się wybrała i zbadała żeby miec pewność że można się spokojnie starać....
pozdrowienia;-)
 
Trzymam Cię z słowo a jak zaczniemy to wióry będą leciały;-) i nasi faceci będą uciekać ;-);-)
Oj jak ja nie lubię czekać.......:baffled: ale jak mus to mus
Już mojemu M powiedziałam żeby siły szykował :-D:-D
Oj mężowie to raczej będą zadowoleni:-D:-D:-D

butterfly27 dziękuję za wsparcie :) przepraszam, ze wypytuje, ale nie wiesz może czy trzeba odczekac jakiś czas zanim będę mogła zacząć nowe staranka?
Alicja nie znałam Twojej historii tak dokładnie. Ja nie robiłam testu. Po prostu @ przylazła i już. Będziesz na wizycie to zapytaj gin. Myślę jednak, że nie bedzie przeciwskazań żebyś próbowała juz w tym cyklu! Trzymam mocno kciuki żeby udało się jak najszybciej i bedziesz mogła cieszyć się ciążą!:-D

Witajcie dziewczyny..
cały dzień nie miałam czasu na pisanie ale na chwilkę zajrzałam, żeby się dzisiaj chociaż z Wami przywitać.....
U mnie @ na całego, dzisiaj masakra, potop, tragedia, szkoda gadać..........:baffled::baffled::baffled:

Butterfly Kochana a Ty jak tam? Na jakim etapie jesteś? Październik jest nasz zgodnie z umową? hehe...;-);-)

Przytulam mocno! Rzeczywiście pażdziernik ma być nasz! Będziemy rozsyłać fluidki na lewo i prawo:-D ja już działam....

Rzeczywiście Elizabeth nam zaginęła gdzieś????

Pozdrawiam Was wszystkie
 
Dziękuję Calla za odpowiedz :) u lekarza jeszcze nie bylam, stwierdzialm, ze poczekam, az skonczy sie @ i wtedy pojde, dla pewnosci czy beta spadla zrobilam badanie jeszcze raz dzisiaj rano, wyniki bede miala jutro popoludniu, ale oczywiscie jak tylko skonczy sie @ wybiore sie kontrolnie do gina :)
jeszcze raz dziekuje za odpowiedz i zycze wszystkim staraczka owocnej nocy, pozdrawiam
 
Witam, przepraszm, ze niec nie pisalam, ale caly weekend spedzilam na placzu w poduszke :-( Wczoraj dostalam @, wiec stracilam calkiem nadzieje na moje malenstwo, prawdopodobnie stracilam je w pierwszym tygodniu ciazy, dzisiaj bylam jeszcze raz na wszelki raz zrobic bete, ale juz tylko dla potwierdzenia :-(

:-:)-:)-:)-(

Jutro po 14 będę wiedziała czy są miejsca mam nadzieje, że jednak będą bo już chcę się zabrać do staranek. Wiem, że muszę trochę odczekać a ja tak nie lubię czekać :dry:

Lilu a Ty jak się kochanie czujesz? Ja myślę, że ten cykl będzie jednak Twój;-)
Ale jeśli się teraz nie uda to mam przeczucie, że już wkrótce razem będziemy chodzić zaciążone :-):-)

Mam nadzieje ze jutro bedzie miejsce, i szybko bedziesz miec wszystko za soba, trzymaj sie dzielnie :tak:

Szukam pracy i jak Lilu zauważyła u mnie to przyciąga fasolki ;-)
Lilu gdzie jesteś, jak się czujesz?

Jestem jestem :-) Przeciez ja pracuje popoludniami niestety :dry: Dlatego jestem od godz 15.00 do 22.30 niedostepna :sorry2:
Dzisiaj czuje sie juz troszke lepiej, brzuszek i jajnik prawy pobolewa, ale juz o wiele mniej ;-) tempka dzisiaj 36.4 wiec na 10000000 % to nie fasolka :-(
Pocieszajace jest to ze chyba czekam na Ciebie :tak:;-):-)

Milej nocki dziewczynki i do jutra :-)
 
reklama
witam kobitki
U mnie dzisiaj lepiej..na sniadanie upragniony banan:-)a po drodze do pracy oddany do badania mocz pod katem nerek..zobaczymy..ale po cichutku informuje..ze od wczoraj wieczora nic nie boli:tak:


*Alicja* przykro mi..ale też myslę, że możesz w takim przypadku od razu starać się ..może warto jedynie zrobić badania moczu pod względem bakterii, ewentualnei cytologię, chyba, że nie dawno miałas
 
Do góry