reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Elisabeth witaj...;-)
Kochana a na co ten wiesiołek?... może i ja zakupie jesli to w czymś pomaga:-p.... bo mnie też kolejny cykl czeka......
Ell już Ci odpisała, ja tylko potwierdzę, że własnie na ten płodny śluz szyjkowy można to brać... nie wiem czy działa, poczytałm inne fora i dziewczyny chwalą, może warto spróbowac? Na pewno nie zaszkodzą bo to ziołowe jest...

elisabeth wszystkiego dobrego dla małego:) spoznione ale bardzo szczere zyczenia
Dziekuję bardzo, na pewno przekażę...

Elisabeth ja tez na II gr cyto dostalam globulki lactovaginal ...mam stosować jak skonczymy staranka do @
..
Pixella ja nie dostałm dlatego, że mam II grupę, tylko dlatego, że zapalenie:baffled:, biorę Macmiror 500 mam nadzieję, ze pomoga, bo cholerstwo starsznie drogie:baffled:

Tikanis zdjęcia są przećudne jesteście naprawdę piękną parą.
Własnie ja też oglądałm zdjęcia Tikanis, ślicznie wyglądaliście/wyglądacie;-). Tikanis,przypominasz mi moją sąsiadkę/kolezankę z dzieciństwa...

Edit: Calla ten co ja mam to bierze się 3x dziennie po 2 kapsułki, ale nic nie napisali, że od początku cyklu do owulki, ja zaczynam brac od jutra... własnie żeby do owulki wybrac prawie całe opakowanie... i żeby ten śluz juz się poprawił... no tak sobie to wymyśliłam...
 
Ostatnia edycja:
calla, elisabeth, ja przerwalam po owu bo czułam ze sie udało..a poza tym nie było napsiane ze wolno w ciazy:) tylko uzgodnic z lekrzem, dlatego wolałam odstawić
 
Elisabeth u mnie tez cos pisali o zapaleniu ale dwóch lekarzy wynik ogladało II gr i mówili, ze II gr ma wiekszosc zdrowo współżyjacych kobiet...ja mam raz I raz II w zalezności od tego ile po przytulankach mi pobierają....:-D a lactovaginal tylko normuje ph i sprzyju rozwojowi zdrowej flory i łuszczeniu "zapalnych" komórek...
(u ciebie na wyniku pewnie było cos napisane, ze wymagasz leczenia a potem kontroli??? u mnie nie....na szczeście)
 
:wściekła/y:kurcze u mnie plamienie czyli kicha identycznie jak miesiac temu wczoraj uplawy dzis plamienia i pewnie pojutrze @ jak w zegareczku wszystko :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale za to ide jutro podleczyc zoladek bo z nim ciagle cos nie tak , juz drugi miesiac mam zgage i dziwny smak w buzi, przynajmniej moge sie spokojnie podleczyc nie martwiac sie czy komus nie zaszkodzi;-)
no coz ja mimo szczerych chęci worka nie otworze ale trzymam kciuki za was dziewczynki :tak::tak::tak:
 
Ell, Elisabeth dziękuję bardzo za info w sprawie wiesiłka..

Adolfiko Ell ma rację, ja jak ostatnio byłam u gina - bo miałam prawie tydzień plamienia przed @ -to kazał mi oznaczyć progesteron w 21 dc teraz..... no i oczywiście zrobię....
 
calla, elisabeth, ja przerwalam po owu bo czułam ze sie udało..a poza tym nie było napsiane ze wolno w ciazy:) tylko uzgodnic z lekrzem, dlatego wolałam odstawić
no tak jak byłas pewna, że sie udało, to nie było sensu brac dłużej, u mnie tez nie jest napisane czy mozna brać w ciąży, ale myślę sobie, że skoro tam sa kwasy Omega 6 i jakie stam inne , które są potrzebne kobiecie przed miesiączką:baffled:, to chyba nie powinno zaszkodzić...

Elisabeth u mnie tez cos pisali o zapaleniu ale dwóch lekarzy wynik ogladało II gr i mówili, ze II gr ma wiekszosc zdrowo współżyjacych kobiet...ja mam raz I raz II w zalezności od tego ile po przytulankach mi pobierają....:-D a lactovaginal tylko normuje ph i sprzyju rozwojowi zdrowej flory i łuszczeniu "zapalnych" komórek...
(u ciebie na wyniku pewnie było cos napisane, ze wymagasz leczenia a potem kontroli??? u mnie nie....na szczeście)
Tak Pixella, dokładnie tak jak piszesz... ja jakies 2,5 roku temu tez miałam II gr i było ok. Teraz ginka mówiła dokładnie to samo co Twój lekarz, ale własnie w mom wyniku był dodatkowy opis, że wynik nie jest oczywisty bo jest stan zapalny (czy cos tam:baffled:). Stąd wynikł ten problem, że 3 miesiące chodziłam z tym zapaleniem, bo pani w rejstracji (połozna) spojrzała na wynik - II gr- nie przeczytała opisu i powiedziała, ze jest wsio oki... A na przywrócenie zdrowej flory kupiłam LaciBios Femina (tez niezbyt tani) probiotyk, 10 kapsułek, przyjmuje się go tez jak się bierze antybiotyki, leki przeciwgrzybiczne, a te moje globulki to podobno antybiotyk:baffled: Przepraszam za ten elaborat;-):-)
 
reklama
Wiem dziewczynki , czytalam o tym i tak myslalam ze i u mnie jest ale mialam nadzieje ze w tym cyklu bedzie ok , ale nie jest wiec musze sie po @ umowic do gina niech mnie szybko naprawia bojuz czasu nie mam;-) , szkoda ze nie pomyslalam o tym w 21dc mialabym miesiac do przodu, no coz nadzieja matka glupich
 
Do góry