reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
O żesz dopiero godz 13.00 a Wy już tyle postów naprodukowałyście ;-)
Dzień dobry wszystkim:-)
Na początku dzień dobry Katarzynak :tak::tak:- w końcu do nas wróciłaś.... nie martw się na zapas wszystko będzie ok zobaczysz.... ;-) do poniedziałku zleci szybciutko i napewno zobaczysz swoją kruszynkę.....
Pixella no wcale sie nie dziwie że masz takie wypieki..... poranna gimnastyka to samo zdrowie :-p:-p;-) i efekty jakie :tak::tak:
Ell trzymam kciuki za badania, zeby wyszły wzorowo... super że sie już lepiej czujesz ;-)
Adolfina liczymy na Ciebie... :tak: jak widzisz fluidków ostatnio brak, nowych fasoleczke też.... kochana także liczymy na Ciebie, oj liczymy....
Kinguś daj znać co ze szpitalem...... żebyśmy wiedziały.....

pozdrowienia dla wszystkich, szczególnie tych o których zapomniałam :-p
 
Witam Dziewczynki...

Coś naszej Elisabeth ostatnio nie widać......:confused::-(
Dzięki Calla za pamięć... jestem, czytam, ale nie mam czasu na odpisywanie... mój synek w sobotę kończył 2 latka i miałam urwanie głowy przez kilka dni... ale teraz myslę że będe częściej pisać...

Ja biorę globulki, dokupiłam probityki dla kobiet i ten wiesiołek i od nowego cyklu bede działac, bo teraz na bank się nie udało...

Ell cieszę się, że lepiej się czujesz...

3mam kciuki za wszystkie staraczki...

Miłego dnia...
 
Elisabeth witaj...;-)
Kochana a na co ten wiesiołek?... może i ja zakupie jesli to w czymś pomaga:-p.... bo mnie też kolejny cykl czeka......
 
Elisabeth witaj...;-)
Kochana a na co ten wiesiołek?... może i ja zakupie jesli to w czymś pomaga:-p.... bo mnie też kolejny cykl czeka......


calla podobno poprawia sluz płodny:) ja go bralam w tym cyklu do owu- jak czułam, ze sie udało, odstawiłam..ale czy cos dał to nie wiem..w kazdym razie odpowiedniego sluzu płodnego to ja juz dawno u siebie nie czułam

elisabeth wszystkiego dobrego dla małego:) spoznione ale bardzo szczere zyczenia
 
Elisabeth ja tez na II gr cyto dostalam globulki lactovaginal ...mam stosować jak skonczymy staranka do @

ja tam nie jestem az taka przekonana, że ci sie nie "bank" nie udało...z tymi bankami to różnie ostatnio bywa i wcale nie sa takie pewne hihihi:-D

pojutrze tez zafunduje mojemu m taka gimnastykę, zwłaszcza, ze jego ukochana "piłeczka" odwołana i bedzie mi hlipac przed tv wieczorkiem...
 
Witajcie Kochane:-)
Czytam Wasze posty codziennie i w domu i w pracy, ale siedze cicho bo ja z tych nieśmiałych jestem:sorry2:. Z każdą z Was przeżywam smuteczki i radości. Za każdą trzymam kciukasy i bardzo cieszę się z nowych fasoleczek, a że uczuciowy ze mnie człowieczek to nie raz nad Wami sobię popłaczę:baffled:. Kinguś przytulam mocno i dopinguję w nowych starankach. Katarzynka nie martw się Kochana usg już nie długo i napewno wszystko będzie super zobaczysz:tak:. Tikanis zdjęcia są przećudne jesteście naprawdę piękną parą. Imagination niecierpliwie czekam na wieści z Twojej dziesiejszej wizyty na usg:-).

Dziewczynki ujawniać się kto teraz testuje ????? :-):-):-)

Ja powinnam testować w czwartek bo owulkę miałam 25 września (pozytywny test owulacyjny), ale juz wiem, że nic z tego nie wyszło:zawstydzona/y:. Bolą mnie cycuchy, w krzyżu miałam wczoraj bardzo silne bóle, że nie mogłam w nocy spać a dziś odczuwam już charakterystyczne skurcze w podbrzuszu:baffled:, wię w czwartek z rana przywitam wredną @:-(. Załapałam dołka:-:)zawstydzona/y: i jakoś ta mi strasznie źle
 
Ell dzięki za informacje, czyli to coś w sam raz dla mnie bo mój śluz też pozostawia wiele do życzenia....
Ale to jakiś napar czy w tabletkach czy jak? .... :confused::-p

Ciekawe jak tam Imagination dzisiaj na usg........ pewnie zobaczy swoje małe szczęście :tak:
 
Ostatnia edycja:
Madzio1980 witaj, no i czekamy na wynik testowanka, może jednk się uda...;-)
a jak nie to jest juz nas kilka w kolejce na październik.....:tak::tak:
 
reklama
calla ja mam w tabletkach operal...czy jakos tak takie zółte przezroczyte tabletki, dziwne gumowate troche a jak sie przegryzie, to w srodku jakies płynne wypełnienie

madzia1980 zagladaj do nas częsciej, tak abysmy i tobie mogły pokibicować i potowarzyszyć w tych smutkach- mam nadzieje ze szybko zobaczysz dwie kreseczki
 
Do góry