reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Acha i chciałam Wam również podać link z forum ginekologicznego o pierwszych tygodniach rozwoju zarodka a potem płodu, wyjaśniają po kolei co i jak - dokładnie
Forum Ginekologiczne - Krok po kroku - Pierwszy trymestr ciąży.



 
reklama
Imagination Trzymam kciuki, żeby w poniedziałek u lekarza było ok.I nie zamartwiaj się tak niepotrzebnie za wczasu - dbaj o Was - Ciebie i fasolkę :tak:
Ale fajnie, tęsknię za słoneczkiem, bo u mnie ciągle leje, na szczęście na spacerku bylo sucho:happy:
Oczywiście dbam najbardziej jak mogę i nawet opitalam Kochanie, że pali przy mnie. Na szczęście mam sprzymierzeńców w Jego bracie i Jego dziewczynie:happy: Może więc wymogę na nim rzucenie tego świństwa:wściekła/y:
Odpoczywam sobie w łóżeczku i już mi o wiele lepiej ;-) poza tym gorące poliki mam, więc myślę, ze będzie wsio ok;-)

powoli będę zbierać się do snu, więc życzę owocnej nocy i kolorowych snów. No i do jutra, paaa :-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki melduje, ze upragniony dzień nadszedł :-) jestem nareszcie staraczką :-) ech ale sie naczekałam, tyle stresów, płaczu, bólu i cierpienia...ale już jest ok...teraz juz może tylko byc lepiej.@ przyszła i suwaczek wstawiony :-) 31-no dniowy cykl miałam...najdłuzszy w ostatnim półroczu...oby następnej @ juz nie było....:-))

immagination, bóle w podbrzuszu kilka tyg, po zapłodnieniu to norma - bierz nospę, fasolce nie szkodzi a rozluźnia mięśnie...pomaga...jeszcze nie raz ją w ciaży bedziesz wychwalac pod niebo... :-)

co do testów owu to mam :-) czekają na 14dc...bo wtedy zaczynam testować...
 
choc u mnie dzien-dwa przed owu mam taką chetke na przytulanka, że cieżko sie opanować...to taki pierwotny instynkt prokreacji jak u zwierzaczka :-)))...bede wiedziała na bank, kiedy mojego m zacziagnac do alkowy
 
pixelka kciuki mam zacisniete!!!!!

rudka co do pierwszej wizyty to i lekarz kazał przycjechć miedzy 7-8 tygodniem..zreszta chyba taki termin wszedzie jest sugerowany na pierwszą wizytę- wtedy mozna juz coś powiedziec o dzidzi
dokładnie
Rudka kochana dzięki za informacje, ja od tygodnia profilatycznie serwuję herbatę z miodem zamiast cukru, tak właśnie przy okazji jesiennej aury... ale oczywiście zaraz po zaparzeniu.. :baffled::baffled::baffled:
od dzisiaj będzie jak piszesz - czyli tydzień w plecy z dobrodziejskim działaniem miodu u mnie.. :sorry2:
jednak człowiek uczy się całe życie...:-p
:-):-):-)
Ale każdego dnia nachodzą mnie czarne myśli, zwłaszcza w pracy, bo dźwigam sporo... nieraz pudła ważą po 30kg a ja musze je na ziemie zrzucic:-( prosze o pomoc, nie nie kazdy jest chetny... a przeciez nie powiem POMOZ, BO W CIAZY JESTEM ... po co ma sie to dostac do uszu kierownika, a dalej ludzi 'wyzej'...
gdzies wyczytalam ze są jakies poycje do podnoszenia ciezkich rzeczy w ciazy zeby nie nadwyrezac miesni i kregoslupa,moze warto poszukac na necie poki na l4 nie pojdziesz
i wez badz tu madra, co robic???? :rofl2:
czekac:-):-)

wiecie mam takie przemyslenia, najpierw sie martwimy ze nie jestesmy w ciazy i wydaje sie nam ze jak zajdziemy to bedziemy bardziej szczesliwe,a jak juz sie to stanie to martwimy sie jeszcze bardziej,....gdzie tu logika???:rofl2:
 
a u mnie dzisiaj słoneczko za oknem, tak więc napewno trzeba się będzie na jakis spacerek wybrać koniecznie :tak:

rudka z tą logiką to raczej ciężko się doszukać :-D, chyba taka już nasza natura, że zawsze się o coś zamartwiamy, troszczymy i zawsze chcemy żeby wszystko było jak najlepiej.....
tris dzięki za kciuki, ja również mam nadzieję, że sie uda...
imagination takie bóle są czymś zupełnie naturalnym więc niczym sie nie martw, a jutro tylko pewnie lekarz potwierdzi nasze słowa :tak:
pixella no to super że przyszła @ ale oby nie na długo :-) powodzenia i trzymam kciuki za Ciebie :-)

życzę wszystkim miłej niedzieli
 
dziewczynki melduje, ze upragniony dzień nadszedł :-) jestem nareszcie staraczką :-)
Trzymam kciuki aby ten cykl był pierwszy i ostatni ;-);-)

Czesc, dziewczyny.
mam nadzieje, ze mnie przyjmienie do swojego grona.
Witaj, mam nadzieje, że nie będziecie musieli długo czekać.
Ile staraliście się o pierwsze dzieciątko?
 
Cześć Dziewczyny, witam w ten pochmurny, niedzielny dzionek :tak:
patti23 witaj w naszym gronie, życzę Ci abyś nie musiała się zbyt długo starać :-)
U mnie dziś zwyczajnie. Wczoraj wieczorem czułam kłucia w dole brzucha no i przekonałam się że moje piersi, choć wcale nie bolą, stały sie bardziej wrażliwe na dotyk (brodawki i sutki są jakieś takie bardziej tkliwe). A tak poza tym czuję się świetnie... Dziś 33dc i @ jeszcze nie nadeszła.... I dziś zauważyłam u siebie trochę więcej białego, gęstego śluzu...
Życzę miłego dzionka Dziewczyny :tak: papa
 
reklama
Do góry