reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Halo, halo dzień dobry w sobotę :-)
Lilu super że się pojawiłaś, u mnie testowanko tez jakoś będzie wypadać tak jak u Ciebie więc będziemy razem przeżywać ;-)
Co do internetu to racja, nie ma co płacić za nic, oby Ci szybko założyli nowy :tak:
Witaj, pojawialam sie bo pojawil mi sie zasieg w necie, ale tylko na ok 5 min....:-( teraz jestem u koleznaki i pozwolilam sobie wejsc na neta na 10 minutek :-p
Co do mojego testowanka to moze sie jeszcze wszystko pozmieniac, bo ja teraz bez wspomagaczy i zbytnio w to nie wierze ze moglo bydojsc u mnie do owulki a tym bardziej do zaplodnienia :zawstydzona/y::dry:

Witaj! Szybciutko załatwiaj ten inny internet, bo tak tu smutno na forum bez Ciebie!
Ale mi sie milo zrobilo na seduszku :laugh2::laugh2::laugh2:


czekamy Lilu!!!
:laugh2::laugh2::laugh2::rofl2:

Wracaj szybko i to z dobrymi wieściami ;-);-);-);-)
Wroce wroce , tylko nie wiem czy bede miec dobre wiesci, ale fajnie by bylo :tak:;-) W poniedzialek rezygnuje z internetu i zamawiam nowy, wiec do 2 tyg, mysle ze juz bede miec nowy :happy:

Cześć Dziewczyny!
Byłam dziś u ginekologa... Jestem troche smutna bo lekarka ani nie potwierdziła ciąży ani nie wykluczyła... :baffled: Zrobiła mi usg i powiedziała że nic nie widać, że macica jest pusta :-( Prawdopodobie to za wcześnie albo powiedziała że zarodek w ogóle się tam nie pojawi :-(
przytulam mocno, bedzie dobrze, zobaczysz ze zarodeczek za troszke bedzie juz tam gdzie powinnien :tak:
Mi lekarka dzis poweidziala "nie chce pania straszc ze to ciaza pozamaciczna ale..." :crazy::crazy:
Jak ona smiala na takim wczesnym etapie ciazy straszyc ciaza pozamaciczna, niech sie puknie w ...........:wściekła/y:

witam sie :-)

lilu-dzieki kochana ze uratowalas moj honor ...;-) ze tez mialas problem z tymi testami clear blue ,ze wcale nie sa tak czytelne w obsludze i latwo sie pomylic ;-)
Wydaje mi sie ze kazda kobieta PO RAZ PIERWSZY UZYWAJAC tego testu ma problem, tak jak my mialysmy ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sie :-)ja mam termin @ na 24 srode.zamierzam testowac jak sie ona nie pojawi kilka dni po , moze 28 :tak:
i wez badz tu madra, co robic???? :rofl2:
Chyba musisz zaczekać jeszcze te parę dni :tak: Mocno trzymam kciuki za wynik testu. Ja test zrobiłam dzień przed terminem @.

Ja dziś jakoś dużo siły miałam i posprzątałam kuchnie i łazienkę ale nie myłam podłóg bo nie chciałam brzusia ściskać ;-)
 
Hej dziewczynki :sorry2:
dopiero co wróciłam ze spaceru...
I coś kiepsko się czuję... mocno zakłuwa brzuś, ale pośrodku, więc może to nic strasznego? Mimo to się martwię, bo i nudności się nasiliły... Muszę się położyć, bo może to ze zmęczenia spacerem i duchotą w Galerii Łódzkiej, w której byłam z Moim... Mimo to się martwię... Czy to normalne, by gdzieś w 18 dniu ciąży podbrzusze tak mocno zakuwało? :-:)-:)-:)-(
Czy to możliwe, ze od sprzątania np.mleczkiem do czyszczenia (bez rękawiczek)? Aż mi się chce płakać...:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:
 
Ostatnia edycja:
Mnie kłuło, ciągnęło i lekko pobolewało 7 dni po owulacji i tak przez 2 tygodnie lekarz mówił, że to normalne więc głowa do góry :tak::tak:
Mnie dopiero od godzinki tak boli i pierwszy raz, dlatego się bardzo martwię czy wszystko jest ok :sad: mam nadzieję, że tak....:-(

Idę się położyć... może przejdzie... zajrzę później...
Jak mnie mdli... nawet kolacji nie chce mi się robić:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Ostatnia edycja:
imagination ty kochana nie czytaj o kozach i krowach tylko poczytaj o ludziach,:-D specjalnie dla ciebie link do ciąża tydzień po tygodniu BabyBoom: Kalendarz Ciąży HIT mam nadzieję ,że troszkę rozwieje wątpliwości, a ból podbrzusza to raczej normalny objaw we wczesnej ciąży, musisz poodpoczywać :tak:

katarzynko u mnie tez tak jak piszą dziewczyny fasolkę było widać dopiero w 7 tyg ciąży, a co do lekarki to jakaś psychiczna żeby cię tak straszyć, chociaż nie ona jedna ja też jak poszłam do lekarza w ciąży z moim synkiem , to na pierwszej wizycie usłyszałam, żebym nie histeryzowała i się nie cieszyła, bo nic z tego może nie być :wściekła/y: , a jednak mam zdrowego cudnego synka, więcej do niej oczywiście nie poszłam, wogóle odnoszę wrażenie , że baby ginekolodzy są gorssze od facetów, moja koleżanka w 12 tyg ciąży została po usg odesłana do szpitala na czyszczenie martwej ciąży, dostała oczywiście histerii i tylko jej mąż zachowała zimną krew i zawiózł ja do innego lekarza na usg i co się okazało? ano że wszystko jest w jak najlepszym porządku, a lekarka która stwierdziła martwą ciążę to albo miała gówniany sprzet albo była gównianym lekarzem albo jedno i drugie, więc si ę kochana NIE ZAMARTWIAJ BO WSZYSTKO BĘDZIE NAPEWNO DOBRZE a teraz jest poprostu bardzo wcześnie
 
imagination ty kochana nie czytaj o kozach i krowach tylko poczytaj o ludziach,:-D specjalnie dla ciebie link do ciąża tydzień po tygodniu BabyBoom: Kalendarz Ciąży HIT mam nadzieję ,że troszkę rozwieje wątpliwości, a ból podbrzusza to raczej normalny objaw we wczesnej ciąży, musisz poodpoczywać :tak:
Dzięki za link, już czytałam to, przydatne:happy: Nawet w empiku przestudiowałam kilka książek o ciąży na moim etapie:-)
A ja normalnie umieram.... jak leze na wznak to nie boli tak strasznie, ale za to mdłości nie do zniesienia:-:)baffled::-:)baffled::-:)baffled::-:)baffled::-( nawet herbata nie pomogła, leżę i co chwilkę mi się odbija, sama nie wiem czym... To chyba po dzisiejszym obiadku... przypaliłam lekko kotleta i do tego sałatka porowa... ale ja lubię ostre rzeczy ostatnio... niestety mój żołądek szwankuje od x czasu, więc teraz go nieco 'styrałam':baffled: Ale leżę grzecznie pod kołderką i "mąż" dba jak nigdy :-)
Mam nadzieję, że fasolcia w pożąsiu się rozwija:-) w poniedzialek sie wecej dowiem:tak:
 
reklama
Witam w sobotni wieczór :happy:

U nas dziś świeciło cały dzień słoneczko więc, wykorzystaliśmy z mężem i córeczką te ostatnie promyki i wybyliśmy z domu na długaśny spacer. Jak zwykle mam zaległości, bo dzieje się na naszym forum, oj dzieje się :tak:

Katarzynak83 ja również zgadzam się z dziewczynami, co do niewłaściwego potraktowania Cię przez ginkę i pomimo to, że również wolę najgorszą prawdę od kłamstwa to jednak ważne, żeby była to potwierdzona prawda. Baba nie ma pojęcia co jest grane, wpędza Cię niepotrzebnie w stresiora - co jak wiadomo nie jest korzystne i dla Ciebie i dla fasolki, która jest w Tobie z całą pewnością - głęboko w to wierzę.
U mnie to jakoś inaczej wszystko się odbywało za pierwszym razem - było mniej skomplikowane. 3 dni po spodziewanej @ zrobiłam drugi test, który potwierdził ciążę, tego samego dnia do ginekologa, a pierwsze usg dopiero w 8 tygodniu ciąży - ładna foteczka wyszła, fasolka dobrze widoczna. Poryczałam się wtedy pamiętam :tak::-D

Imagination Trzymam kciuki, żeby w poniedziałek u lekarza było ok.I nie zamartwiaj się tak niepotrzebnie za wczasu - dbaj o Was - Ciebie i fasolkę :tak:

Elisabeth szkoda, że wstrętna @ Cię dopadła, będę trzymać kciuki następnym razem :-)

kciuki też zaciśnięte za powodzenie Calli - owocnych starań i przyjemnych też :tak:;-):-)

Gemini25 ja mam spodziewaną @ w czwartek, kurcze i chyba z testem do niedzieli nie wytrzymam, zrobię w sobotę, jeśli @ nie przyjdzie. Będę trzymać kciuki też za Ciebie.



 
Do góry