reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

moniau - ciesze sie,ze jestem pierwsza z gratulacjami!!!!GARTULACJE KOCHANA!!!!!SUPER!!!!jak jest kreseczka druga to nie istotne czy blada czy nie-hormon ciazowy zostal wykryty i juz:tak::-)PRZESYLAJ NAM FLUIDKI I GRATUUUUUUUUUUUUUUUUUULACJEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!po ilu dniach po terminie @ ten test zrobilas?
 
reklama
Nie mogłam spać całą noc, emocje...rano wstałam i drugi test...znów baldziutka kreseczka, ale jest :) :-D
maz jedzie po inne testy :) ma kupic kilka różnych :) :-D

dziekuje!!!!!

test zrobiłam około dzień przed miesiączką, mam niereguralne więc to dlatego...
a 3 dni wczesniej nic nie wykazał...

przesyłam wam moc fluidów :)
napsize jak inne testy, ciesze się ale umiarkowanie bo jednak ta kreska taka bladziutka bardzo bardzo...wczoraj aż męża zawołałam zeby zoabczył, a on mówił że to chyba coś prześwituje, ale po chwili była mocniejsza....

jednak to bolenie podbrzusza wczoraj sprawiło, że o 23 pojechaliśy do apteki po test bo jakoś tak czułam, że musze sprawdzić... a dziś wyjezdzmay na wakacje... jestem cała w emocjach skrajnych, bo do lekarki pójdedopiero po powrocie, czyli za prawie 3 tygodnie...rany....

dam zanć jak kolejne testy....
 
cieszę się, że w taki pochmurny i deszczowy dzień takie dobre wieści tutaj czekały

GRATULACJE MONIAU
 
Dziewczyny...
zrobiłamw nocy tesc,rpzed sekund i mam dwie kreski w tym ejdna bardzo abrdzo blada...byłby to czwarty tydzien....nie wiem co myslec, jutro go powtorze, ciesze sie ale az nie wierze ze za pierwszym razem....

ogromne gratulacje!!!!! kolejna fasolka!!!!! no wreszcie:):):):) spokojnej ciązy i udanego urlopu, nie martw sie teraz wizyta ulekarza tylko odpoczywaj tego fsolka najbardziej potrzebuje

tikanis rzeczywiscie trudno cos orzec, pozostaje tylko trzymac kciuki ze to fasolka, bo wiem ze cuda sie zdarzają!!:-) ja tylko moge poradzic niedenerwuj sie odpoczywaj bo to najlepsze co mozesz zrobic,pozdrawiam serdecznie
 
Nie mogłam spać całą noc, emocje...rano wstałam i drugi test...znów baldziutka kreseczka, ale jest :) :-D
maz jedzie po inne testy :) ma kupic kilka różnych :) :-D

dziekuje!!!!!


dam zanć jak kolejne testy....


Wow super wiadomość. Daj znać jak zrobisz wszystkie testy!!!!!!! GRATULUJĘ:laugh2:
To na pewno fasolinka...
Miałaś jakieś objawy oprócz bólów brzucha? czy sa one podobne do zbliżającego się okresu?

Udanego urlopu:)
 
Cześć dziewczynki :tak:
ale zescie nawypisywaly ... chyba nie dam rady wszystkiego ogarnąć!!!! :-D
kingus moje wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! ale super wiadomosci mam po powrocie :-D musze czesciej znikac!!! :-D:-D
tikanis ;-) :-D ale masz super objawy :-D chyba jednak mialam racje :tak::tak: trzymam kciuki :laugh2:
moniau Wielkie gratulacje!!!
ja wrocilam do pracki dzisiej po tygodniowym zwolnieniu ... szefowa na dzien dobry podniosla mi cisnienie ..... po tym jak spytala sie jak sie czuje (ja odpowiedzialam ze juz dobrze) stweirdzila ze powinnam sie zastanowic czy te zwolnienia sa konieczne .... i ze jestem najmlodsza w firmie ( tylko ja sobie na to pozwalam) no coz zdrowia sobie nie wybieralam .... w tej firmie powinno sie pasc na ryj u niej na dwyaniku zeby dostac 1 dzien na odpoczynek!!!! i to najlepiej dzien urlopu a nie zwolnienia lekarskiego!!!!!:angry::crazy:
przynajmniej zaliczylam egz w srode :tak: a w czwartek mialam kolosa ale nie mam wynikow a dzisiej ostani egz w mojej karierze na tej uczelni ale .... mam totalne 0 w glowie!!! :dry:
Witam wszystkie nowe staraczki i pozdrawiam wsistkie :-D
 
Dziewczyny...
zrobiłamw nocy tesc,rpzed sekund i mam dwie kreski w tym ejdna bardzo abrdzo blada...byłby to czwarty tydzien....nie wiem co myslec, jutro go powtorze, ciesze sie ale az nie wierze ze za pierwszym razem....

MONIAU
ja też wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test! popołudniu.
Wczoraj powinnam była dostać @. Wyszła blada druga krecha, ale jest!! mam nadzieję że sie potwierdzi ten test i jest naprawdę.
Ale czuje że mam przeziębiony pęcherz. Boli mnie ciągle podbrzusze ( od kilku dni) tak smyra. Miałam wcześniej takie przeziębienia i pomagał furagin, teraz nie chce go brać, a oczywiście zaczynam się strsować, czy to na pewno to, a nie coś złego się dzieje.
dziś pójdę do lekarza chyba, ale czy da sie potwierdzić tak wczesną ciąże?
A może pęcherz to jakiś objaw?

ja to powinnam chyba rzadko tutaj zagladac im rzadziej zagladam tym wiecej jest II :-)

GRATULACJE DZIEWCZYNKI
 
MISZA , Moniau - świetna wiadomość!!!!!!!!!!

Co za mile wiadomości w poniedziałek! GRATULUJĘ Wam dziewczynki II :-)

na pewno to fasolka.

czekam na więcej takich informacji. Będzie mi się przyjemniej pracowalo w poniedziałek;):)
 
o cho, cho to ale się wydarzyło, a tylko weekend był :tak::-D:tak:

WIELKIE GRATULACJE DLA KOLEJNYCH SZCZĘŚLIWYCH PRZYSZŁYCH MAMUSIEK - Kinguś, Moniau, Misza.... wspaniałych 9 miesięcy z maleństwem pod serduszkiem ..... :-):-):-):-):-):-):-)

a i za pozostałe starczki mocno zaciskam kciuki, powodzenia .... :tak:

a tak rozpoczęty poniedziałek, dobrze wróży na cały tydzień ..... :tak:
 
reklama
Dziewczyny...
zrobiłamw nocy tesc,rpzed sekund i mam dwie kreski w tym ejdna bardzo abrdzo blada...byłby to czwarty tydzien....nie wiem co myslec, jutro go powtorze, ciesze sie ale az nie wierze ze za pierwszym razem....


Moje ogromne gratulacje:-D:-D:-D.
Ja jak robiłam dwa pierwsze testy też miałam drugą kreske słabą i jestem w 9 tygodniu ciąży. :tak:
 
Do góry