reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

KINGA ! MOJE OGROMNE GRATULACJE !
Ależ Ci zazdroszczę :)

Ja jak pisałam wcześniej robię testowanko 20 września podczas naszej podróży poślubnej.
Okres miałam 14 sierpnia, myślałam, że już miałam jajeczkowanie około 01 września a tymczasem dopiero dziś czuję straszliwy ból cycków-szczególnie sutków. I nie wiem czy to dopiero oznaki spóźnionej owulacji, czy może to już ciąża :)
Mój mąż mówi, że takie twarde moje piersi nigdy nie były, że to takie uczucie jakby piłki tenisowe były w środku :)
On jest święcie przekonany, że strzelił raz i celnie :) Raz w sensie w pierwszym cyklu prób :)

Proszę pomóżcie-Jak wstawić suwaczki ????
 
reklama
tikanis - ty to wróżka jesteś, więc mam nadzieję ze mu wywrózysz :)
adofinko - dorbze że juz wiesz na czym stoisz...ta niepewnośc normalnie jest dobijajaca
katarzyna_s - no ja tak smao opryszczona byłam w zesZłym tygodniu choć jakoś do tej pory nie miałam jakichś problemów, dodatkowo jakos brzydziej wyglądam...albo zawsze tak wyglądąłam a nie widziałam :) :) :-D OLCIA - uśmiałam się :) oby celny to był strzał :-D
 
Dziewczynki nie zaglądałam przez weekend a tu tyle czytania, macie możliwości nie powiem:tak:
Oczywiście gratulacje dla Kinguś - napewno wszystk obedzie dobrze, trzymam kciuki za betkę :tak:
Wybaczcie, ze nie będę po kolei każdej wymieniać ale poprostu za dużo tego się nazbierało i nie pamiętam jeszcze wszystkich :szok::-D

Kluliczku bardzo proszę wpisz mnie na listę, dziękuję :-)
 
kingus- no cos ty kochana za co mialabym sie obrazac?? na wyjazd juz mielismy 2 mc wczesniej bo na ta podroz mielismy jechac wczesniej ale musielismy ja przesunac:baffled: wlasnie na teraz, ale mowia co sie odwlecze to nie uciecze.. mam nadzieje ze z podrozy wrocimy z pasazerem na gape:tak:
moniau- wiara czyni cuda:-D
olica- kochana ja tez bede wtedy na podrozy poslubnej i rowniez mniej wiecej wtedy co ty , ja ok 25 bede testowac:):laugh2:czyli juz 3 dni po terminie, oby nie przylazla malpiszona..:no::rofl2: a co do ciebie kochana to nie slyszalam zeby przy owulacji cycki bolaly, raczej bardziej prawdopodobne ze to ciaza.. a ile jestes po owulce??
 
tikanis - ja jutro wyjezdzam na 3 ygodnie, boje sie ze jak jednak jestem to bede nieswiadoma tego...nie pojde do lekarza...martwie sie bo cos mnie kregoslup boli...podbrzusze dziwnie jakby sie napina...hmmm jade po test do apteki bo nie wytrzymam zaraz.... A Ty Kochana działaj w ej podróży poslubnej :) cieszcie się soba, wspólnymi chwilami a sam sie pasażer pojawi nawet nie bedziecie wiedzieli keidy :)
 
Olcia oby było tak jak Twój mąż mówi.... :tak:
Mnie też bardzo bolały jak byłam w ciąży, właściwie między innymi przez to odrazu wiedziałam na co sie zanosi :tak:
 
moniau- na wakacjach to raczej bedzie juz po dniach plodnych wiec wtedy sie okaze co i jak , oby sie udalo:sorry2:co do bolow podbrzusza to dobry znak,, ja tez tak mialam 2 dni,,dzis lekko cos tam pobolewa.. trzymam kciuki :) daj znac jak zrobisz test:-D
 
Witajcie w słoneczną sobotę.
Rano zrobiłam test i zrobił się jakiś zaciek ale wyszła 2 kreska ale wysłałam M po drugi test a tam już II kreseczki. Pojechałam od razu na bete wynik w poniedziałek. Będę się cieszyć jak beta będzie rosła ;-);-);-) Na razie cieszę się umiarkowanie(wtajemniczeni pamiętają moją ciążę biochemiczną). Trzymajcie kciuki za bete :tak::tak::tak:
Ktoś jeszcze dziś testował??
serdeczne gratulacje kingus!!!! przeczytalam te super wiadomosc juz wczoraj ale mialam problemy z zalogowaniem sie i nie moglam nic napisac na szczescie juz ok, ale tyle mi sie nazbieralo do czytania:) mam nadzieje ze zgodnie z prawem serii posypią sie kolejne fasolki-mam juz kilka na oku:-D:-D
Czesc staraczki!!!!!!!!!

Pewnie mnie nikt juz nie pamieta bo 2 miesiace nie pisalam
ja pamietam!!! i serdecznie gratuluje-toz to juz olbrzymia fasola!!!!:-):-):-)
kingus- nie kochana,, trudno bedziecie musialy wytrzymac,, ja nie chce sie rozczarowac, test zrobie po terminie @, jesli nie dostane czyli ok. 25. a pisze wam te rozne moje nastroje bo wkoncu po to ten portal jest,,, :tak:no i bardzo chcialabym aby sie udalo,, no ale jakiegos dolka mialam wczoraj..dzis tempka 37,1 :-D
mam wielką nadzieje ze sie juz wiecej nie rozczarujesz,ogromnie ci tego zycze, wspaniałych wiesci urlopowych, ale pamietam juz twoje wczesniejsze rozczarowania wiec moze nie doszukuj sie co chwila objawow tylko ciesz urlopem
a czy ta podwyszzona tempka utrzymuje sie od laparo?mi po cc sprawdzano codziennie tempke bo podwyzszona po zabiegach operacynych nie jest dobrym objawem
u mnie wczoraj @ po goracej kapieli:-( dzis spadla tempka na 36,7:-(dzis I kreseczka, no ale moze to i lepiej bo juz bylam zalamana ze ciaza zaczela sie plamieniami, musze zatem isc do lekarza co z tymi mdlosciami , zgaga i bolacym zoladkiem i za kilka dni zabieramy sie dalej do roboty, nie ma tego zlego.. trzymam kciuki za Was :tak:
nowy cykl nowa nadzieja, ja trzymam kciuki za ciebie
Naczytałam się w necie o cystach, torbielach i badaniach krwi oraz jaki powinnam miec normy, że teraz to już nie wiem jak przeżyje poniedziałek i wtorkowe przedpołunie w oczekiwaniu na wyniki:baffled::szok::baffled:. Przyznam się, że umieram ze strachu, a gardło mam cały czas ściśnięte i z trudem powstrzymuję się od płaczu:-(.
i po co tyle czytalas???? to gorsze niz niewiedza,ale jestem pewna ze bedzie dobrze,mysl pozytywnie!!!!
 
rudka- dziekuje kochana za te cieple slowa,, tempke po laparo mialam w normie,, bylam w szpitalu 3 doby,,pozniej byla @ no i po @ zaczelam mierzyc, i od tego momentu jest dosc wysoka..przed @ a po laparo juz dzialalismy wiec nie wiem czy to jest mozliwe zeby doszlo do zaplodnienia, no ale moze zle mierzylam, teraz mierze dobrze zaraz po przebudzeniu i tempke mam powyzej 37,0... 2 dni bolalo mnie bardzo podbrzusze, ciaglo w pachwinach,, doslowanie teraz wiemjak ciagnie w pachwinach, nie wiem czy to objaw ciazy czy moze owulki,, no to sie okaze ok 25 ;-)
 
reklama
Dziewczyny...
zrobiłamw nocy tesc,rpzed sekund i mam dwie kreski w tym ejdna bardzo abrdzo blada...byłby to czwarty tydzien....nie wiem co myslec, jutro go powtorze, ciesze sie ale az nie wierze ze za pierwszym razem....
 
Do góry