reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Nie piszę tego żeby straszyć Ciebie lub kogokolwiek innego , ale żeby powiedzieć że trzeba walczyć i nie poddawać się . Ona zawsze mówiła : Boże kiedy ja ? podziwiałam ją za tą walkę i wygrała mimo tylu przeciwności losu . Wam wszystkim też się uda , po prostu trzeba poczekać na Wasz , odpowiedni czas . Trzymam kciuki za wszystkie starające się :tak:
Dzięki za słowa dające nadzieję. Buziaczki

Kurcze kobietki dostałam dzisiaj @@@:-:)wściekła/y: nici z naszych starań:-(.
Trzymaj się, może następnym razem....:tak::tak::tak::tak:
 
Lilu dzięki za wyjaśnienie . No to słuchaj : żona brata mojego męża zaszła w ciąże w 1 cyklu po ślubie , zrobiła test , wyszły II , pełnia szczęścia , minęło 6 tygodni ( to było 11 lat temu i wtedy tak od razu nie szło się do gina no i ona nawet chyba była ale usg nie robili) no i nagle krwotok . Okazało się że to ciąża pozamaciczna , która pękła i rozerwała jajowód . Wyczyścili jej to ale część jajowodu przepadła . Odczekała chyba 2-3 lata bo się bała . A potem znowu II - ale tym razem nie czekała i od razu do lekarza i na usg i okazało się że jest ciąża .......... ale znów pozamaciczna po drugiej stronie . Tym razem wyłuskali to od razu i udało się uratować jajowód . Ona jak się okazało miała zrosty i potem miała robione właśnie to badanie które opisałaś . Mówiła wtedy że nie wie jak boli poród ale to badanie boli bardziej ( to było ok. 5-6 lat temu) a potem zaszła w ciążę i było ok. Ciąża bez żadnych powikłań i córka która ma dziś 4 latka a rok temu szczęśliwie urodziła synka . Nie piszę tego żeby straszyć Ciebie lub kogokolwiek innego , ale żeby powiedzieć że trzeba walczyć i nie poddawać się . Ona zawsze mówiła : Boże kiedy ja ? podziwiałam ją za tą walkę i wygrała mimo tylu przeciwności losu . Wam wszystkim też się uda , po prostu trzeba poczekać na Wasz , odpowiedni czas . Trzymam kciuki za wszystkie starające się :tak:
poprosze o wiecej historii z happyendem:)
Kurcze kobietki dostałam dzisiaj @@@:-:)wściekła/y: nici z naszych starań:-(.
Sylwusia trzymaj sie i nie trac nadziei na nic nie jest za pozno a pozytyw jest taki ze czeka was wiecekj przutulanek z mezem,my od czerwca nie mozemy i mąz w kółko o jednym:-p.Trzymam za Was kciuki
Rudka- ja biore Feminatal. Pełen zestaw witamin + kwas foliowy:happy:
jak juz feminatal biezresz to po co osobno kw foliowy on tam jest w zestawie:)
hej nie wiedziałam że macie takie problemy żeby mieć dziecko nie podawajcie się trzymam kciuki
nikt nie wie poki sie nie przekona na własnej skórze:-(
 
Gratuluję wszystkim Zafasolkowanym, jej jak fajnie!!!

Z racji tego że jestem nowa mam prośbę czy ktoś chętny napisze mi co to jest ten test beta, czy robi sięgo u ginekologa?
z góry dziekuje
 
reklama
hej dziewczynki!!!
mimo że z starankami u mnie cośik się pokomplikowalo prosze mnie nie wykreślac ze staaczek 2008 !!
a pozatym jestem otoczona na liscie przez zafasolkowanymi kolezankami-to fajnie moze sie załapie i ja:-D
asiucha to badanie to beta hcg mozna zrobic np.luxmed lub szpital kosztuje ok.30 zł, choc mi jak robili w przychodni przyszpitalnej to nic nie placilam.Mialam tylko skierowanie od gina.Ale to bylo kilka lat temu...
czeka się kilka dni.To najpewniejszy sposob na poznanie wczesnego życia.Nie txzeba miec skierowania ani nic takiego.
 
Do góry