reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Witajcie. Dziś wróciłam z wakacji, niestety wróciliśmy tylko we dwoje ale i tak urlop się udał. Witam nowe staraczki, zaraz będę nadrabiać zaległości(zatrzymałam się na 914 stornie i trochę czytania mnie czeka ;-)) Życzę wszystkim miłej nocki:tak:
 
Witajcie. Dziś wróciłam z wakacji, niestety wróciliśmy tylko we dwoje ale i tak urlop się udał. Witam nowe staraczki, zaraz będę nadrabiać zaległości(zatrzymałam się na 914 stornie i trochę czytania mnie czeka ;-)) Życzę wszystkim miłej nocki:tak:

Wiataj kingus, jak dobrze ze juz wrocilas :tak:
bardzi ciekawa bylam czy Ci sie udalo, no ale niestety :szok: kolejny cykl,kolejna szansa :tak:;-)
Dobrze ze wypczelas przynajmniej :tak::-D
Ja testuje w poniedzialek :sorry2:
milej lektury:laugh2: bo troche do czytania masz :-D:-D:-D
pozdrawiam :-)
 
Wiataj kingus, jak dobrze ze juz wrocilas :tak:
bardzi ciekawa bylam czy Ci sie udalo, no ale niestety :szok: kolejny cykl,kolejna szansa :tak:;-)
Dobrze ze wypczelas przynajmniej :tak::-D
Ja testuje w poniedzialek :sorry2:
milej lektury:laugh2: bo troche do czytania masz :-D:-D:-D
pozdrawiam :-)
Przeczytałam wszystko :-) No niestety nie udało mi się (wynik bety tylko 1) ale nie jest mi tak przykro jak ostatnio(kiedy była podwyższona). Teraz biorę 2 tabletki clo od 3 do 7 dc i zobaczymy co będzie ...
Trzymam mocno kciuki za wynik testu.

Gratuluje wszystkim zafasolkowanym :-D:-D:-D:-D
Rudka ślicznego masz synka:tak::tak:
 
witajcie kochane kingus- nic sie nie martw - napewno wkrotce zobaczysz II kreseczki:-D
lilu19- witaj dawno cie tu nie widzialam, gdzie sie podziewalas?:szok:

a ja w wtorek ide juz do spzitala na laparoskopie.. i nie moge sie juz doczekac..najpozniej w szpitalu bede do 15, takze zobaczymy jak to wyjdzie..ale bardzooo sie ciesze ze wkoncu wierze przynajmniej pomoze mi to na cere i na dziudziusia.. ::laugh2:
 
rudka nie wiem właśnie kiedy mam zrobić ten test.Myślałam nad poniedziałkiem 11.08 ale czy to nie za wcześnie?mam juz dosyć negatywnych testów:( poradz coś kochana jak możesz
Pozdrowionka

megi24 jak tylko zrobie test to dam znac :) dzieki za wsparcie

Pozrowionka
 
lilu19- witaj dawno cie tu nie widzialam, gdzie sie podziewalas?:szok:

Wiataj Tikanis :-)
Ja bylamcaly czas, tylko tak z boczku sobie siedzialam i czytalam :-p duzo nowych staraczek przybylo i tam swoje sobie pisalo :tak: wiec ja tylko siedzialam i czytalam :cool2::sorry2:

Kingus- a dlaczego teraz bierzesz od 3 do 7 a nie od 5 do 9 :confused: wsumie nigdy nie slyszalam zeby clo braly dziewczyny od 3 dc jak juz to od 2 do 6 :dry:

Pozdrawiam dziewczynki :cool2:
 
Witajcie. Dziś wróciłam z wakacji, niestety wróciliśmy tylko we dwoje ale i tak urlop się udał. Witam nowe staraczki, zaraz będę nadrabiać zaległości(zatrzymałam się na 914 stornie i trochę czytania mnie czeka ;-)) Życzę wszystkim miłej nocki:tak:
witj serdecznie i pamiętaj co sie odwlecze to nie uciecze! a odpoczełas sobie i sie zrelaksowałas a to bardzo wazne!
Rudka ślicznego masz synka:tak::tak:
dziekuję bardzo!!!:zawstydzona/y:
a ja w wtorek ide juz do spzitala na laparoskopie.. i nie moge sie juz doczekac..najpozniej w szpitalu bede do 15, takze zobaczymy jak to wyjdzie..ale bardzooo sie ciesze ze wkoncu wierze przynajmniej pomoze mi to na cere i na dziudziusia.. ::laugh2:
trzymam kciuki!!!!jak to szybko zleciało nie tak dawno pisałaś o tym a juz tuz tuz,na czym polega ten zabieg??
Kingus- a dlaczego teraz bierzesz od 3 do 7 a nie od 5 do 9 :confused: wsumie nigdy nie slyszalam zeby clo braly dziewczyny od 3 dc jak juz to od 2 do 6 :dry:
z tego co pamietam to ja tez brałam od 3go dnia,moze to zalezy od długości cyklu ze każdy bierze inaczej?:confused:
SylwusiaW22 ja bym poczekałą do terminu spodziewanej miesiączki i odczekała jeszcze 3 dni i wtedy zrobiłabym test lub betke w lab,wtedy miałabym pewność,ale moze dziewczyny mają jakies inne pomysly?
 
witam niedzielnie ................. :tak::-D:tak:

ja też z urlopu wracam w niepowiększonym gronie, a z @ na występach gościnnych .... :szok: nowy cykl przede mną :tak:

miłego ..... :tak::-D:tak:
 
reklama
Do góry