reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

ania_g21 podziwiam Cie za wytrwałość ja bym nie wytrzymała tyle czekac na zrobienie testu od dnia @ robilam codziennie a nawet po kilka hehe :baffled:
ale przypomnialy mi sie moje starania i moje urojone ciaze hehe wtedy mialam wszystkie objawy ciazowe :-) tak narazie to lepiej poczekaj na test ale trzymam kciukasy za Ciebie oby twoje objawy byly prawdziwe:tak:
 
reklama
Oj dziewczyny, każdy ma inne objawy lub ich brak nie ma co sie tym przejmowac, ja przy dwoch ciazach oprocz rosnacego brzuszka no i zgagi nie wiem co to ciaza hehe mdlosci, wymioty to znam z opowiadan i literatury u mnie za to pierwszym objawem byly skorcze w łydkach hehe

hihi pierwzy raz slysze o takim objawie hihi

Objawy to indywidualna sprawa. My kobiety jestesmy tak rozne i kazda z nas ma(lub bedzie miala;) "swoje" objawy...
Ale fajnie jest napisac o swoich spostrzerzeniach czy obawach na na takim forum jak to. Zawsze znajdzie sie wtedy jakas fajna babeczka ktora doswiadczyla czegos podobnego lub o czyms podobnym slyszala;-)
 
Witajcie dziewczyny!!
Długo mnie nie było, witam wszystkie stare i nowe staraczki, u mnie dużo zmian. Dostałam nową prace i bedę musiała na 3/4 miesiące wyjechać do Warszawy. Próbuje nie myśleć o fasolce, no coż jakoś sobie zajełam czas.:-) Może ten miesiąc przyniesie mi znów coś nowego, wiem że to głupie nowa praca i powinnam przerawać staranka ale tego nie zrobię. Co ma być to bedzie.

Pozdrawiam was gorąco
 
No ja się tyle naczytałam że nawet przy tygodniowym braku @ czasem test od razu nie wychodzi,że nie chce się niepotrzebnie denerwować.Co ma by to będzie i nic teraz nie może wpłynąć...czas pokaże.Uwież że jednak korci strasznie zrobic testowanko :)
 
Jak podjelismy z mezusiem dezyzje o starankach zaczelam szperac w inetrnecie i szukac wiedomosci na temat ciazy, na temat tych wyczekiwanych objawow....
Wiele razy przegladalam fora o temacie staranek i nie raz lezka w oku mi sie krecila jak dziewczyny pisaly ze kilku czy po kilkunastu miesiacach zobaczyly w koncu te upragnione cudowne dwie kreseczki. :-)Cieszylam sie razem z nimi:-)
Zyczac z calego serduszka szczesliwego rozwiazania. I gleboko wierze ze w koncu na mnie tez przyjdzie kiedys pora i zobacze te cudowne kreseczki
...
 
Ania_g21 masz racje w chwili obecnej juz i tak nic nie mozna zmienic. Zycze Ci z calego serduszka aby to byla fasoleczka;-))))
 
Aple Na kazdego przyjdzie pora !!!!!!!!!!!!!! musimy w to wierzyc !!!


kilka lat temu tez sledzilam pewne forum byla tam jdna dziewczyna ktora miala niesamowite przejscia, ciagle wszystkie fasolkowaly tylko nie ona ,naprawde jej z calego serca zyczylam bo byla niesamowita w tej walce i teraz po latach znow tam zajrzaam i prosze jest tuz przed porodem a zeby bylo smieszniej to juz z drugim dzidziusiem
trzeba wierzyc
 
reklama
Oj dziewczyny, każdy ma inne objawy lub ich brak nie ma co sie tym przejmowac, ja przy dwoch ciazach oprocz rosnacego brzuszka no i zgagi nie wiem co to ciaza hehe mdlosci, wymioty to znam z opowiadan i literatury u mnie za to pierwszym objawem byly skorcze w łydkach hehe


Hihihi:-D
Ja wspominam poczatki ciazy strasznie niestety:/ Pracowalam od bardzo wczesnych godzin i mdlosci mialam do poludnia.Co 15 min chodzilam do ubikacji, masakra. Nie zycze tego zadnej z przyszlych mamus.

Mam nadzieje ze jak zafasolkuje to juz mnie wiecej to nie spotka.

Ps. Czytam forum i powiem szczerze ze o ktorych rzeczach dowiaduje sie po raz pierwszy. Ktora mi wytlumaczy co to sa te badania Beta?

Pozdrowionka dziewczynki i witam wszystkie nowe staraczki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry