reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Cześć dziewczyny
ja jestem w trakcie miesiączki brzuch boli:sad:
na chwilę obecną stwierdzam, że odpuszczę sobie mierzenie tempki i testy owulacyjne, a co zrobię po miesiączce to się okaże:zawstydzona/y:, mam nadzieję, że wytrwam w moim postanowieniu. A co tam u was?
Oj wiem jaki to ból mnie też boli brzuch.A ja właśnie zamówiłam sobie testy owulacyjne i mam nadzieje że mi pomogą a jak nie to zdam się na szczęście.:-)
 
Witajcie!

U mnie urlop już dobiega końca:-(. Byłam na weselichu, wybawiłam się za wszystkieczasy, ale niestety później dopadło mnie strasze zatrucie pokarmowe:baffled: i teraz powoli dochodzę do siebie. Postanowiłam moje kochane staraczki, że narazie troszkę się odsunę w koncik i będe Was tylko podpatrywa i czytac Wasze posty. Chwilowo się poddaję i daję na luz:sorry2:, życzę Wam wszystkim owocnych staranek:tak::tak::tak:. Kiedyś napewno się jeszczę odezwę, może niedługo jak i u mnie pokażą się upragnione dwie krechy:tak:. Tymczasem ściskam Was mocno i do kiedyś tam...
 
no i dostałam dzisiaj @, ledwo co zalogowałam się na starających, chyba jeszcze z wami pobędę, tak jak pisałam ze wspomagaczami poczekam do grudnia, już będziemy po remoncie i przeprowadzce, wyluzowani i mam nadzieję, że jakoś samo zaskoczy:tak:
 
czesc wam dziewczynki
marzenixx:** kochanie jak tam przed tym wielkim dniem??
a ja juz po drugiej szczepionce.. 12 ide do szpitala a 13 mam zabieg.. i chyba po laparo nie mozna sie kochac przez 30 dni.. zbey tam wszytsko sie wygoilo ale nawet dobrze sie sklada bo moj maz akurat tez zaczal brac jakies antybiotyki przy ktorych nie moze sie kochac i akurat bedzie je konczyl pod koniec sierpnia..:))) a na wakacje wyjezdzamy 18 wiec bede juz po laparo, bede tez po tym okresie co trzeba swoje odlezec.. i moj mezus bedzie po kuracji antybiotykowej wiec moze sie uda.. to bedzie w sumie pierwszy nasz taki serio powazny miesiac staran kiedy bedziemy wiedzieli ze juz mozna cos zdzialac:):happy: oby wszytsko sie udalo:baffled:
 
Kiedyś napewno się jeszczę odezwę, może niedługo jak i u mnie pokażą się upragnione dwie krechy:tak:. Tymczasem ściskam Was mocno i do kiedyś tam...

mam nadzieje, że szybciutko ujrzysz te II kreseczki i podrzucisz nam świeże fluidki ciążowe ....... :tak::-D:tak:

no i dostałam dzisiaj @, ledwo co zalogowałam się na starających, chyba jeszcze z wami pobędę, tak jak pisałam ze wspomagaczami poczekam do grudnia, już będziemy po remoncie i przeprowadzce, wyluzowani i mam nadzieję, że jakoś samo zaskoczy:tak:

zaskoczy, zaskoczy ........ :tak::-D:tak:

wiec moze sie uda.. to bedzie w sumie pierwszy nasz taki serio powazny miesiac staran kiedy bedziemy wiedzieli ze juz mozna cos zdzialac:):happy: oby wszytsko sie udalo:baffled:

mocno zaciśniemy kciuki i się uda, a co ma się nie udać ........ :tak::-D:tak:

witam i ja z rana, pięknie i słonecznie Was pozdrawiam, miłego :cool2:
 
cześć :-)

byłam wczoraj w instytucie hematologii, 3 raz zrobiłam badanka, zobaczymy jaki wynik tym razem......no chyba, że będzie zniekształcony przez ciążę hihihihi

pozdrawiam wszystkie dziewczyny, postanowiłam zajrzec do was, gdyż z mężem od 3 m-cy staramy się o rodzeństwo dla naszego synka, ale chyba tym razem potrzebujemy trochę więcej czasu
ostatnio miałam troszke nwerwowy okres w pracy i do tego kupiliśmy miaszkanie (remont), więc może nie był to najlepszy czas na dzidzię, na spontaniczne zapłodnienie daję sobie czsa do grudnia, wtedy pomyśle o testach owulacyjnych

pozdrawiam i trzymam za wszystkie starające się kciuki

Witam serdecznie :-), ja też myslę o daniu sobie czasu do grudnia. Jak się nie uda to chyba zrobie sobie przerwę, zlikwiduję nadżerkę, odczekam zalecane 3 miesiące i dopiero wtedy wrócę do staranek.

Witajcie!

U mnie urlop już dobiega końca:-(. Byłam na weselichu, wybawiłam się za wszystkieczasy, ale niestety później dopadło mnie strasze zatrucie pokarmowe:baffled: i teraz powoli dochodzę do siebie. Postanowiłam moje kochane staraczki, że narazie troszkę się odsunę w koncik i będe Was tylko podpatrywa i czytac Wasze posty. Chwilowo się poddaję i daję na luz:sorry2:, życzę Wam wszystkim owocnych staranek:tak::tak::tak:. Kiedyś napewno się jeszczę odezwę, może niedługo jak i u mnie pokażą się upragnione dwie krechy:tak:. Tymczasem ściskam Was mocno i do kiedyś tam...

uuu zatrucie pokarmowe nic przyjemnego :-(, życzę szybkiego zobaczenia II :tak:

no i dostałam dzisiaj @, ledwo co zalogowałam się na starających, chyba jeszcze z wami pobędę, tak jak pisałam ze wspomagaczami poczekam do grudnia, już będziemy po remoncie i przeprowadzce, wyluzowani i mam nadzieję, że jakoś samo zaskoczy:tak:

przykro mi, ale jak tylko sytuacja remontowo-przeprowadzkowa sie unormuje to na pewno się uda :tak:

czesc wam dziewczynki
marzenixx:** kochanie jak tam przed tym wielkim dniem??
a ja juz po drugiej szczepionce.. 12 ide do szpitala a 13 mam zabieg.. i chyba po laparo nie mozna sie kochac przez 30 dni.. zbey tam wszytsko sie wygoilo ale nawet dobrze sie sklada bo moj maz akurat tez zaczal brac jakies antybiotyki przy ktorych nie moze sie kochac i akurat bedzie je konczyl pod koniec sierpnia..:))) a na wakacje wyjezdzamy 18 wiec bede juz po laparo, bede tez po tym okresie co trzeba swoje odlezec.. i moj mezus bedzie po kuracji antybiotykowej wiec moze sie uda.. to bedzie w sumie pierwszy nasz taki serio powazny miesiac staran kiedy bedziemy wiedzieli ze juz mozna cos zdzialac:):happy: oby wszytsko sie udalo:baffled:

Tikanis, trzymam kciukasy za Wasz urlop (a wczesniej za laparo :tak:)

Pozdrawiam wszystkie!!!
 
czesc wam dziewczynki
marzenixx:** kochanie jak tam przed tym wielkim dniem??
a ja juz po drugiej szczepionce.. 12 ide do szpitala a 13 mam zabieg.. i chyba po laparo nie mozna sie kochac przez 30 dni.. zbey tam wszytsko sie wygoilo ale nawet dobrze sie sklada bo moj maz akurat tez zaczal brac jakies antybiotyki przy ktorych nie moze sie kochac i akurat bedzie je konczyl pod koniec sierpnia..:))) a na wakacje wyjezdzamy 18 wiec bede juz po laparo, bede tez po tym okresie co trzeba swoje odlezec.. i moj mezus bedzie po kuracji antybiotykowej wiec moze sie uda.. to bedzie w sumie pierwszy nasz taki serio powazny miesiac staran kiedy bedziemy wiedzieli ze juz mozna cos dzialac:):happy: oby wszytsko sie udalo:baffled:

napewno sie tym razem uda, zwłaszcza że będziecie zrelaksowani na wczasach :tak::-D
u mnie stres coraz wiekszy, juz tak malo czasu zostało, aż sie nie moge doczekac :-D
pogoda u nie fantastyczna , az szlak trafia ze trzeba w tym zakichanym biurze siedziec, ale juz niedlugo zmiana zmiana :-):-)
buziolki dla wzytskich kobit!!:-D:cool2::cool2:
 
jarzebinka, nienus- dziekuje kochane za te slowa wspracia.. naparwde ciesze sie jak odpowiadacie na moje posty, to fajne uczucie jak ktos dodaje ci wiary, dzieki wielkie...:tak:
marzenixx- kochanie :**
 
reklama
Hej dziewczyny...nie pisalam dlugo bo nie mialam netu wrrr...ja dzis odebralam bete wynik 53,3mlU/ml wdg lekarza ok 4 tydz....powiem wam ze sie boje..ciagle boli mnie brzuch jak na miesiaczke i gowa mi peka i jestem zmeczona.....
a do tego w pracy szefowa zla jak osa i dowala non stop pracy..dzieci coraz wiecej przychodzi eh a tu nic sie nie chce:)..
marzenixx jak tam przed slubem???
zycze wszystkim dwoch kreseczek i przesylam pozytywne wibracje w postaci gwiazdeczek:)****************************************************************************
 
Do góry