reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
A mi sie wydaję że następnym razem nam się uda.Dzisiaj mnie moja koleżanka wkurzyła wie że bardzo chce dziecko a jak jej powiedziałam ze dostałam @ to ona na to ty szczęściaro myślałam że sie popłacze.Jej łatwo mówić ma 3 dzieci.
 
wiesiolek -co to jest?Słyszałam że dużo dziewczyn go brało i udawało im sie zajśc w ciąże?Wiecie coś na ten temat?
 
A mi sie wydaję że następnym razem nam się uda.Dzisiaj mnie moja koleżanka wkurzyła wie że bardzo chce dziecko a jak jej powiedziałam ze dostałam @ to ona na to ty szczęściaro myślałam że sie popłacze.Jej łatwo mówić ma 3 dzieci.

nie przejmuj się, czasami ludzie nie potrafią zrozumieć, że dla kogoś to ważne póki sami tego nie doświadczą. My zazdrościmy im one nam.
Wiesiołek chyba się bierze na zwiększenie śluz płodnego, ogólnie chyba jakoś wpływa na płodność ale nie jestem pewna:zawstydzona/y:
 
Aidzicha dzisiaj jest tak gorąco ze na plaży pewnie są tłumy.A ja niemam dzisiaj ochoty nigdzie wychodzić tak mnie brzuch boli i do trgo jeszcze głowa ach zaczynam narzekać
 
Aidzicha dzisiaj jest tak gorąco ze na plaży pewnie są tłumy.A ja niemam dzisiaj ochoty nigdzie wychodzić tak mnie brzuch boli i do trgo jeszcze głowa ach zaczynam narzekać

ponarzekaj sobie, a jak ktoś Ci zwróci uwagę, że marudzisz zrzuć to na okres:-D w konću może sie na coś przyda ta miesiączka :p
 
jarzebinka- dziewczyna ktora ma problemy z cera to bylam ja, w moim przypadku mialam badanie hormonow fsh i lh i inncyh ale chodzi o ten glownie a wlasciwie o jegow spolczynnik, ja ten wspolczynnik mialam podwyzszony parwie 3 krotnie stad syfy i brak owulki,, a hormon ten odpowiedzlany jest wlasnie za owulacje i za wytwarzanie endrogenow( im jest ich wiecej tym nacsza cera jest piekniejsza)

magaim83- madziu a powiedz mi to byl twoj piwreszy cykl z clo chyba???
czyli masz pco??? gratuluje:)

co sadzicie o mowieniu o ciazy jak sie dowie o niej rodzicom?? moja kolezanka dowiedziala sie ze jest wciazy i anwet rodzicom do 3 mc nie chce nic mowic zeby nie zapeszyc, ja rozumie kolezanki ale rodzice??? co sadzicie??
 
reklama
Hej dziewczynki po wielu dniach nieobecnosci pragne poinf ze sa II krechy :)az nie moge uwierzyc:)))

KOCHANA UWIERZ BO WLASNIE SPELNILO SIE TWOJE MARZENIE!!!:-):-):-)GRATULUJE OGROMNIE CIESZE SIE I WSZYSTKO:-p:tak::-DDBAJ O SIEBIE I MALENSTWO:tak:

Nenius Kochana Daria poprostu pieknieje z dnia na dzien:-)slicznie wyglada Mala Dama:-Dbuziaki dla Was:-)

Jarzebinka dziekuje za odpowiedz i wsparcie;*

Wczoraj przyjechala do nas Kuzynka z mezem, jest w ciazy, ma sliczniutki brzusiu, tak sobie pogadalysmy i ta wizyta tak pozytywnie mnie nastroila, starali sie ponar rok o Dzidziolka a jednak udalo sie..:tak::-)i nam wszystkim staraczkom tez sie uda, wierze w to z calych sil:-)
 
Do góry