reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Fajnie że jest to forum można sie bynajmniej wygadać i wyżalić.Dziękuje wam dziewczyny ze mnie pocieszacie.Macie racje muszę zacząć o czymś innym myśleć.
 
Hej dziewczynki po wielu dniach nieobecnosci pragne poinf ze sa II krechy :)az nie moge uwierzyc:)))


MAGDAIM83- ogromniaste gratulacje kochana :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

A ja dzisiaj bylam u ginki i jest jeden dominujacy pecherzyk 26 mm dzisiaj mam 16 dc, ginka troche sie dziwila dlaczego on jeszcze nie pekl :confused::dry: hmmmm....... ale dostalam pregnyl wrazie gdyby potrzebowal pomocy :tak: wiec teraz przytulanka i zabaczymy co z tego bedzie za 2 tyg :sorry2: endometrium mam 9mm wiec bardzo ladneeee ;-)
tylko tego sluzu typowo plodnego brak :wściekła/y: nawet Wiesiolek nie pomogl :szok: chociaz ginka stwierdzila ze napewno jest w srodku bo sluzowka macicy bardzo ladna :sorry2: i tym razem mam nie brac duphastonu :confused::confused::confused:

A co do DUPHASTONU to ja go bralam juz chyba z 6 miesiac, na mnie nie ma zadnych skutkow ubocznych :tak: czuje sie po nim swietnie :cool2:

Milego dni dziewczyny, papapapapapa
 
reklama
Do góry