reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

witajcie dziewczynki !Jak wam mija dzionek?Bo mi strasznie smutno dzisiaj dostałam@ normalnie to mi sie płakać chce.Już sama nie wiem co mam zrobić żeby sie doczekać dzidziusia.:-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
witajcie dziewczynki !Jak wam mija dzionek?Bo mi strasznie smutno dzisiaj dostałam@ normalnie to mi sie płakać chce.Już sama nie wiem co mam zrobić żeby sie doczekać dzidziusia.:-:)-:)-:)-:)-:)-(

musimy wierzyć, że bedzie dobrze:-) zobacz magdaim zobaczyła swoje dwie kreseczki nam też się uda, bo przecież musi być dobrze:tak:
 
razem to już będzie 5miesiecy ale miałam przerwę 3miesiące bo mój facet wyjechał .Może za bardzo sie stresuje.Jak myślicie stres ma duży wpływ na zajście w ciąże?
 
stres ma bardzo duży wpływ na ciąże, niestety ale z drugiej strony jak się nie stresować kiedy tak bardzo się chce, no ale może uda się nam jakoś postarać:-D
a tak trochę z innej beczki skąd jesteście dziewczyny?
bo ja jestem z Gdyni:-)
 
razem to już będzie 5miesiecy ale miałam przerwę 3miesiące bo mój facet wyjechał .Może za bardzo sie stresuje.Jak myślicie stres ma duży wpływ na zajście w ciąże?

czyli defakto dopiero 2 cykle, to dopiero początek ........ a stres ma bardzo duży wpływ na zajście w ciąże, a najbardziej wpływa właśnie ta chęć posiadania maleństwa, już, teraz, zaraz :szok::szok::szok: dlatego koniecznie musisz sobie znaleźć jakieś zajęcia abyś mogła zająć się czymś innym, bo to jest wielka blokada :szok::szok::szok:

http://www.kobieta.pl/uczucia-i-seks/psychologia/zobacz/artykul/glowa-nie-pozwala-mi-zajsc-w-ciaze/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aidzicha ja właśnie dzisiaj byłam w Gdyni moje kochanie tam mieszka a ja mieszkam za Kartuzami.A gdzie dokładnie w Gdyni mieszkasz?Jeśli można sie zapytać?
 
Do góry