reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witajcie dziewczynki !Jak wam mija dzionek?Bo mi strasznie smutno dzisiaj dostałam@ normalnie to mi sie płakać chce.Już sama nie wiem co mam zrobić żeby sie doczekać dzidziusia.:-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
witajcie dziewczynki !Jak wam mija dzionek?Bo mi strasznie smutno dzisiaj dostałam@ normalnie to mi sie płakać chce.Już sama nie wiem co mam zrobić żeby sie doczekać dzidziusia.:-:)-:)-:)-:)-:)-(

musimy wierzyć, że bedzie dobrze:-) zobacz magdaim zobaczyła swoje dwie kreseczki nam też się uda, bo przecież musi być dobrze:tak:
 
razem to już będzie 5miesiecy ale miałam przerwę 3miesiące bo mój facet wyjechał .Może za bardzo sie stresuje.Jak myślicie stres ma duży wpływ na zajście w ciąże?
 
stres ma bardzo duży wpływ na ciąże, niestety ale z drugiej strony jak się nie stresować kiedy tak bardzo się chce, no ale może uda się nam jakoś postarać:-D
a tak trochę z innej beczki skąd jesteście dziewczyny?
bo ja jestem z Gdyni:-)
 
razem to już będzie 5miesiecy ale miałam przerwę 3miesiące bo mój facet wyjechał .Może za bardzo sie stresuje.Jak myślicie stres ma duży wpływ na zajście w ciąże?

czyli defakto dopiero 2 cykle, to dopiero początek ........ a stres ma bardzo duży wpływ na zajście w ciąże, a najbardziej wpływa właśnie ta chęć posiadania maleństwa, już, teraz, zaraz :szok::szok::szok: dlatego koniecznie musisz sobie znaleźć jakieś zajęcia abyś mogła zająć się czymś innym, bo to jest wielka blokada :szok::szok::szok:

http://www.kobieta.pl/uczucia-i-seks/psychologia/zobacz/artykul/glowa-nie-pozwala-mi-zajsc-w-ciaze/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aidzicha ja właśnie dzisiaj byłam w Gdyni moje kochanie tam mieszka a ja mieszkam za Kartuzami.A gdzie dokładnie w Gdyni mieszkasz?Jeśli można sie zapytać?
 
Do góry