reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Dzisiaj to już na 100%powinnam mieć @.Raczej test już by wyszedł gdybym była w ciąży.Trzeba sie dalej starać.Dzisiaj jeszcze mnie nie bolały jajniki ale za to wczoraj wieczorem to strasznie.Mierzyłam rano tem.i miałam 37.1.
 
reklama
Aidzicha co tam słychać kiedy robisz test?

ja robiłam dzisiaj(negatywny) ale to o jakieś 5 dni zawcześnie:zawstydzona/y: bo właściwie trudno mi powiedzieć kiedy dostanę okres, a czuję raczej, że dostanę boli mnie brzuch i mam uderzenia gorąca:-( więc okres zbliża się wielkimi krokami ehhhh
 
Aidzicha masz jeszcze 5dni.A ja nadal brak @ a do tego test negatywny ale czuje że dostane bo przecież test by już musiał wskazać ciąże.
 
Aidzicha masz jeszcze 5dni.A ja nadal brak @ a do tego test negatywny ale czuje że dostane bo przecież test by już musiał wskazać ciąże.

nie koniecznie może masz jeszcze za mało hormonu, wiesz moje 5 dni to juz maksimum kiedy powinnam dostać okres, bo tak naprawde nie wiem kiedy go dostanę mam strasznie zaburzone cykle, być może nawet dzisiaj dostanę tak coś czuję:-( no nic nastawiam się na sierpniowe staranka:-D
 
reklama
A ja następne starania to nie wiem kiedy zacznę bo mój M wraca 16 sierpnia.A kiedy robi sie te testy owulacyjne ????
 
Do góry