reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam was moje kochane dawno mnie nie było :( uwierzcie mi nie miałam ani nastroju ani czasu :( u mnie dalej bez zmian :(:(:(:(:( pozdrawiam i witam nowe staraczki :) nie wiem dziewczynki czy mnie jeszcze pamietacie :-(

Witaj Julitko.... :-) ojjj zaniedbalas nas troche na forum, ale mam nadzieje ze nadrobisz zaleglosci :tak::-D:-D:-D
szkoda ze przez ten czas nieobecnosci nie udalo ci sie zafasolkowac :-( czy twoj lekarz podjol juz jakies kroki w leczeniu ,mam na mysli badania hormonalne, monitoring cyklu, tabletki na wywolanie owulacji, cokolwiek ???
Zagladaj do nas czesciej kochana.... pozdrawiam;-)
 
reklama
lunia83-gratulacje:). dbajcie o sibie i uwazajcie no i nie pozostaje nic innego jak zyczyc ci szczesliwej ciazy i rozwiazania:)...a macie juz imie dla coreczki??
Jeszcze kilka dni i bede wiedziec co i jak:)
 
lunia83-gratulacje:). dbajcie o sibie i uwazajcie no i nie pozostaje nic innego jak zyczyc ci szczesliwej ciazy i rozwiazania:)...a macie juz imie dla coreczki??
Jeszcze kilka dni i bede wiedziec co i jak:)
Dzięki:-)Imię mamy wybrane od samego początku - Nina:-)Był problem z imieniem dla synka, ale właściwie sam się rozwiązał;-)A Tobie kochana życzę 2 kreseczek:tak:
 
Witajcie!Jak tam samopoczucie?Ja czekam na tą okropną @.Nenius oj to prawda że masz śliczną córeczkę.Miłego dnia wam życzę papapa
 
Zycze wam milej pracowitej srody:):-)-po opiniach o tej klinice nastawilam sie pozytywnie i mam cel-2 listopada mez ma urodzinki trzeba starac sie o prezent:)

ja myślę,że każda powinna tak podchodzic to sprawy optymistycznie i bojowo ...... trzymam kciuki za powodenie akcji,:tak::-D a może klinika nie będzie już potrzebna ...... :tak::-D
 
reklama
wlasnie sie dowiedzialam ze zmarl synek mojej kolezanki:((...a na jutro zamowili monitor oddechu i nie uzyja go..i powiem wam ze dzieki mojej sio mam juz nianie z monitorem oddechu odkupiona od jej znajomej i ciesze sie..i teraz wiem ze musze korzystac z okazji i kupowac takie rzeczy jak mozna bo potem beda inne wydatki i moze byc za pozno...dostawanie i kupowanie po okazji wczesniej przynosi szczescie a nie pecha...
oby nam sie udalo zafasolkowac:)))...chcialabym nie musiec isc do tej kliniki
 
Do góry