reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

hej:)

Odebrałam papierowe wyniki

ja mam 1106 mlU/ml

śliczna betka :-)

Witam kolezanki, te nowe te nowozafasolkowane i te pozostale (zeby nie pisac stare hehe) kucrze ciagle mi nie dzialaja emotikonki :( Ja wczoraj bylam u gina dzis na badaniach,:morfologia, mocz hormony, nawet moj maż dostal skierowanie na badania swoich zolnierzykow :) z wynikami do niego, mam isc. Powiem Wam ze siedzialam u niego 45min jest naprawde w porzadku, tlumaczyl wszystko co dzialo sie przez ostatnie pol roku..w skrocie wychodzi na to ze moj organizm nie podtrzymuje ciałka żółtego, mam za niska tempke po owulce i nawet jak sie zaplodnie, to to potem sie nie utrzymuje...no ale to da sie podleczyc, trzeba tylko posprawdzac hormony zalecil tez wiesiolek OEPAROL dokladnie, mowil ze nie ma naukowych dowodow, ale np jednej pacjentce ktora miala wsyzstko rozregolowane i leczyl ja roznossciami w koncu zalecil Oeparol i w ciagu jednego miesiaca sie unormowalo a efektem yla fasolka :)Jestem dobrej mysli i przesylam pozytywna moc bocianow heheNogi do gory dziewczyny :)Dam znac jak bede znac wszystkie wynikiPozdrowionka!

dobrze, ze wiadomo już co i jak :tak:, bedzie dobrze :tak::tak::tak:

Dziewczyny
wiem, że to głupie ale denerwuję się jutrzejszymi wynikami bety :growl:

wiesz już coś?

Chciałam się przywitać w nowym wątku, do którego nareszcie mogę się zapisać :-)

Moja historia zaczęła się w styczniu ale niestety skończyła w marcu bardzo nieszczęśliwie. Po wielu przepychankach i perypetiach i walce z toxoplazmozą wreszcie dostaliśmy zielone światło i możemy znów zacząć starania o dzidziusia :-)
Nie będzie łatwo, bo wiem o PCO i do tego mam jeszcze dwurożną macicę, ale mam nadzieję, że jednak się uda i w końcu i my doczekamy się na nasze szczęście :-)

Bardzo mi przykro :(, życzę szybkiego zafasolkowania i szczęśliwego donoszenia ciąży :tak:

WITAJCIE DZIEWCZYNY ;-)
dZISIAJ BYLAM U GINKI NA KONTROLI MAM 12 DC NOI JEST JEDEN DOMINUJACY PECHERZYK MA 13 MM, NIE JEST CHYBA TAK ZLE :confused: W CZWARTEK KOLEJNA WIZYTA I ZOBACZYMY CZY MOZNA PODAC PREGNYL:confused::happy2: RECEPTE JUZ DOSTALAM:tak:
JA WIESIOLEK ZACZELAM DOPIERO OD DZISIAJ LYKAC, BO NIESTETY TUTAJ NIE MAJA CZEGOS TAKIEGO, WRECZ NAWET NIE WIEDZA CO TO JEST :confused::crazy:
I MUSIALAM POCZEKAC AZ KOLEZANKA PRZYWIEZIE MI Z POLSKI....

KINGUS- TRZYMAM KCIUKI ZA BETKE :tak::-D
I WSZYSTKIE POZOSTALE DIZEWCZYNY POZDRAWIAM :-D:-D

czyli dobre wieści :-), oby pieknie urósł :tak:

asus- oczywiscie zrobie kochana jutro rano..:)

ale bajka nie trwa wiecznie i tak jak pisalam jak sie ciesze ze zebem ok wszytsko ze ropa sie cofnela hmmm, wieczorem dotykam jezykiem dziasla a tam co?? zas ropa... a dentyska mi mowila ze jak znow ropa sie pojawi wtedy tzreba bedzie juz resekcje ta operacje robic.. no pieknie po prostu do bani.. jednym slowem plakac mi sie chce... dzis bede do niej dzwonic co dalej robimy....

a pisalam wam ze @ trwala 2 dni pozniej 1,5 dnia nic a wczoraj jednorazowa plamka,,, dzis leciuteneczko jakies tam plamki maluskie brazowe... ehh i co to ma byc ?? okres czy co?? ale jutro zrobie rano test i zobaczymy co wyjdzie... bo ja tu oszaleje jak ma byc okres to niech bedzie a nie tak wszytsko sie sra.. ehhh mam dosc...:/:baffled:

Tikanis współczuję :-(, ja wprawdzie też kiedyś miałam problem z ropą - otwierała mi się przetoka i ropa się zbierala - taki wystający pęcherzyk z ropą na dziąśle ale leczenie kanałowe (owszem długotrwałe bo były jakieś opatrunki zakładane, czasowe wypełnienia...) załatwiło sprawę.

Witajcie dziewczyny....ja za godzinke jade do ginka o chce zobaczyc wyniki....na usg wyszly mi torbiele czyli obraz jak na pco a wyniki hormonow super-juz sama nie wiem co o tym myslec...
Witam wsystkie nowe staraczki:) ale nam sie dzieci szykuje a mowia ze niz demograficzny idzie:)...
Denerwuje sie przed ta wizyta- piersi mi napuchly przez ostatnie 3 dni, sa obolale, jestem ciagle senna ale sie nie nakrecam ze to moze fasolka bo nie mam innych objawow...zobacze co dzis powie gin...
GRATULUJE FASOLECZEK:)PRZESYLAJCIE DZIEWCZYNY POZYTYWNA ENERGIE:))))

Daj znać, dobrze?

a ja juz mam w domu suknie przecudowną i jest boska! obrączki tez już w domku i butki :tak: i zaproszenia mi przyszły prześliczne ! :-)

buziolki dziewczynki :-)

Pokażesz???

cześć dziewczynki, dziś piekny dzień :-)))) u mnie bez zmian @ nie przyszła, brzuch boli...ale nie ma sie co dziwić od poniedziałku nie mogę się załatwić heheh, to chyba przez stres...
zmierzyłam tempkę i było 37,3 :-) a to mój ostatni dzień cyklu i poszłam zrobic teścik choć nie planowałam.....
kapnełam 3 kropelki iiiiii......
...... pojawiła się druga kreseczka, słabiutka ale jest :-). Skoro test wykrył w 30 dc ciażę to jutro idę na betę bo lepiej odczekac te 14 dni od owu.

WOW, gratulacje wielkie!!!!!!

A moja przyjaciółka wczoraj urodziła synka :-) Szymusia, szczuplutki jest bo tylko 2730 g ale za to 55 cm i 10 punktów :tak:

A u mnie rano jakies różowe plamienie - hmm albo @ mi się zaczyna (cykl tylko 25 dni? :szok:) albo to ta głupia nadżerka się podrażniła :crazy: - no w każdym razie nie mogłam przez to dać dzisiaj moczu do badania.
 
reklama
Ja zasnęłam dopiero po 2 jakoś nie mogłam wcześniej. Jak mantrę powtarzałam słowa Rudki "postaraj sie nie denerwowac" i w końcu zasnęłam;-) Od paru dni modlę się też do JP II o wsparcie.
Wyniki bety będą miała dopiero po15(bo mąż odbierze jak będzie wracał z pracy- nawet stwierdził, że wyjdzie wcześniej, też się biedak denerwuje).
Ja na odstresowanie chyba zacznę sprzątać, przynajmniej jakiś pożytek będzie.

Tikanis może tego ząbka popłucz sobie szałwią(można kupić a aptece w formie herbatek, jest przeciwzapalna z tego co się orientuje).

Pixella77 po cichutku gratuluje :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Nenius gratulacje dla koleżanki, Szymek bardzo ładne imię.
 
Ostatnia edycja:
kingus jak sie pomodlilas do JP II to sprawa jasna-wszystko bedzie dobrze:) a porządkow nigdy za wiele,i mąż pewnie sie podbuduje ze takie wazne sprawy załatwia:)

nenius bardzo zazdroszcze twojej przyjaciółce ze juz jest po i ze wszystko dobrze:-):-), nie martw sie tym plamieniem,na pewno szybko minie,moze poodpoczywaj wiecej:confused:

pixella który cykl okazał sie tym szczesliwym?:):laugh2:
 
Hej kobietki:)...troche mi zeszlo ale warto bylo...moj gin stwierdzil ze owulka byla i ze macica jest rozpulchniona a piersi faktycznie powiekszone..kazal mi 1 lipca zrobic bete i przyjsc na usg bo na jego oko to moze byc poczatek fasolki:))..byloby super gdyby sie udalo..a wyniki badan idealne:)wiec teraz czekac na efekty staranek ..boje sie ze znow przyjdzie ta wredna @ i sie zalamie:(((ale poki nie ma to jest nadzieja:))
 
Hej kobietki:)...troche mi zeszlo ale warto bylo...moj gin stwierdzil ze owulka byla i ze macica jest rozpulchniona a piersi faktycznie powiekszone..kazal mi 1 lipca zrobic bete i przyjsc na usg bo na jego oko to moze byc poczatek fasolki:))..byloby super gdyby sie udalo..a wyniki badan idealne:)wiec teraz czekac na efekty staranek ..boje sie ze znow przyjdzie ta wredna @ i sie zalamie:(((ale poki nie ma to jest nadzieja:))

trzymam kciuki :tak:
 
rudka- mam nadzieję, że szcześliwym, robie betę jutro a wyniki będą w piatek. beta jest na 100% pewna a test domowy.... puki nie zobaczę nie skaczę jeszcze z radości
a co do cyklu staranek to .... mam nadzieję, że pierwszy i ostatni :tak:
 
Witam dziewczynki środowo i słonecznie !!!!


ale bajka nie trwa wiecznie i tak jak pisalam jak sie ciesze ze zebem ok wszytsko ze ropa sie cofnela hmmm, wieczorem dotykam jezykiem dziasla a tam co?? zas ropa... a dentyska mi mowila ze jak znow ropa sie pojawi wtedy tzreba bedzie juz resekcje ta operacje robic.. no pieknie po prostu do bani.. jednym slowem plakac mi sie chce... dzis bede do niej dzwonic co dalej robimy....

Tikanis chyba gdzies zgubiłam wątek aleee ja też mam coś z tym zębem.Ostatnio strasznie bolał i na dziąśle wyczuwam coś dziwnego.....:baffled::confused: w każdym razie jakoś tak mi się to nie podoba :wściekła/y::wściekła/y: teraz już nie boli ale muszę się z tym przejść do dentysty :tak:

cześć dziewczynki, dziś piekny dzień :-)))) u mnie bez zmian @ nie przyszła, brzuch boli...ale nie ma sie co dziwić od poniedziałku nie mogę się załatwić heheh, to chyba przez stres...
zmierzyłam tempkę i było 37,3 :-) a to mój ostatni dzień cyklu i poszłam zrobic teścik choć nie planowałam.....
kapnełam 3 kropelki iiiiii......
...... pojawiła się druga kreseczka, słabiutka ale jest :-). Skoro test wykrył w 30 dc ciażę to jutro idę na betę bo lepiej odczekac te 14 dni od owu.

Pixella 77 to napewno fasoleczka :tak::tak: obyyy :-) trzymam kciukasy;-)


Ja zasnęłam dopiero po 2 jakoś nie mogłam wcześniej. Jak mantrę powtarzałam słowa Rudki "postaraj sie nie denerwowac" i w końcu zasnęłam;-) Od paru dni modlę się też do JP II o wsparcie.
Wyniki bety będą miała dopiero po15(bo mąż odbierze jak będzie wracał z pracy- nawet stwierdził, że wyjdzie wcześniej, też się biedak denerwuje).
Ja na odstresowanie chyba zacznę sprzątać, przynajmniej jakiś pożytek będzie..

Kinguś po 15 będziesz się już cieszyć z fasolki :tak::tak: czuję to hehe:-D:-D

Hej kobietki:)...troche mi zeszlo ale warto bylo...moj gin stwierdzil ze owulka byla i ze macica jest rozpulchniona a piersi faktycznie powiekszone..kazal mi 1 lipca zrobic bete i przyjsc na usg bo na jego oko to moze byc poczatek fasolki:))..byloby super gdyby sie udalo..a wyniki badan idealne:)wiec teraz czekac na efekty staranek ..boje sie ze znow przyjdzie ta wredna @ i sie zalamie:(((ale poki nie ma to jest nadzieja:))

Magdaim83 no i to też napewno kolejna fasolka :tak::tak:

Ja już wam gratuluję :tak::tak::happy:
Pozdrawiam wszystkie ;-) buziaki :laugh2::laugh2:
 
Hej kobietki:)...troche mi zeszlo ale warto bylo...moj gin stwierdzil ze owulka byla i ze macica jest rozpulchniona a piersi faktycznie powiekszone..kazal mi 1 lipca zrobic bete i przyjsc na usg bo na jego oko to moze byc poczatek fasolki:))..byloby super gdyby sie udalo..a wyniki badan idealne:)wiec teraz czekac na efekty staranek ..boje sie ze znow przyjdzie ta wredna @ i sie zalamie:(((ale poki nie ma to jest nadzieja:))

Mocno trzymam kciuki żeby się udało :-):-):-):-)
Czekam na mężusia...zaraz jajko zniosę. Będzie albo płacz ze szczęścia albo z rozpaczy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
właśnie dzwoniłam zapytać się o koszt bety w luxmed wawa i nie zgadniecie ile?
....63zł

niezłe zdzierstwo, ale cóż warto....
 
Do góry