reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie staraczki ;-):-)
kinguś trzymam kciuki :tak: daj znać od razu jak odbierzesz wynik bo my też czekamy :tak:
tikanis proszę Cię zrób ten test ! Nie ważne czy w laboratorium , czy sikany - jesteś po terminie @ wyjdzie każdy :tak:
 
reklama
nie moje, ale może sie przydac :

med.jpg
 
WITAJCIE DZIEWCZYNY ;-)
dZISIAJ BYLAM U GINKI NA KONTROLI MAM 12 DC NOI JEST JEDEN DOMINUJACY PECHERZYK MA 13 MM, NIE JEST CHYBA TAK ZLE :confused: W CZWARTEK KOLEJNA WIZYTA I ZOBACZYMY CZY MOZNA PODAC PREGNYL:confused::happy2: RECEPTE JUZ DOSTALAM:tak:
JA WIESIOLEK ZACZELAM DOPIERO OD DZISIAJ LYKAC, BO NIESTETY TUTAJ NIE MAJA CZEGOS TAKIEGO, WRECZ NAWET NIE WIEDZA CO TO JEST :confused::crazy:
I MUSIALAM POCZEKAC AZ KOLEZANKA PRZYWIEZIE MI Z POLSKI....

KINGUS- TRZYMAM KCIUKI ZA BETKE :tak::-D
I WSZYSTKIE POZOSTALE DIZEWCZYNY POZDRAWIAM :-D:-D
 
asus- oczywiscie zrobie kochana jutro rano..:)

ale bajka nie trwa wiecznie i tak jak pisalam jak sie ciesze ze zebem ok wszytsko ze ropa sie cofnela hmmm, wieczorem dotykam jezykiem dziasla a tam co?? zas ropa... a dentyska mi mowila ze jak znow ropa sie pojawi wtedy tzreba bedzie juz resekcje ta operacje robic.. no pieknie po prostu do bani.. jednym slowem plakac mi sie chce... dzis bede do niej dzwonic co dalej robimy....

a pisalam wam ze @ trwala 2 dni pozniej 1,5 dnia nic a wczoraj jednorazowa plamka,,, dzis leciuteneczko jakies tam plamki maluskie brazowe... ehh i co to ma byc ?? okres czy co?? ale jutro zrobie rano test i zobaczymy co wyjdzie... bo ja tu oszaleje jak ma byc okres to niech bedzie a nie tak wszytsko sie sra.. ehhh mam dosc...:/:baffled:
 
Witajcie dziewczyny....ja za godzinke jade do ginka o chce zobaczyc wyniki....na usg wyszly mi torbiele czyli obraz jak na pco a wyniki hormonow super-juz sama nie wiem co o tym myslec...
Witam wsystkie nowe staraczki:) ale nam sie dzieci szykuje a mowia ze niz demograficzny idzie:)...
Denerwuje sie przed ta wizyta- piersi mi napuchly przez ostatnie 3 dni, sa obolale, jestem ciagle senna ale sie nie nakrecam ze to moze fasolka bo nie mam innych objawow...zobacze co dzis powie gin...
GRATULUJE FASOLECZEK:)PRZESYLAJCIE DZIEWCZYNY POZYTYWNA ENERGIE:))))
 
tikanis słońce nie moge patrzeć ja się zadręczasz :-( nie smutaj sie tak , tylko zrób ten teścik!! a co do zęba, to lepiej że to teraz wyszło niż jak juz będziesz zafasolkowana:tak: główka do góry chociaż przyznam że co do zęba to nie zazdroszcze bo jak dla mnie gorszego bólu nie ma:no:

a ja juz mam w domu suknie przecudowną i jest boska! obrączki tez już w domku i butki :tak: i zaproszenia mi przyszły prześliczne ! :-)

buziolki dziewczynki :-)
 
cześć dziewczynki, dziś piekny dzień :-)))) u mnie bez zmian @ nie przyszła, brzuch boli...ale nie ma sie co dziwić od poniedziałku nie mogę się załatwić heheh, to chyba przez stres...
zmierzyłam tempkę i było 37,3 :-) a to mój ostatni dzień cyklu i poszłam zrobic teścik choć nie planowałam.....
kapnełam 3 kropelki iiiiii......
...... pojawiła się druga kreseczka, słabiutka ale jest :-). Skoro test wykrył w 30 dc ciażę to jutro idę na betę bo lepiej odczekac te 14 dni od owu.
 
dzieki Alicja, jak zobacze wynik bety to uwiarzę, wprawdzie nie wierze by na teście mogło sie cokolwiek pojawic gdybym w ciazy nie była ale skoro @ nie ma i kreseczka mała jest to sa wielkie szanse, ze sie udało
 
reklama
pixella ogromnie sie ciesze!!!!!!!!przesyłaj naswiezsze fluidki,one na pewno pomogą:) a to ode mnie dla wszystkich ~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

marzenixx wrzuc jakąć fotke tej sukni:))))

magdaim a ja wczoraj czytałam ze rocznik 2008 ma byc rekordowy...ale jak tu widze tyle fasolek to moze nas w nowym roku przebijecie:-p ogromnie tego zycze:):-):-)

lilu19 witaj:) no to szanse w tym cyklu rosną, wyluzuj i zycze slicznej fasolki:)
 
Do góry