reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

kingus jak obrona???
Obronę mam 23 czerwca(poniedziałek) więc jeszcze trochę czekania mi zostało.

Ale bardziej się niecierpliwie żeby zrobić test, mam zrobić 24.06 bete (36dc) ale zastanawiam się czy nie zrobić testu z moczu w niedziele(34dc) jeśli oczywiście nie przyjdzie @. Jak myślicie dziewczynki?? Cykle ma 31 dniowe.
Bardzo lubię oglądać zaciążone brzuszki, na zdjęciach i na żywo- dla mnie są prześliczne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dziś rano znowu wróciła zgaga i to jeszcze przed śniadaniem:szok::szok::szok::szok:, Mam nadzieję że to jednak dobry znak.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
JARZEBINKA w sobotę będę miała 26 dc a zazwyczaj cykle mam 28,29 dniowe tak czy inaczej w sobotę rano robię test przed weselichem:-):-):-):-):-)
RuDKA tak właśnie postanowiłam nie stresować się, nie myśleć ale wtej sytuacji budzi się zdrowy rozsądek.

Opowiem wam historię która dotyczyła mojej świętej pamięci mamuśki. Urodziła mojego brata w wieku 36 lat ja byłam poczęta 14 lat wcześniej:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-), może nie było by w tym nic dziwnogo gdyby nie to że po moich narodzinach starała się o drugą dzidzie i nic cały czas poronienia. Nic nie wskazywało na ciążę. Przez ten cały czas z ojcem ostro imprezowali, mama nawet zaczęła się odchudzać, ćwiczyć robić brzuszki. Pewnej nocy powiedziała ojcu że coś jej się rusza w brzuchu on machnął ręką i powiedział że"tobie zawsze się coś rusza. Zbagatelizowali to. O tym że Moja Mamuśka jest w ciąży dowiedziała się dopiero w 6 miesiącu. SZOK Ale tak było :-):-):-):-):-):-)
Ja czekam na swoje pierwsze maleństwo ale wiem że muszę sobie w głowie wszystko poukładać i najlepiej o tym nie myśleć bo można zwariować:-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

RUDKA szkoda że te zdjęcia takie malutkie:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( wysyłaj nam fluidki:-D:-D:-D:-D:-D
 
Dziś rano znowu wróciła zgaga i to jeszcze przed śniadaniem:szok::szok::szok::szok:, Mam nadzieję że to jednak dobry znak.:-DO tym że Moja Mamuśka jest w ciąży dowiedziała się dopiero w 6 miesiącu. SZOK Ale tak było :-):-)
Trzymam mocno kciuki za wynik testu.
Dla Twojej mamy musiała być to niezła niespodzianka:-)
Ja zgagę miałam jeden dzień już się ucieszyłam ale była tylko chwilkę i już jej nie ma
 
Ostatnia edycja:
KINGUŚ trzymam kciuki i za obronę a jeszcze bardziej za pozytywny test, Wiem jak trudno się doczekać zwłaszcza że na betę trzeba czekać jeden dzień jak tylko nie przyjdzie @ to zrób kochana teścik oby były II krechy i twój brzuszek się zaokrąglał:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

NENIUS już dzwoniłam i na betkę trzeba czekać tak że musiałabym wykonać w czwartek żeby na piątek był wynik już sama nie wiem co o tym myśleć może po prostu poddam się temu i nie będę nic robić przynajmniej będę spokojniejsza i bez nerwów tak jak by miała przyjść @:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
A może akurat mnie zaskoczy a na weselu będę tylko delikatnie winko degustować:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Witajcie Dziewczyny...
Wczoraj bylam u Ginki i oczywiscie przepisala mi Clo tym razem po 1.5 tabl dziennie przez 5 dni dzisiaj zaczelam lykac....
Weicie co tez mi sie wydaje ze troche blokada psychiczna u mnie siedzi:wściekła/y: No ale jakos nie moge wyluzowac i wogole o tym nie myslec:no:
Pani doktor powedzilam ze ja teraz nie zajde w ciaze to sprobujemy jeszcze 3 cykl z Clo, a pozniej sobie odpuscimy na jakis czas ( zebym mogla odpoczac troche) mam nadzieje ze uda mi sie zajsc w tych trzech cylkach:tak: jeden juz za soba, teraz drugi i jeszcze trzeci przedemna....
Wiecie co ze tutaj nie maja nic co zwiazane z Wiesiolkiem :szok: Bo chcialam cos na poprawe sluzy plodnego ( bo w wczesniejszym cylku wogole go nie zaobserwowalam)
No ale przepisala mi tabl, dopochwowe VAGIFEM one maja dobry wplyw na sluzowke macicy ( czy cos takiego:zawstydzona/y:)
A co do zgagi Kingus to ja tez mialam przez jeden dzien tylko, myslalam ze to obiaw ciazy ( nigdy zgagi nie mialam) no ale niestety sie mylilam....
Pozdrawiam :tak::-D
 
agunia_ 767 ja jak pierwszy raz niespodziewanie zaszłam w ciażę (nic o tym nie wiedząc) wypiłam kilka piwek, nawet chyba 1-2 paczki papierosów wypaliłam (jakos mi wtedy dziwnie nie smakowały) jakos nie moglam uwierzyć, że to tak hop siup i dzidzia.
Niestety :-( wtedy od poczatku ciaży miałam objawy, zaparcia, zgagę i bolesnosc piersi i ból dołu brzucha...i pamietam jak o mały włos a bym nie zemdlała na zajęciach,
mama chciała cos na zaparcie tygodniowe dać ale na szczescie odmówiłam (za to kupiłam test w aptece :-)) i zrobiłam następnego ranka....Wiki sie urodziła, jest zdrowa, śliczna i kochana i jej moje wybryki nie przeszkodziły... za to jakos ten okres oczekiwań przed testem zabawowo przebrnełam...
kingus-
tikanis-
aguna 767
ja też za 7-8 dni testuję... (chcę wkleić suwaczek ale mi nie wychodzi jakoś...)
tym razem napewno nam sie nie uda, objawów brak jakichkolwiek wiec raczej przygotuje sie na następny cykl lipcowy...
a co do testów, to gdzieś wyczytałam że beta Hcg z krwi mozna zrobić juz po 8-10 dniach od zapłodnienia, jednak koleżance już 4 razy wyszło, że jest w ciaży w 3 tyg jak robiła po inseminacji a potem okazało się, że zarodek sią jakoś wchłonął i nadal sie starają bez skutku więc może raczej warto poczekać...
mojej siostrze znowu 3x sie nie udało, dostała @ :-( zapisała się na sierpień na invitro, daja jej 5% szansy na dzidzię w normalny sposób, 30% po invitro. straszne.... ma biedna doła więc wcale jej nie wspominam, że się staramy, nie chcę jej dobijać
 
KINGUŚ dla mojej mamy to był prawdziwy szok, ale mówiła mi że jak by pewnie wiedziała że jest w ciąży od razu to mogłaby nie donosić bo tak by się denerwowała, a tak prawie całą przeszła w niewiedzy:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Di brachol urodził się zdrowiutki mimo jej szaleństw:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

u mnie ta zgaga utrzymuje się już 6 dzień, rozmawiałam z koleżanką ona jest farmaceutką i niestety może być to też wynik wszystkich leków którymi mnie faszerowali po operacji:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused: choć to było miesiąc temu,ale mam cichą nadzieję że nie ale nie nakręcam się :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Wczoraj bylam u Ginki i oczywiscie przepisala mi Clo tym razem po 1.5 tabl dziennie przez 5 dni dzisiaj zaczelam lykac....
Weicie co tez mi sie wydaje ze troche blokada psychiczna u mnie siedzi:wściekła/y: No ale jakos nie moge wyluzowac i wogole o tym nie myslec:no:
A co do zgagi Kingus to ja tez mialam przez jeden dzien tylko, myslalam ze to obiaw ciazy ( nigdy zgagi nie mialam) no ale niestety sie mylilam....
Będzie dobrze, gdzieś czytałam, że znowu sporo osób zachodzi jak odstawią clo. Każdy kolejny cykl przybliża Nas do upragnionego celu :-) Mnie czeka drugi cykl z clo, idziemy łeb w łeb :-) Szczerze to wątpię żebym była w ciąży nie mam żadnych dolegliwości o prócz tego, że pobolewają mnie piersi- ale w czwartek mam dostać @ więc to pewnie dla tego.
Coś dawno nie było przesyłanych fluidków :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Pixella77 to będziemy się razem denerwować testowaniem :-)
 
kinguś- faktycznie, dobrze to ujełaś "denerwowały" testowaniem. Wczoraj opcję z betahcg przemyslałam, mam lux-med 5 pięter niżej w tym samym budynku więc w każdej chwili.... jakbym w pt zrobiła po 8 dniach byłby na pn wrrr wiec nie wiem czy warto
a na razie mam niezłe napięcie - mój maż żartuje, że przedmiesiączkowe i ćos w tym jest :-) zawsze jakies 7-10 dni przed @dostaję ataku furii i żucam po domu garami hihihi
nie moge sie skupic w pracy na pracy, za to na szczęście w domu myslę tylko o domu...i na nic nie mam czasu bo mi u córki dwójki dolne i 4 wychodzą na raz i mam sajgon
 
reklama
czesc kochane!

jestem po dentyscie, dostalam znieczulenie bezpieczne dla kobiet w ciazy,, nie mowie ze jestem ale na wszelki wypadek a raczej ogromniaste szczescie... narazie jedna wizyta kolejna za tydzien mnie czeka...

co do bolu w dole brzucha utrzymuje sie juz chyba 4 dzien.. i humor mam do bani.. nikt nie odpisal mi co to moze znaczyc.. martwie sie tym juz na powaznie...:/:no:
i chyba czuje ze cos mam zachwiana rownowage psychiczna, co chwila placze
 
Ostatnia edycja:
Do góry