reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dlatego nie poradze, ale podziwiam wytrwałość :-).

Nie ma czego podziwiać:( Obudziłam się dzisiaj przed piątą i nie wytrzymałam - zrobiłam test. Jestem na siebie zła, nadal nic nie wiem, zobaczyłam bladziutka kreseczkę ale chyba dopiero po jakiś 7 minutach a ta teście jak byk napisano żeby nie odczytywać wyniku po upływie 5 minut. A ile się nadenerwowałam przez te kilka minut to chyba tylko ja wiem - serce chciało mi wyskoczyć z ciała.

W ogóle ten test był jakiś dziwny - nie znalazłam informacji jakie stężenie już wykrywa.
 
reklama
słuchaj kochana , ta druga kreseczka była bladziutka? powiem ci ze to dobry znak... powtorz test za pare dni , to napewno fasolka :) często się zdarza jak dziewczyny tu piszą ze tez mialy na poczatku bladziuskie kreseczki i okazaly sie fasolinki !! ja jak robilam to nawet po 10 minutach nie wyszedl nawet skrawek bladej kreseczki.... takze bądz dobrej mysli :)
 
pracuje w restauracji po 12 h zmiana, dzis tez mnie czeka nocka:-(
no dokladnie Fasoleczka sama wie kiedy i co..:-D najwazniejsze ze Wam sie wreszcie udalo i ze macie swoja malusia Wikusie rozkoszna:tak::-D nie wazne jak dlugo sie znaliscie wazne ze od poczatku wiedzieliscie ze chcecie ze soba byc i ze chcecie zostac rodzicami:tak::laugh2:buziam

Ivonaka - ojej, to masz bardzo ciezko prace! Tez kiedys za czasow studenckich pracowalam w restauracji - co prawda nie na nocki, ale czesto wychodzilam z tamtad o 3 nad ranem. Szczerze, to po prostu padalam:-(

Witam wszystkie kobitki jestem nowa tu i chcialabym do was dolaczyc;-)
Dzis robilam test i niestety :(
Na dniach dostane @
Pozdrawiam:-)

Shyla - kochana, nie patrz na ten wynik - test powinnas zrobic po spodziewanym terminie @. Wczesniej one nie wychodza, bo brakuje hormonow... Tak wiec poczekaj...

Czesc wszystkim!!!!!

Przed chwila wrocilam od poloznej bo musialam zalozyc karte ciazowa.Zrobila mi test aby potwierdzic ciaze i ....negatywny a ja wryk :sad: :szok:pyta sie czy robilam test ja na to ze tak tydzien temu i byl pozytywny nastepne pytanie czy przypadkiem nie plamie-odpowiedzialam ze nie po jakims czasie znow zrobila mi test i pokazaly sie ||
tylko ta druga taka blada. powiedziala ze to dlatego ze to wczesna ciaza. Ja juz mialam i nadal mam najgorsze mysli :-(Obliczyla mi termin porodu na 10 lutego i mam sie zglosic za 2 dni ale z tego wszystkiego to nie wiem po co :confused: Ale mi smutno :-(

magdus1983 - ale "lepek" z tej ginekolozki...

Ja mam straszny zamet w pracy, no i znowu sie stresuje... Jak nie urok, to s.... Zawsze musi mi sie cos spieprzyc... Sorki za to wyrazenie, ale inaczej nie da sie tego nazwac

A tak przy okazji, to jest ktoras zalogowana na Dowiedz się więcej o swoim organizmie. Buduj i analizuj wykresy obserwując własny rytm płodności. - 28dni
 
Jestem zła na siebie bo postanowiłam sobie, że nie będę się nakręcać a tak właśnie rozbujałam swoją nadzieję:-(

Ja bardzo źle znoszę rozczarowania:zawstydzona/y:

Nie pozostaje nic innego jak czekanie:-(

Miałam dokładnie to samo co Ty, obiecywałam sobie, że nie będę się nastawiała, i mój Mężuś też mówił że nie ma sensu i ja sama to wiedziałam, ale co z tego jak robiłam i tak i tak test. Później byłam zła na cały świat i najchętniej to bym tylko płakała. Ja też uważam, że to straszne że się tak przejmujemy, przecież musi się kiedyś udać. A co do Twojego teściku to ja też myślę że to dobry znak :tak: ja jak robiłam testy to nawet ćwierć kreseczki mi nie wychodziło ;-) więc ja myślę... a z resztą zobaczymy za kila dni:-) 3mam kciuki w każdym razie :-)
 
Dziewczyny powiedzcie jak sobie radzicie w nie zrobieniu zbyt wcześnie testu. To moje pierwsze oczekiwanie i już mnie ciekawość zjada, taka moja natura bardzo niecierpliwa jestem...

cierpliwość w takich momentach, chyba nie jest mocną stroną żadnej oczekującej :tak: to teraz jak już cosik widać, to może dobry znak, jak @ nie przyjdzie, czego Ci życzę, powtórz test za kilka dni, piątek ???? :tak::-D:laugh2: a gdzieś w tym niezbędniku starczki, jest taki test internetowy, może zamiast kupywać w aptece, zatestuj jeszcze tym ( może daje jakiś miarodajny wynik) a w piatek aptekowym :tak::tak::tak::tak::tak: kciuki zaciskam

Dziś mam 21 dc przez ostatnie 4 dni miałam zgagę a nie jadłam nic co by mogło ją powodować około 13 dc miałam owulację, dziś zgaga ustąpiła, dziewczyny czy to coś może oznaczać:confused::confused::confused::confused::confused::confused:. doradźcie czy wcześniej jest w ogóle sens robić test:confused::confused::confused::confused::confused: wolałabym wiedzieć to przed weselem wiecie jak jest na takich imprezach;-)

czyli w sobotę będzie 25 dc, a spodziewana @ na kiedy, tzn. jakie długie masz cykle ??? to może test w sobotę rano będzie miarodajny :tak: Qurcze nie wiem, może warto spróbować, ewentualnie pełna abstynencja na weselu .........;-)

nalemi, spokoju, spokoju, spokoju ...... :tak:

Ewcia, niezależnie od efektu, ale będzie przyjemnie i w te dni, co u Ciebie, to naprawdę sukces, a może i z sukcesem :tak::-D

asus, witaj i tutaj, trzymaj się ciepło :-):laugh2:

miłego :rofl2:
 
kingus jak obrona???

witam serdecznie !!!

gdzieś już kiedys wcześniej się z Wami witałam, ale okres do staranek był wtedy taki odległy,że tak jakos zeszło :tak: a teraz chciałam sie przywitać jeszcze raz :tak: gdyż już odpowiedni czas bo własnie rozpoczynam pierwszy cykl starania o kolejna dzidzie :tak::-D:laugh2:

mysle,że przyjmiecie mnie do swojego grona ????
witaj serdecznie wsród nas:):):tak:
Rudka nie jestem teraz w Polsce i nie moge zrobic bety. Pozostaje mi czekac na to co czas pokarze. To ze jestem w ciazy to napewno :tak: tak mysle ze ta kreseczka byla bladziutka bo przed wyjsiem do przychodni robilam siku, a u niej siknelam tylko tyle aby wystarczylo na zrobienie testu. A badanie ginegologiczne jest 2 tyg przed porodem tylko jedno :crazy: a pierwsze usg pomiedzy 12-16 tyg ciazy dlatego jak jade do polski w lipcu i zostaje do wrzesnia.[/quote]
podjęlas bardzo dobra decyzje,lepiej byc pod opieką lekarza

Rudka dziękuję :tak: Ty nasza przodująca mamusiu :-) Co tam u Ciebie? Maluszek bardzo kopie? Wyprawka skompletowana ? Jak się czujesz na chwile przed godziną W ? :-D
hehe dziekuje bardzo za troske,maly bardzo kopie i czesto cos wystawia z boku brzuszka,czuje taką twardą gulkę i za cholere nie wiem czy to rączka czy stópka:-) a jak chce to zlapac to zaraz chowa hehe zycze wam wszystkim takich wrazen:),zaraz bede wstawiac foty to zobaczycie brzucholka.

ja juz dziewczyny sama nie wiem co jest grane i co to znaczy..nie zebym sie napalala, ale zaczynam sie martwic..mam 27dc, 5 dni temu mialam owulke... od jakis 3 dni pobolewa mnie podbrzusze jak na @, malpiszona jak przyjdzie to ok 21... ale ja nigdy takich boli tydzien przed nie mialam..
jutro ide na leczenie kanalowe i strasznie sie boje...:/ szczekam zebami:(
pozatym moja buzia i ten tradzik.. to juz nie tradzik ale jakies syfki chyba z powodu jakis hormonow... ale jutro ide do endokrynologa i mam nadzieje ze przepisze mi jakies badanka...
ogolnie zle samopoczucie :/:no:
jak tak czytam twoje pobolewania brzuszka to sie tak przejmuje ze i mnie zaczyna pobolewac:laugh2:,pozostaje byc dobrej mysli,a testowanko w dniu taty pozostaloby w pamieci na dlugo:happy2:
Przecież to jest jakieś nienormalne zachowanie z mojej strony. Nastawiam się, że nic nie wyszło ze staranek ale i tak mam nadzieje "a może jednak"
Wszystkie tak mają czy tylko mój umysł jest taki pokręcony?

Dobiły mnie jeszcze dzisiaj wyniki tej prolaktyny po obciążeniu.

Mój mąż już powoli nie może słuchać mojego marudzenia.
kazda ma tak nadzieje:) nie ty pierwsza i nie ostatnia,a moze by zorganizowac jakis mily wieczorek z mezem,kino itp na pewno to doceni


W sobotę natomiast wybieramy się na weselicho 300 osób masakra:szok::szok::szok::szok: ale powinno być również fajnie.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dziś mam 21 dc przez ostatnie 4 dni miałam zgagę a nie jadłam nic co by mogło ją powodować około 13 dc miałam owulację, dziś zgaga ustąpiła, dziewczyny czy to coś może oznaczać:confused::confused::confused::confused::confused::confused:. doradźcie czy wcześniej jest w ogóle sens robić test:confused::confused::confused::confused::confused: wolałabym wiedzieć to przed weselem wiecie jak jest na takich imprezach;-)
Też z drugiej strony obiecałam sobie że nie będę się nastawiać a jakimś drinkiem nie chciałabym zaszkodzić fasolce gdyby się okazało że jednak jest
moja kolezanka byla w identycznej sytuacji,starali sie a potem bylo wesele,wiec w sobote rano zrobiła test i 1 krecha,na weselu ostro zapiła i to bardzo,ale ze okres nie nadszedl w pon po weselu powtorzyła test i pokazal dwie kreski!!!prawie sie załamała,ale dziecku nic a nic to nie zaszkodziło,urodziło sie zdrowe,takze moze nie ma co panikowac,ale dla zwietego spokoju ograniczyłabym sie do kilku lampek czerwonego wina,przynajmniej jest zdrowe a jak sie duzo je i tanczy to tak nie szkodzi,udanej zabawy:)
Nie ma czego podziwiać:( Obudziłam się dzisiaj przed piątą i nie wytrzymałam - zrobiłam test. Jestem na siebie zła, nadal nic nie wiem, zobaczyłam bladziutka kreseczkę ale chyba dopiero po jakiś 7 minutach a ta teście jak byk napisano żeby nie odczytywać wyniku po upływie 5 minut. A ile się nadenerwowałam przez te kilka minut to chyba tylko ja wiem - serce chciało mi wyskoczyć z ciała.

W ogóle ten test był jakiś dziwny - nie znalazłam informacji jakie stężenie już wykrywa.
no i na co to bylo:) i teraz tylko nerwy:)ale jak poprzedniczki uwazam ze to dobry znak:) powtorz za kilka dni w terminie spodziewanej@@@ tylko nie powtarzaj codziennie!!!masz przyklad magdusi ze nawet w ciazy moze test wyjsc negatywny!! kup quick view-jest dobry
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, napisałam posta i niechcący go skasowałam :wściekła/y:

Witam kolezanki kurcze cos mi "buzki" nie dzialaja....U mnie od soboty przylazla @..i znowu wszystko od nowa...tym razem zdam sie na wsparcie gina.... ale nie martwie sie spedzilam fajowy weekand w gorach z mezusiem..nozki ciagle bola, odezwe sie po wizycie gina. Buziale dla wszystkich :)

fajnie, ze takie masz nastawienie

Mnie coś dziś głowa boli i nie nadaje się do niczego. Powinnam się pouczyć bo w poniedziałek obrona ale tak mi sie nie chce...

i jak tam obrona pani magister? :-D

Witam wszystkie kobitki jestem nowa tu i chcialabym do was dolaczyc;-)
Dzis robilam test i niestety :(
Na dniach dostane @
Pozdrawiam:-)

moze było jeszcze za wcześnie :confused:, póki nie ma @ jest nadzieja :tak:

Czesc wszystkim!!!!!

Przed chwila wrocilam od poloznej bo musialam zalozyc karte ciazowa.Zrobila mi test aby potwierdzic ciaze i ....negatywny a ja wryk :sad: :szok:pyta sie czy robilam test ja na to ze tak tydzien temu i byl pozytywny nastepne pytanie czy przypadkiem nie plamie-odpowiedzialam ze nie po jakims czasie znow zrobila mi test i pokazaly sie ||
tylko ta druga taka blada. powiedziala ze to dlatego ze to wczesna ciaza. Ja juz mialam i nadal mam najgorsze mysli :-(Obliczyla mi termin porodu na 10 lutego i mam sie zglosic za 2 dni ale z tego wszystkiego to nie wiem po co :confused: Ale mi smutno :-(

nie martw sie na zapas, jak są II to ciąża jest :tak:, spokojnie, będzie dobrze :tak:

witam was
ylam zerknac na liste staraczek,,no spora lista i co najwazniejzsze sporo juz zoabczylos woje upragnione dwie kreseckzi,,super,,gratuluje.....

ja juz rok i 4 miechy i nic,,ale dmay rade

buziaiki
pzorawima

życzę, zebyście dali radę jak najszybciej :tak:

witam serdecznie !!!

gdzieś już kiedys wcześniej się z Wami witałam, ale okres do staranek był wtedy taki odległy,że tak jakos zeszło :tak: a teraz chciałam sie przywitać jeszcze raz :tak: gdyż już odpowiedni czas bo własnie rozpoczynam pierwszy cykl starania o kolejna dzidzie :tak::-D:laugh2:

mysle,że przyjmiecie mnie do swojego grona ????

a wszystkim starającym sie,życzę sukcesu II kreseczek, a tym juz zafasolkowanym szczęśliwych chwil z malenstwem pod serduszkiem :tak::-D:laugh2:

no to witam ponownie :-D

ogolnie zle samopoczucie :/:no:

no to przytulaka przesyłam, buziak!

Przecież to jest jakieś nienormalne zachowanie z mojej strony. Nastawiam się, że nic nie wyszło ze staranek ale i tak mam nadzieje "a może jednak"
Wszystkie tak mają czy tylko mój umysł jest taki pokręcony?

to jest normalne :tak:, chyba każda z nas tak miała/ma :tak:

Witajcie kochane:-):-):-):-):-):-)

Niestety już mój weekend się skończył, wyjazd na Mazury i regaty udał się w 100%. Szkoda Że to tak szybko minęło:no::no::no::no::no::no:. W sobotę natomiast wybieramy się na weselicho 300 osób masakra:szok::szok::szok::szok: ale powinno być również fajnie.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Dziś mam 21 dc przez ostatnie 4 dni miałam zgagę a nie jadłam nic co by mogło ją powodować około 13 dc miałam owulację, dziś zgaga ustąpiła, dziewczyny czy to coś może oznaczać:confused::confused::confused::confused::confused::confused:. doradźcie czy wcześniej jest w ogóle sens robić test:confused::confused::confused::confused::confused: wolałabym wiedzieć to przed weselem wiecie jak jest na takich imprezach;-)
Też z drugiej strony obiecałam sobie że nie będę się nastawiać a jakimś drinkiem nie chciałabym zaszkodzić fasolce gdyby się okazało że jednak jest

hmm to zrób betę :tak:

Nie ma czego podziwiać:( Obudziłam się dzisiaj przed piątą i nie wytrzymałam - zrobiłam test. Jestem na siebie zła, nadal nic nie wiem, zobaczyłam bladziutka kreseczkę ale chyba dopiero po jakiś 7 minutach a ta teście jak byk napisano żeby nie odczytywać wyniku po upływie 5 minut. A ile się nadenerwowałam przez te kilka minut to chyba tylko ja wiem - serce chciało mi wyskoczyć z ciała.

W ogóle ten test był jakiś dziwny - nie znalazłam informacji jakie stężenie już wykrywa.

poczekaj trochę i powtórz :tak:, kto wie? :-D

to ja,moj M i psiulek ok 3miesiaca ,juz mi sie przytyło ale brzuszka jeszcze nie widac
a to fota sprzed jakis 2tyg takze brzucholek chyba jest jeszcze wiekszy.pozdrawiam
jakies male to fotki wyszly a nie wiem jak powiekszyc

fajne zdjęcia tylko malutkie :-(, używalaś XnView? Tam można zmieniać rozmiar :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry