reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

co do bolu w dole brzucha utrzymuje sie juz chyba 4 dzien.. i humor mam do bani.. nikt nie odpisal mi co to moze znaczyc.. martwie sie tym juz na powaznie...:/:no:
i chyba czuje ze cos mam zachwiana rownowage psychiczna, co chwila placze

Ja myślę, że te bóle to nic złego. Mnie również jakoś czasem zaboli, zakuje i tak to trwa od owulacji (to jajnik, to dół brzucha) ale u mnie to pewnie przed @.
Może jak to Cię bardzo nie pokoi to idź do lekarza ale ja jestem pewna, że wszystko jest dobrze.
Z humorem to ja tez jestem poddenerwowana i lepiej mnie nie tykać.
Może zrób sobie wieczór tylko dla Siebie, obejrzyj ulubiony film, zrób ulubiona potrawę albo coś co poprawia Ci humor.
Przesyłam Ci całuski i przytulam mocno :tak:

Wiecie tak pomyślałam, że jak nie przyjdzie @ w czwartek(19.06) to w niedziele zrobię test sikany- bo nie wytrzymam do bety (24.06).
U mnie w głowie ciągle szpinak -ale już nie mogę na niego patrzeć :-)
Zamiast się uczyć to mi ciągle głupoty w głowie ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
nenius bardzo cie prosze o wykasowanie z twojego postu moich fotek ja u siebie tez je wykasuje,nie chce zeby tak wisiały:(

tikanis nikt nie napisal co to znaczy,bo skad my mozemy wiedziedziec co to oznacza u ciebie???? jestesmy dobrej mysli,ale nie zamartwiaj sie bo jesli COS to oznacza to tylko cos dobrego,glowa do góry i nie panikuj,nerwy szkodza zdrowiu jak wiesz....kingus ma swieta racje...

lilu19,pixella u mnie clo zadzialalo w piatym cyklu-tzn pojawil sie duzy pecherzyk i zaszłam w ciaze i jak juz pisalam bylo krwawienie i znowu w kolejnym cyklu wzielam clo i poroniłam przez to,wiec radze przed wzieciem clo zrobic betke bo clo ma dzialanie poronne!!,a zaszlam znowu po odstawieniu clo juz w pierwszym cyklu, takze powodzenia

agunia to rzeczywiscie musial byc szok dla twojej mamy:) ja bym chyba umarła jak by cos mi sie ni stad ni z owad zaczelo w brzuchu ruszac,pewnie pierwsza mysl by byla taka ze to jakis pasozyt:pfluidki dla was:)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
kingus- dzieki za rade.. tego wlasnie bylo mi trzeba..a chyba zaraz sie poloze poleze bo dzis mam dzien wolny w pracy z powodu zeba...
rudka- dzieki rudka.. jestes kochana.. wiem ze nikt nie jest lekarzem ale bardziej mi chodzilo ze moze ktos cos podobnego przezyll.. tez licze na to ze te bole to oznaczaja COŚ dobrego.. wierze w to:);-)
 
Witam wszystkie dziewczynki !!!!
Znowu dawno się nie odzywałam ale to przez tą sesje ..... no a poza tym ja się nie mam czym chwalić i w ogóle więc w zasadzie tylko podczytuje. :zawstydzona/y: No ale najważniejsze jest to że jestem na bieżąco :tak:

Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie ;-):happy:
Dzisiaj znowu zaliczenie :baffled: Trzymajcie kciuki :tak: bo bardzo się przydadzą
 
tikanis- a propos ząbka, to współczuję...ja miałam w trakcie ostatniej ciąży problem z zębem, nie mogłam zrobic rtg, totalnie sie posypał, połamał i nic się nie dało zrobić. chodziłam przes pierwszy trymestr 1-2 x w tyg do dentysty i mi ciagle zaklejała, zaklejała i wszystko wypadało......
Teraz juz miesiąc temu byłam u stomatologa a rtg robiłam tydzien przed pierwszą próbą nauczona doswiadczeniem..
a co do bólu brzucha hmmm, chyba dobry znak :-) mnie tylko ściska w dołku jak myślę o fasolce... a z drugiej strony wiem jaki był ból za pierwszym razem, brzuch jak balon, jakby macica puchła i nie przypominał bólu na @ bo wtedy mnie po bokach boli... wiec moim zdaniem to dobry znak i tym razem u Ciebie sie powiedzie :-)
 
fluidki dla was:)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

dziekujemy, dziękujemy :tak: sprawiedliwie się nimi podzielimy, aby żadnej nie brakło :tak::-D:tak:

Pozdrawiam was wszystkie bardzo serdecznie ;-):happy:
Dzisiaj znowu zaliczenie :baffled: Trzymajcie kciuki :tak: bo bardzo się przydadzą

kciuki zaciśniete i za zaliczenie i za pozostałe sukcesy :tak::-D:tak:

Teraz juz miesiąc temu byłam u stomatologa a rtg robiłam tydzien przed pierwszą próbą nauczona doswiadczeniem..

ja stomatologa zaczęlam odwiedzać już w marcu, aby wyrobić się ze wszystkimi zębolami, bo po pierwszej ciąży to faktycznie było co łatać :tak: na szczęście wszystko do uratowania, a nic do wyrwania :tak: jeszcze 2 wizyty i koniec, wszystko połatane :tak::-D:tak:

PS. i serdecznie dziękuję za przyjęcie do grona straczek i powitanie
 
tikanis jakto Ci nikt nic nie odpisal;-) dwa razy cos w tej sprawie napisalam, ze bole takie jak masz to i ja mialam na poczatku ciazy, i do tego cera mi sie spsula:tak: teraz tez mam takie bole hehe... ale nie wiem czy to po porodzie czy to juz nastepne w brzuszku siedzi (koniecznie blizniaki:-D)
 
Witam Was dziewczyny..
Staram się pierwszy cykl po poronieniu i dzis odebrałam wyniki bardzo prosze o pomoc w interpretacji:
Prolaktyna 280 mIU/l
Testoteron 3,08 mIU/l
wyniki byly robione w 13 dc, i nie wiem czy sa dobre i czy mam sznse na ciaze przy takich wynikach.
Maz nie robil badan dopiero za 10 dni ma badanie spermy ale karmilam go:) pro menem..prosze o pomoc i dzieki wielkie:)
cykle mam regularne co 28-30 dni..
 
hehe oj dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę, każda czeka już na testowanie a ja narazie czekam na stranie! także na testowanie to sobie jeszcze trochę poczekam... tylko boję się że znowu będę miała urojone objawy! :-D bo oczywiście ja zawsze jakies objawy mam to mnie mdli, to mam strasznie podły humor, to piersiawki są większe... ale kończy się zawsze 1 kreska na teściku. Także będę starała się podejść do tego na luzie...ale ciężko jest podchodzić na luzie jak 5 lat temu sie już instynkt macierzyński obudził :-) no ale Mężuś wraca już w sobote i mam nadzieję, że w tym cyklu się uda... No i jeszcze w piątek na tą nieszczęsną prolaktyne, żeby było wszystko dobrze...

agunia- hehe to rzeczywiście Twoja mamusia miała niespodziankę :-) dobrze, że braciszek się zdrowy urodził

tikanis- współczuję serdecznie, nienawidze dentysty a czeka mnie wizyta, nie wiem ale jakoś tak mi się zęby sypią, że szok. Co pół roku chodzę, i zawsze z 2 zęby się do zrobienia znajdą... już normalnie mnie to wnerwia, a przecież dbam o zęby...

pixella77- to nie dobrze, że od razu miałaś takie nie miłe objawy w pierwszej ciąży, ale za to od razu wiedziałaś co jest grane ;-)

kinguś- mam nadzieję, że w niedzielę wyjdą Ci dwie bardzo piękne kreseczki :-):tak: będę trzymała kciuki :-)

A dziś miała dziwaczny sen, śniło mi się, że byłam u gina i była dziewczyna w ciąży i gładziłam ją po brzuszku :-) chyba już się za bardzo nakręcam, że nawet po nocy mi się śni :tak: Pozdrowionka dla Was wszystkich dziewuszki
 
reklama
konkretna- u mnie tez co pol roku jakis zabek do leczenia,, teraz mam rope pod zebem i chce uratowac tego zabka,, wiec najlpeirw leczenie kanalowe,, pozniej jakby co to trza bedzie resekcje zrobic...a to jest zabieg operacyjny... masakra :(
netgirl- tak pisalas ale chyba cos tam zjadlas i do konca nie bylo jasne o co ci tam chodzi... ale dziekuje kochana za slowa otuchy::) moze w ciazy jestes bo taka zakrecona oczywiscie pozytywnie
pixela77 - jednym slowem kicha z tym zebem mam i tyle.. i dzieki za dobry znak:laugh2:
 
Do góry