reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dziewczynki powiedźcie mi czy zawsze odczuwacie jakieś dolegliwości związane z owulacją. Mnie w 8dc bolały lekko jajniki, teraz mam 13 dc i cisza. We wtorek idę zobaczyć czy była owulka. Biorę teraz clo i napisali tam, że owulacja ma wystąpić 11-15dc. Na wszelki wypadek przytulamy się od 8 dc :-)
 
reklama
Witam was moje kochane :) na samym poczatku dziekuje bardzo za rady zwiazane z wieczorem panienskim :tak: bardzo mi pomogłyscie, zreszta jak zawsze:-D słoneczka dalej biore antybiotyk, i dalej nie mam @, kurcze czy to dlatego ze biore antybiotyk????
 
troszke mnie nie bylo...
dziekuje za troske i slowa otuchy
jezeli bylaby to ciaza to wedlug mnie bylby 6 tydzien juz teraz, lekarz u ktorego bylam powiedzial ze testy ciazowe to dopiero 40 dni od ostatniej miesiaczki wychodza :laugh2:, sie usmialam
na bete jednak pojde, bo normalnego okresu nie mialam, plamienia byly czwartek-piatek, wczoraj nic, dzis znowu cos sie pojawilo
wiec sama nie wiem, ale skoro mam skierowanie to przeciez nie zaszkodzi

Kingus zycze ci zeby sie okazalo ze owulka byla. A moze bolace gardziolo to jakas reakcja psychosomatyczna?;-)
Agunia_767 czyli zasadniczo droga otwarta do staranek, a kiedy wyniki czystosci? mam nadzieje, ze grill sie udal, bo pogoda napewno dopisala
Marzenixx i jak suknia? mam nadzieje ze weekend byl owocny ;-) Zamist uszy do gory to mialysmy mowic nogi do gory hihihih:-D;-)
Nalemi witaj. pierwsze slysze zeby kwas foliowy byl na recepte:szok:. Przykro mi ze mialas takie przezycai, ale dobrze ze corcia jest zdrowa i ze jest.
Eve84 to proponuje zebys zaczela planowac wakacje. ja ostatni raz bylam na wakacjach na poczatku ciazy czyli tez 2 lata temu i czuje ze MUSZE w tym roku powakacjowac
MaMicurina witaj
Rudka fajnie ze juz wiece co przyjdzie na swiat. A czy nie jest tak ze pod koniec ciazy jest mniej wod plodowych? mam nadzieje, ze wszytsko bedzie dobrze i ze dzidzia urodzi sie w swoim czasie i nie bedzie potrzeby wywolywania porodu.
wlasnie doczytalam ze sie obeszlo bez szpitala. bardzo sie ciesze. prosze lezakowac i saczyc drineczki z woda z cytrynka:-D
Betty witaj, ja slyszalam ze oplanie nie jest wskazane, szczegolnie nalezy oslaniac brzuszek, ja natomiast bylam na poczatku ciazy na wakacjach i sie oplalam:zawstydzona/y:, nic sie dzidziolkowi ani mi nie stalo, ale nie wolno przesadzac ze slonkiem
Majola kciuki zacisniete
Tikanis super ze sie wyjasnilo, a wlasciwie wyjasnia i ze wyniczko hormonow gin sa ok. i jak dzis samopoczucie? Wydaje mi sie ze sluz bialy,lepkawy to nieplodny.
Magdus zycze zeby @ jendak nie perzyszla. ja slyszlama ze mozna miec dni plodne nawet w trakcie krwawienia -choc ciezko mi sobie to wyobrazic
Kuliczku a ty jak sie czujesz?
Elemiach trzymam mocno
Julitko witaj, niektore leki i choroba moga wplywac na @, ale tak na 100% to nie wiem jak jest przy antybiotyku
Asusu i pozostale staraczki pozdrawiam

wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka:-)
 
troszke mnie nie bylo...
dziekuje za troske i slowa otuchy
jezeli bylaby to ciaza to wedlug mnie bylby 6 tydzien juz teraz, lekarz u ktorego bylam powiedzial ze testy ciazowe to dopiero 40 dni od ostatniej miesiaczki wychodza :laugh2:, sie usmialam
na bete jednak pojde, bo normalnego okresu nie mialam, plamienia byly czwartek-piatek, wczoraj nic, dzis znowu cos sie pojawilo
wiec sama nie wiem, ale skoro mam skierowanie to przeciez nie zaszkodzi

Kingus zycze ci zeby sie okazalo ze owulka byla. A moze bolace gardziolo to jakas reakcja psychosomatyczna?;-)
Agunia_767 czyli zasadniczo droga otwarta do staranek, a kiedy wyniki czystosci? mam nadzieje, ze grill sie udal, bo pogoda napewno dopisala
Marzenixx i jak suknia? mam nadzieje ze weekend byl owocny ;-) Zamist uszy do gory to mialysmy mowic nogi do gory hihihih:-D;-)
Nalemi witaj. pierwsze slysze zeby kwas foliowy byl na recepte:szok:. Przykro mi ze mialas takie przezycai, ale dobrze ze corcia jest zdrowa i ze jest.
Eve84 to proponuje zebys zaczela planowac wakacje. ja ostatni raz bylam na wakacjach na poczatku ciazy czyli tez 2 lata temu i czuje ze MUSZE w tym roku powakacjowac
MaMicurina witaj
Rudka fajnie ze juz wiece co przyjdzie na swiat. A czy nie jest tak ze pod koniec ciazy jest mniej wod plodowych? mam nadzieje, ze wszytsko bedzie dobrze i ze dzidzia urodzi sie w swoim czasie i nie bedzie potrzeby wywolywania porodu.
wlasnie doczytalam ze sie obeszlo bez szpitala. bardzo sie ciesze. prosze lezakowac i saczyc drineczki z woda z cytrynka:-D
Betty witaj, ja slyszalam ze oplanie nie jest wskazane, szczegolnie nalezy oslaniac brzuszek, ja natomiast bylam na poczatku ciazy na wakacjach i sie oplalam:zawstydzona/y:, nic sie dzidziolkowi ani mi nie stalo, ale nie wolno przesadzac ze slonkiem
Majola kciuki zacisniete
Tikanis super ze sie wyjasnilo, a wlasciwie wyjasnia i ze wyniczko hormonow gin sa ok. i jak dzis samopoczucie? Wydaje mi sie ze sluz bialy,lepkawy to nieplodny.
Magdus zycze zeby @ jendak nie perzyszla. ja slyszlama ze mozna miec dni plodne nawet w trakcie krwawienia -choc ciezko mi sobie to wyobrazic
Kuliczku a ty jak sie czujesz?
Elemiach trzymam mocno
Julitko witaj, niektore leki i choroba moga wplywac na @, ale tak na 100% to nie wiem jak jest przy antybiotyku
Asusu i pozostale staraczki pozdrawiam

wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka:-)
Ja tez kochana zglupialam jak to jest z antybiotykiem ale w dalszym ciagu nie mam mial byc 19 maja, ale brzucho pobolewa wiec moze ....nadchodzi WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI DNIA DZIECKA MOJE DROGIE DZIEWCZYNKI
 
niczka, agunia_767- dzieki za rady , na wszelki wypadek staranka zaczniemy jzu jutro:)
marzenixx- dzieki kochana za twoje slowa otuchy...:)
julitka- az jestem ciekawa i trzymam nadal kciuki aby to byla fasolinka:)

ja ide sie relaksowac bo wlasnie co wrocilam z chrzcin:):happy:
 
Agunia, to Ty młoda laska jesteś! Nie przejmuj się, 32 lata to nie jest jakiś wyrok, że coś dzidzi ma być. Mnustwo kobiet obecnie ma w tym wieku dzieci po raz pierwszy. Kiedyś to i owszem, 32 lata to był wiek uważany za późny na macierzyństwo, ale czasy się zmieniają. Spokojnie, nie panikuj, będzie dobrze. Jak lezałam w szpitalu, to byłam w grupie tych smarkatych, a miałam 26 lat rocznikowo.

zgadzam sie w 100% wiele kobiet w tym wieku dopiero podejmuje decyzje ze chcą miec dziecko
 
julitka, niczka moze to juz babelki????? trzymam kciuki!!!!!!, "fajnego" masz lekarza....

magdus zaspokuj naszą ciekawosc i powiedz ze @@ nie bylo!!!
 
reklama
No to moge dopiero dzis pare slow napisac, bo cos mi internet w domu nie dziala i moge tylko z pracy... Wiecie, musze Wam powiedziec, ze ja tez probowalam tego sposobu z lezeniem tyleczkiem do gory:-) He he - moze to i smieszne bylo, ale jakos poskutkowalo:-) Mialam wrazenie, ze wiecej "materialu" dotrze tam gdzie trzeba...

Dzien dziecka spedzilismy u tesciowej. Chodzimy z mala na basen na takie zajecia dla niemowlat i malych dzieci. Jej grupa wiekowa - niedziele o 14:00. No i nie wiadomo skad wziely sie takie korki, ale o 14:00 bylismy dopiero w polowie drogi. Stwierdzilismy wiec, ze juz nie ma sensu dalej jechac, zawrocilismy i pojechalismy do tesciowej na obiad:)

Juz nie pamietam, czy pisalam - moj termometr z dwoma miejscami po przecinku przyszedl ;-), wiec teraz czekam na poczatek nastepnego cyklu i zaczynam:-)
 
Do góry