reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

hej hej kobitki :-)
Jak mija dzionek??
majola to napewno fasolinka wiec trzymam ogromniaste kciukacze:-D
magdus1983 u ciebie pewnie tez zaraz wyjda dwie kreseczki , więc też trzymam kciuki!:tak:
madzio1980 witaj kochana wśród nas:-D
tikanis kochanie moje cieszę się ze wszystko idze dobrze, napewno w tym cyklu wam sie uda:-D
U mnie natomiast nowe wieści: Otóż byłam sobie dzis u ginekologa, znalazłam sobie na necie namiary na niego u mnie w Koszalinku i postanowilam pojsc zbadać sie ogólnie czy wszystko jest ok. No i pan gin zrobił mi postawowe wszystkie badania i powiedział ze moge miec PCO:szok: ale nie moze tego dzis stwerdzic bo mam za późny dni cyklu obecnie, wiec mam sie zgłosic po @ jakos w 8-10 dc... powiedział oczywiście zebym sie nie denerwowała bo nie moze narazie stwerdzic tego napewno ale tylko moje jajniczki mu sie wydały lekko podejrzane ale to moze byc spowodowane ze juz taki pozny dc. Kazał zrobic badanie na prolaktyne i przyjśc po @...
Nie powiem zebym sie specjalnie zasmuciala ani zdenerwoala, bardziej jestem w szoku:baffled: zawsze mi sie wydawało ze czuje jajeczkowanie , i wogóle ze jest ok a tu taki placek... ale no nic... trzeba czekać na wyniki ....
dziwnie jakos mi...

buziolki dla wszystkich:-)
 
reklama
Madzio 1980 witaj !!! :-) Życzę Ci krótkiej i przyjemnej drogi do szczęśliwego i szybkiego zafasolkowania :-):tak::-)
 
Witam:) Jestem tutaj pierwszy raz ale mam nadzieję, że nie ostatni. Poczytałam sobie i bardzo mi się spodobała atmosfera jaka tu panuje. Ja jestm jedną z tych starających się:-). W dniu dzisiejszym zrobiłam test i ta druga kreska wyszła mi bardzo blada, myślicie, że mogę już się cieszyć? 06 czerwca mam dostać tej której nieoczekuję, wieć może poczekam z tą radością?
 
Witajcie staraczki!!! milo powitac nowe osóbki (Madzio1980,magdalenaN),obyscie jak najszybciej zafasolkowaly,a juz sie zanosi ze przybedą nam na forum nowe bąbelki,chyba moj Synus wziąl do siebie moją gorącą prośbe i posciagal tu nowe fasolinki,oby tak dalej:tak:
 
rudka to może Twój maluszek na mnie też podziała:-)

Jutro na 13 godz mam usg, zobaczymy czy była już owulka, mam przeczucie że jeszcze jej nie było:-(
Napisze jak się czegoś dowiem.
Witam wszystkie nowe staraczki.
Buziaczki dla reszty dziewczynek ;-)
 
rudka to może Twój maluszek na mnie też podziała:-)

Jutro na 13 godz mam usg, zobaczymy czy była już owulka, mam przeczucie że jeszcze jej nie było

Podziała, podziała!!!!! Ja owulki chyba nigdy nie czulam,moze nie jakos wyraznie a przynajmniej nie tlumaczylam sobie ze jak nic nie czuje to jej nie ma,trzeba byc dobrej mysli i byc pozytywnie nastawionym a UDA sie!!:)
 
U mnie natomiast nowe wieści: Otóż byłam sobie dzis u ginekologa, znalazłam sobie na necie namiary na niego u mnie w Koszalinku i postanowilam pojsc zbadać sie ogólnie czy wszystko jest ok. No i pan gin zrobił mi postawowe wszystkie badania i powiedział ze moge miec PCO:szok: ale nie moze tego dzis stwerdzic bo mam za późny dni cyklu obecnie, wiec mam sie zgłosic po @ jakos w 8-10 dc... powiedział oczywiście zebym sie nie denerwowała bo nie moze narazie stwerdzic tego napewno ale tylko moje jajniczki mu sie wydały lekko podejrzane ale to moze byc spowodowane ze juz taki pozny dc. Kazał zrobic badanie na prolaktyne i przyjśc po @...
Nie powiem zebym sie specjalnie zasmuciala ani zdenerwoala, bardziej jestem w szoku:baffled: zawsze mi sie wydawało ze czuje jajeczkowanie , i wogóle ze jest ok a tu taki placek... ale no nic... trzeba czekać na wyniki ....
dziwnie jakos mi...

buziolki dla wszystkich:-)

nie denerwuj sie tym PCO,moze to rzeczywiscie pozny dc,a nawet.... gdyby mi sie udalo i PCO nie ma zadnego wplywu na przebieg ciąży,wiec nie ma co sie stresowac na wyrost,bedzie dobrze!!!

magdalenaN mozno wierzę ze tak!! u mnie tez pierwszy test pokazał drugą kreseczkę duzo słabszą niż kontrolna, co to by moglo byc innego niz bhcg...:):p a w dodatku zrobilas testowanko kilka dni przed terminem @@@ wiec moze datego blada kreseczka....
termin mam za 38dni,jak wiodac na suwaczku, ale ze mam wskazanie do cesarki to moze bedzie tak ze lekarz ustali date, zobaczymy:)
 
reklama
Witam was moje słoneczka kochane :tak::-D ciesze sie bardzo ze sa nowe dziewczynki wsrod nas :-D witajcie kochane ;-) u mnie dalej nie ma @ czekam dalej... zrobilabym test z ciekawosci ale to napewno wstrzymanie z powodu brania duomoxu :-( dlatego wcale nie mysle ze to babelek.... oj myszki ale mnie boli głowa i meczy katarzysko :-(
 
Do góry