reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam z poniedziałku - jestem nieprzytomna!:dry:
nalemi no to jak już masz termometra to do dzieła :tak:
magduś1983 no i jak pisz szybko:confused: mam nadzieje ze nie przyszła @
Julitko a kiedy możesz sprawdzić czy to fasolka? trzymam kciuki!:tak:
niczka i co z tą betą? ciekwawosć mnie zrzera!!!! :tak::tak:
Marzenixx dla ciebie też wielgaśny buziol :-D
no a ja wczorajszy dzien dzicka spedzilam ze swoim chrzesniakiem. No nie powiem mozna przy nim formy nabrac skrecony jak nie wiem ma teraz 15 m-c no i bieganie i wchodzenie samemu po schodach to ulubiona zabawa! :tak: poszlismy sobie na spacerka a moj małż caly czas prowadzil wozek nawet na minute nie chcial oddać wladzy!! :-D strasznie slodki wodok i taki napawajacy optymizmem! :laugh2::laugh2:
 
reklama
poszlismy sobie na spacerka a moj małż caly czas prowadzil wozek nawet na minute nie chcial oddać wladzy!! :-D strasznie slodki wodok i taki napawajacy optymizmem! :laugh2::laugh2:


Eve 84 kazda z nas chcialaby ujrzec taki widok jak najszybciej:tak:
magdus mam nadzieje ze ten bol piersi oznacza jednak cos innego,czekamy na wiesci
 
Witam poniedziałkowo !! :-)
Dawno nic nie pisałam ale jestem cały czas na bieżąco bo codziennie wieczorkiem czytam wszystkie posty z całego dnia :tak: no a dzisiaj mam wolne i siedzę w domku więc weszłam już teraz :-p No to gdzie są wszystkie nowe fasoleczki???? :tak: Powiedzcie że jakieś już są ;-) Pozdrawiam cieplutko :happy2:
 
Czesc wszystkim!!!!!!!!

Ale mi sie pospalo :-p
Pemnie ciekawe co tam u mnie?? A wiec @ ni widu, ni slychu :-) ale wszystko boli :crazy: jutro jak nie przyjdzie to testujemy. Ide pod prysznic i zaraz wracam... maz dzwonil i sie pytal jak sie czuje :-pbiedny juz sie nie moze doczekac, a ja czuje ze przyjdzie ta pinda @:-(
 
cześć dziewczynki :-), u mnie ostatnio istne szaleństwo, dzień dziecka, przyjęcie imieninowe a do tego tłumaczenie aprobaty technicznej brrrrrrrr Męcze się z tym okropnie ale już bliżej niż dalej :tak:.

Tikanis super, że wyniczki wyszły jak trzeba :-)
 
Czesc wszystkim!!!!!!!!

Ale mi sie pospalo :-p
Pemnie ciekawe co tam u mnie?? A wiec @ ni widu, ni slychu :-) ale wszystko boli :crazy: jutro jak nie przyjdzie to testujemy. Ide pod prysznic i zaraz wracam... maz dzwonil i sie pytal jak sie czuje :-pbiedny juz sie nie moze doczekac, a ja czuje ze przyjdzie ta pinda @:-(

alez nie mysl ze @@ przyjdzie bo wykraczesz tfu tfu tfu, mysl pozytywnie ze nie przyjdzie,ze przepadla na dluuuugoooo:) powodzenia

malwina witaj:) pisz co u Ciebie:)
nalemi pwodzenia z nowym termometrem!!
Buziolki dla wszytskich!!!!
 
Hej dziewczyny. Nie wytrzymałam i w piątek po pracy zrobiłam teścik wyszła 2 kreseczka ledwie widoczna:tak:, w sobotę z rańca zrobiłam inny teścik i wyszedł negatywny:-(. Później doczytałam że ten piątkowy był barczo czuły a w sobotnim tego nie było. Na razie się nie nakręcam i cierpliwie czekam. @ nie ma i nic jej nie zapowiada. W srode powtórzę teścik i jak coś to do lekarza, tylko muszę sobie jakiegoś w Opolu znaleźć. Miłego i owocnego w fasolki tygodnia
 
Hej dziewczyny. Nie wytrzymałam i w piątek po pracy zrobiłam teścik wyszła 2 kreseczka ledwie widoczna:tak:, w sobotę z rańca zrobiłam inny teścik i wyszedł negatywny:-(. Później doczytałam że ten piątkowy był barczo czuły a w sobotnim tego nie było. Na razie się nie nakręcam i cierpliwie czekam. @ nie ma i nic jej nie zapowiada. W srode powtórzę teścik i jak coś to do lekarza, tylko muszę sobie jakiegoś w Opolu znaleźć. Miłego i owocnego w fasolki tygodnia

no to juz moze oznaka fasolki!!!!!!!:tak::-):tak: u mnie pierwszy tes test tez pokazal drugą bardzo słabą kreseczke, a nastepnego dnia zrobilam drugi i byly dwie grube,polecam QuickVue:)
 
Witam Wszystkie Dziewczyny:-)
Jestem tu pierwszy raz i cieszę się, że mogłam do Was dołączyc!
Zaczynamy z mężem starania za ok. miesiąc. Dziś odebrałam wyniki i chyba nie są najgorsze;-), jutro id do ginekologa i zobaczymy co powie.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne Mamusie:happy:
 
reklama
majola, magdus1983- trzymam dziewczynki za was kciuki oby wam sie udalo:)
nienus- tez sie ciesze ze wyniki sa ok:) az mi sie lzej zrobilo na serduszku..:)

a co u mnie w tych sprawach??? wiec dzis mamy 13 DC, u mnie dni plodne przypadna w tym miesiacu na ok 18 dc,, narazie wszytsko chyba dzieje sie jak powinno tzn.. mialam okres po 35 dniach normlny trwajacy 5 dni, niczym nie wywolywany, wrocil sam:-p, pozniej ok 5 dni mialam suche totalnie, od wczoraj na bieliznie mozna zauwazyc biały śluz papkowaty i mysle ze to lsuz nie plodny, a zaraz powinien mi sie zaczac sluz plodny czyli przezroczysty, testy na owulke juz czekaja..:):happy:, mam nadzieje i czuje ze teraz sie uda...:) do 3 razy sztuka wkoncu:):-)
 
Do góry