reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Czesc dziewczynki!!!!!!!!
Dzis powinnam dostac @ a jeszcze nie ma :happy: ale wszystko mnie boli a o piersiach nawet nie wspomne :wściekła/y: mierzylam tempke rano 36.9 Wszystko by bylo ok gdyby nie to ze mnie wszystko boli jak na @ Napewno przyjdzie.

Dziewczyny mam pytanie czy mozliwe jest zajscie w ciaze 2-3 dni po okresie??
Mojej kolezance gin powiedzial ze wtedy to sie stalo. HMMMM nie wiem co o ty myslec??
WSZYSTKIM DZIECIOM, WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Czesc dziewczynki!!!!!!!!
Dzis powinnam dostac @ a jeszcze nie ma :happy: ale wszystko mnie boli a o piersiach nawet nie wspomne :wściekła/y: mierzylam tempke rano 36.9 Wszystko by bylo ok gdyby nie to ze mnie wszystko boli jak na @ Napewno przyjdzie.

Dziewczyny mam pytanie czy mozliwe jest zajscie w ciaze 2-3 dni po okresie??
Mojej kolezance gin powiedzial ze wtedy to sie stalo. HMMMM nie wiem co o ty myslec??
WSZYSTKIM DZIECIOM, WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przyłączam sie do zyczen,w koncu wszyscy jestesmy dziecmi:p
trzymam kciuki zeby @@ nie przyszla,slyszalam ze mozna zajsc nawet kilka dni pzed @.a wogle to wszystko jest mozliwe,ja wierze w Cuda:tak:
 
magdus1983 dziekuje!!!:)

i tak dalej trzymac a na pewno sie uda:-)

wszyscy na weekend pewnie powyjezdzali:) a ja musze lezec...dzis tez pozegnam sie z siostra, jutro wyjezdza za granice na dlugo,bedzie mi jej brakowac:( pozdrawiam staraczki i zycze milej niedzieli
 
Najlepsze życzenia dla wszystkich dzieciaczków.

tikanis ja również polecam monitoring(dzięki temu dowiedziałam się, że mogę mieć cykle bezowulacyjne). Ja u prywatnego płace za każdym razem 80 zł + 40 zł za konsultacje. Trochę szkoda kasy ale dla bąbelka zrobię wszystko. Ja nie pracuje więc muszę sobie inaczej radzić tzn. na usg zbieram z prezentów na różne uroczystości no i za stypendium ze szkoły. Trzeba sobie jakoś radzić. Warto zrobić monitoring chociaż w jednym cyklu.

rudka śliczny Twój bąbelek. Odpoczywaj sobie :tak:
 
kingus-- tak chcialabym i chyba w tym zrobie ale juz po owulacji sprobuje:)
ancia 1982 - a z jakiego miasta jestes??

dziewczynki mam pytanka 2:
1. czy bialy śluz jest śluzem płodnym, konstystencja średnio lepka..:confused:
2. jestem w 11dc a od 7 dc mam temperature 36.9 i utzrymuje sie bez zmian..ciaze wykluczam bo narazie to marne staranka byly po okresie.. a od okresu minelo dopiero 4 dni..i w tym czasie bylo staranek tylko raz.. wiec hmm...:szok:
 
Witam Wszystkie dziewczyny!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA.:-):-):-)
rudka posłucham Twojej "babcinej" rady należy wszystkiego spróbować. Piszecie o monitoringu, u mnie niestety jest jakaś blokada, przed operacją regularnie monitorowałam cykle gin prosiła żebym przychodziła w 12 dc widziałyśmy rosnące jajeczko ale niestety przytulanka w tym czasie były bezowocne:-(, niektórzy mówią że trzeba się wyluzować i to wszystko siedzi w naszej psychice :-(. Tylko ten przeklęty czas który wisi jak klątwa. Boję się żeby dzidzia była zdrowa mam już 32 lata.
 
tikanis co do śluzu to raczej powinien być bardziej przeźroczysty i kleisty ale różnie bywa, natomiast 11 dc to już prawie przynajmniej tak było u mnie, jeszcze jakieś dwa dni i powinnaś mieć dojrzałe jajeczko:-), bierz się do pracy słońce:-). Chłopaki i tak żyją ok. 2 dni. Trzymam mocno kciuki:-)
 
hej hej dziewczyny w ten piekny gorący dzionek:-D

agunia_767 powiem ci ze moja kolezanka zaszla w ciązę mając 34 lata a jej mąż miał 45 !!!!! dzidzia sie urodzila w tym roku w lutym ,śliczna , zdrowa piękna dziewuszka!!! Także nie ma sie co tak przejmowac wiekiem!! Przedewszystkim trzeba duzo ruchu, (akurat ci moi znajomi zyją zdrowo i biegaja czasem i wogóle dbaja o zdrowie ) ja nawet wyczytalam niedawno ze ludzie którzy mają dużo ruchu mają o wiele wiekszą mozliwośc zajścia:tak: a zwłaszcza jest to najlepsza metoda dla osób które maja PCO:tak: także agunia uszka do góry jeszcze jesteś młodziak!!:-D

tikanis kochanie napewno teraz wasze staranka bedą bardzo owocne!!!tzrymam kciukasy:-D
wszystkie dziewczyny was pozdraiwam a ja lecę dalej rosołek robić :) troszkę dziś poźno ale wylegiwałam sie łóżeczku:-)
 
reklama
Witam Wszystkie dziewczyny!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA.:-):-):-)
rudka posłucham Twojej "babcinej" rady należy wszystkiego spróbować. Piszecie o monitoringu, u mnie niestety jest jakaś blokada, przed operacją regularnie monitorowałam cykle gin prosiła żebym przychodziła w 12 dc widziałyśmy rosnące jajeczko ale niestety przytulanka w tym czasie były bezowocne:-(, niektórzy mówią że trzeba się wyluzować i to wszystko siedzi w naszej psychice :-(. Tylko ten przeklęty czas który wisi jak klątwa. Boję się żeby dzidzia była zdrowa mam już 32 lata.

Agunia, to Ty młoda laska jesteś! Nie przejmuj się, 32 lata to nie jest jakiś wyrok, że coś dzidzi ma być. Mnustwo kobiet obecnie ma w tym wieku dzieci po raz pierwszy. Kiedyś to i owszem, 32 lata to był wiek uważany za późny na macierzyństwo, ale czasy się zmieniają. Spokojnie, nie panikuj, będzie dobrze. Jak lezałam w szpitalu, to byłam w grupie tych smarkatych, a miałam 26 lat rocznikowo.
 
Do góry