reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

@ nadal nie ma :-). Niech ten dzien sie juz skonczy! Do dodatkowych ... odczuc... doszedl glod ssacy :szok:
Bablyss a u ciebie jak?
Asus nie wiem :-(.
Magdus podobno temperaturka jezeli brak ciazy to spada tuz przed @, a kiedy masz termin @
Lilu, Kuliczek, Agunia witajcie
Migotka :-D mam nadzieje, ze jednka jednka oznaczaja fasolke
Pozdrawiam niewymienione staraczki :-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki,
Nareszcie w domku, ale niestety dzisiaj muszę pracować:-(Ani chwili odpoczynku - wszyscy wzięli urlopy, mnie przepadł wolny dzień i generalnie jestem zła i chce mi sie płakać:-(

Asus, słońce, ja niestety nie jestem w stanie odpowiedziec na Twoje pytanie, bo nie znam sie na tych sprawach:-(Bardzo mi przykro...

Wszystkim oczekującym życzę FASOLEK!!!!

Tak poczytałam sobie troszkę a sukniach ślbunych i troszkę humor mi się poprawił bo przpomniał mi się mój ślub...Najpięknieszy dzień w moim życiu. I wklejam fotkę:

dsc00884ol4.png


Pozdrawiam:-)
 
Ostatnia edycja:
Lunia pięknie wyglądałaś :-). Dzięki za fasolkę, tak bardzo bym chciała żeby się udało, ale to dopiero od przyszłego cyklu ten spisany na straty:-(. Puki co czekam na @, jednak od tej operacji wszystko się poprzestawiało. Ciekawa jestem tylko jak bardzo.......:-(
 
Dzięki:zawstydzona/y:
Mam nadzieję, że nie za bardzo sie poprzestawiało i niebawem Wam się uda:tak: Tak bardzo bym chciała, że wszystkim dziewczynom, które tak bardzo marzą o dziecku udało się:tak: Gdyby to zalżało ode mnie...
 
Witam ja właśnie jestem po teście no i chyba moje starania sie skończyły są dwie kreski powodzenia dziewczyny
 
reklama
Do góry