reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

bablyss- moim zadaniem najlpeiej zrobic test po dniu spowiedziwanej @, bo slyszalam ze jelsi robi sie przed to moze wyjsc wynik falszywy.. wiec poczekaj jeszcze chwilke.. zycze fasolki..:)
 
reklama
Dziewczyny ponawiam moje pytanko

1. Jak jest z tempka przed

2. ze jak zrobie test ciazowy 2,1 dzien przed @ to może juz coś byc widac?czy zawczesnie?

Bablyss. Tuz przed @ tempka spada. Szyjka nisko, zamknieta, twarda

Tescik ciazowy mozesz zrobic, ale moze jeszcze nic nie pokazac jesli stezenie hormonkow jest za male. I tak jak dziewczynki pisaly koniecznie rano, z pierwszego siusiania. Polecam Quick Vue, taki ze slicznym dzidziusiem :tak: bo jest czuly. Kciukasy zacisniete!

A tak w ogole to po raz kolejny polecam:

Dowiedz się więcej o swoim organizmie. Buduj i analizuj wykresy obserwując własny rytm płodności. - 28dni

oraz nasz wlasny zupelnie bezplatny Niezbednik staraczki: czyli wszystko o tempkach, sluziku i szyjce :-) i duzo duzo wiecej:

https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/niezbednik-staraczki-6363/

zwlaszcza od konca pierwszej strony z postami :)

Milego dzionka, efektywnej nocki ;)
 
Czesc!
asus, marzenixx zrobilam ten owulacyjny bo nie mam zwyklego ciążowegoTa krecha jest jeszcze ciemniejsza od testowej!.Ale boje sie rozczarowania...chyba poczekam na ew.@ Dzis moja tempka mogla byc oszukama bo mierze o 8.30 a dzis przed 5 i jeszcze zmęczenie.Ale wyszla wysoka.Zmylaja mnie te piersi bo to taki tradycyjny bol jak na okres....
Temperature mierzy sie do godz.8-mej:tak:najpozniej. Miedzy 8.30 a 5-ta jest strasznie duzy rozrzut:no:.

Bablyss mnie tez cycuchy bola, ale tylko troche. Jednak nie kojarze zeby mnie zazwyczaj bolaly przed okresem,
na dodatek latam czesto siusiu i boli mnie podbrzusze.....i to od kilku dni:baffled:
tez sie boje zrobic test zeby sie nie rozczarowac:zawstydzona/y:
Bardzo mi sie podobaja Twoje objawy, powodzenia:-). Kciuki zacisniete!

Dzis mam pytanko - mierze tempke i ciagle mam 36,0 -36,2 dzis 13dc, przedwczoraj i wczoraj zrobilam test owu bo kłuł mnie prawy jajnik, pierwszego dnia wyszla jedna blada krecha druga ciemna, wczoraj obie ciemne, nie wiem czy mam owulke czy nie, bo testy mowia ze tak ale tempka w normie...sama juz nie wiem jak mysliicie?:baffled:
A tempka przeciez moze skoczyc jutro rano:tak:!

tikanis w takim razie obserwuj kochana dokladnie wszystko i zapisuj!wiem że temperatura przy owu.jest wysoka a przed niska

Dziewczyny ponawiam moje pytanko 1)Jak jest z tempka przed @?i jak jest z szyjka macicy jest wysoko czy nisko?2)Dleczego wyszly dwie kreski na tescie owu skoro mam jutro termin @??(juz dwa dni temu tez byly 2 kreski, dzis tez)myslicie że test owu może wykryc ciąże??niemam ciążowego wiec z ciekawosci zrobilam ten.Ach i jeszcze jedno pytanko!3)myslicie ze jak zrobie test ciazowy 2,1 dzien przed @ to może juz coś byc widac?czy zawczesnie?
Ad 1) Tempka przed @ spada. Moze spasc dwa dni przed @, a moze tak jak mi spadac rano, a po poludniu @ juz jest:tak:.
Ad 2) Testy owulacyjne moga wychodzic pozytywne tuz przed terminem @, ale zupelnie nie powinnas sie nimi sugerowac. Moga byc pozytywne a nie oznaczac ciazy, moga tez byc pozytywne i mozesz byc w ciazy. Na dwoje babka wrozyla:tak:! Test ciazowy pewniejszy!!!!
Ad 3) Pewnie, ze moze byc widac, zwlaszcza jesli test bedzie bardzo czuly. Ale pamietaj o tym, ze wiele samoistnych poronien ma miejsce w dniu @. Mozesz miec pozytywny test i zaraz moze przyjsc @. Niefajnie, co? Chyba lepiej poczekac:tak:.

No a ja czekam na ta nieproszona @. Na pewno przylezie, bo brzuch mnie boooli i biusty tez. Zawsze przed @ tak mam.
 
Ivi jestem pod wrażeniem Waszego domku. Oglądałam cały Twój dziennik. Jest ślicznie a będzie coraz ładniej. Bardzo ciężko pracujecie nad tym cudem. Pozdrawiam:-)
 
migotka dzieki za odpowiedz.Jesli chodzi o godzine to moj lekarz sam taka zaproponowal, gdyz chodzi o to aby godziny byly te same, poranne, zaraz po przebudzeniu.Jeden wstaje o 7.30 a kto inny ma inny czas.Godzinny poranne liczymy do 9-10.Czytaj dokladnie, pisalam ze dzis moje tempka mogla byc fałszywa.Odnosnie testowania to juz pisalam w poprzednich psotach.
 
Lilu 19 no no to dopiero leniuszek, ale może do drugiego usg nadrobi i mile Cię zaskoczy swoim rozmiarem. Z tym nigdy nic nie wiadomo:tak: Mam do Ciebie pytanko . Pęcherzyk powinien teoretycznie rosnąć 2mm na dobę - tak? a w jakim rozmiarze pękają ? Odpisz mi proszę to dla mnie bardzo ważne : )))):rofl2:
Witaj, dopiero wrocilamn z pracy i moge odpisac ;-)
Tak pecherzyk rosnie 2mm na dobe,a peka chyba przy, 24, 26 mm ( ale nie jestem tego pewna :sorry2:)
Jezeli masz problemy z pekaniem pecherzykow to lekarz moze Ci podac zastrzyk(PREGNYL) na ich pekniecie juz przy 18 mm ( ale podobno im wiekszy tym lepiej:tak:)
 
Kluliczek ja sie nie widze na tej liscie :sorry2:

u mnie bez zmian...tak sobie macam ten brzuszek i nadal twardy...mierzylam tempke 37 (tydzien po owulacji) szczerze to nie wiem co moze oznaczac taka temp...a tak to bez zmian, za tydzie robie tescik ktory czeka na to juz 4 miesiace...Pozdrawiam serdecznie:-)
 
reklama
Witam wszystkich. U mnie tem. 36.2 i 20 dc :-( Błagam niech mi ktoś odpowie . Czy jeśli w poniedziałek 16 dc pęcherzyk miał 1.09-1.4 i było ciut śluzu --- a potem już nic i nie ma skoku temperatury to owulacja była czy nie??? Proszę o odpowiedź jak myślicie???
 
Do góry