reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Iwonaka brudne uplawy, czy plamienia mogą oznaczać ciąże-tak mowi moj gin. ale nawet jesli teraz się nie udało, to może to weselicho tak was wyluzuje, że niedługo tak jak pysia25 podzielisz sie z nami wiadomoscią o fasoleczce:tak:;-) Tego nam Wszystkim życzę!!!!!!!!!!!!!
nawet mimo tego ze @ byla moze byc ciaza?? noo mam nadzieje ze moj urlopowy czas spedzony z Nim przyniesie naszego upragnionego Bejbika:tak:tak bardzo jak pragne Dzidzi tak zycze wszystkim zafasolkowania bo dwie kreseczki to najpiekniejszy widok jaki moze byc:tak::laugh2:
 
reklama
Również gratuluję bejbika!!!:laugh2:
My zaczniemy po @. I wiecie co? Będziemy tak co drugi dzień:p bo słyszałam,że to najlepszy sposób:) :-p:tak:;-) WIęc dziewczyny do dzieła!! :) W końcu trafimy na któryś dzień:) Miłej nocki:):-D
 
GARTULUJE DZIDZIUSIA:-)
ja dzisiaj czuje sie fatalnie glowa mnie boli ,az mi sie wymiotowac chce na dodatek ten kwasny smak w buzi.Nie wiem co jest?
dzisiaj chyba podaruje sobie prztulanki a owulacja coraz blizej.
powiedzcie a czy slyszalyscie o tym ( czyt na jakims forum) ze po przytulankach nogi najlepiej miec 30 min do gory.Jestem cieakawa czy to pomaga.
 
Witajcie dziewczyny!!

Pysia 25 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!SUPER!!!!!!!!!!!! Cieszę się bardzo Twoim szczęściem:-) życzę Ci spokojnego przejścia ciąży buziaki:-)
 
butterfly27
widze ze jestes w tym samym dniu owulacji
Rzeczywiście! Ale widzisz u mnie staranek wogóle w tym miesiącu nie będzie! Mojemu mężowi coś trudno przychodzi decyzja o dziecku, a ja nie chce go zmuszać. Ale czekam na nią jak na zbawienie!
Co do nóg w górze - to dziewczynki parę postów wyżej pisały, że to pomaga!
Życze powodzenia w starankach!
Miłej niedzieli!
 
Witam serdecznie was wszystkie !!! :-)
Pysia25 GRATULUJĘ CI Z CAŁEGO SERDUSZKA !!!! :tak::tak:
U mnie dzisiaj jakaś brzydka pogoda :-( i do tego @ -.........co prawda jak narazie nie jest ona dla mnie bardzo złą wiadomością bo jak już wam wcześniej wspominałam narazie jestem na tym wątku jedynie gościnnie-chociaż zauważyłam że zostałam umieszczona na liście staraczek ;-) no ale dziękuję to bardzo milusie :happy:...... nio ale brzucho boli:-( Idę teraz zrobić jakiś obiadek.Odezwę się później.Życzę miłej niedzieli no i bardziej słonecznej niż ta moja.Pozdrawiam.Buziaki :happy::happy:
 
reklama
Dziewczyny, dzięki za gratulacje :-D;-) . W sumie to było trochę zaskoczenie, nawet nie było dużo przytulanek. A 3 lub 4 dni po przytulanku miałam wzdęcia i to takie całodniowe, aż spodnie musiałam rozpinać, bo jakoś mi wszystko ciążyło, potem doszło swędzenie pod pachami, jakby piersi rosły, potem jeszcze niewielkie mdłości, ale tylko rano, a teraz to jestem ciągle głodna, inaczej, niż w tamtej ciąży. Aha, no i roztargnienie, ciągle się mylę, np. pisze głupoty dzieciom na tablicy :-p, a w czwartek wywaliłam do kosza perfumy męża, bo pomyliłam flakoniki :rofl2::baffled:, ale słyszałam, że rotargnienie to częsta oznaka ciąży. A oto fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry