reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Ja również gratuluje Ci Pysiu25 :-D:-D:-D
A fluidki się przydadzą na pewno.
A mój termometr się naprawił ale brakuje mi 2 pomiarów no trudno. Dziś mam 15 dc mam nadzieje, że owulka wkrótce będzie niby wczoraj był śluzik podobny do płodnego i brzuszek pobolewa od 2 dni. We wtorek idę na usg zobaczymy czy była owulacja a może dopiero będzie(bo mam cykle 31-32 dni).
A przytulanka uskuteczniam od 7 dc co drugi dzień mam nadzieje, że trafie:-p
A i nogi w górze trzymałam ale bez przekonania ale widzę, że wielu pomogło ale czy trzeba bardzo długo?Wystarczy z 5 min i później poduszka pod pupę?
 
reklama
Dobra dziewczyny, liste uzupełnię 10 - 12 maja, więc proszę o pozgłaszanie na priva do 10 wszystkich 2 kreseczek i nowych staraczek.

A kto testuje do 10? Przyznać sie, bo ja strasznie samotna sie na styczniówkach 2009 czuję :-(.

Ide podzielić sie z WC obiadem :-/.

Równo rok temu zameldowałam sie na patologi ciąży... Jak ten czas leci...
 
no witam was kochane,
troszkę mnie nie było, ale tak wyszło, że się wszystko bardzo pokomplikowało :-(

moją fasolką długo się nie nacieszyłam, w poniedziałek dostałam krwotoku i zglosiłam się do szpitala i tam już zostałam z powodu zagrożenia poronieniem
przez kilka dni
niedawno wypisali mnie do domu i kazali się oszczędzać, niestresować i leżeć
W środę idę do szpitala na kontrol (tylko potwierdzić) czy czasem lekarz się niepomylił stwierdzając, że poroniłam. Z tego też powodu jeszcze nie dostałam karty informacyjnej, ponieważ podobno w 6 tygodniu to trudno jednoznacznie stwierdzić czy poronienie czy płód nie rośnie....
Dzisiaj się nawet już dobrze czuję, no ale cały czas krwawię..... i zastanawiam się kiedy to ustąpi....
Za półtotej tygodnia mam wizytę prywatnie u gina to dowiem się za jaki czas będę mogła znowu próbować :)

A tak pozatym to pozdrawiam wszystkie, którym udało się zafasolkować i oczywiście starające się również:-)
 
diabelku strasznie mi przykro ,że tak się stało..:-( nawet nie wiem co napisać, ale pamiętaj że jesteśmy wszystkie z Tobą:tak:

kluliczku ja testuję jakos 10-11 , jeśli oczywiście nie przylezie @:tak:bardzo chętnie zostałabym styczniową mamą , bo sama jestem ze stycznia:-)
 
diabelek17_2007 oszczędzaj się !! na pewno wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki!!
Kluliczku Kochany ja bardzo chętnie dołączyłabym do Was :tak::tak:
Marzenixx ja również jestem ze stycznia i bardzo ucieszyłabym się szkrabikiem styczniowym:-):-)
Ja testuję 13 maja ... znaczy się jak nie będzie @ ..;-)może to będzie szczęśliwa 13:-):-)
 
KasiuJ82 śniłaś mi sie ostatnio choć nawet nie wiem jak wyglądasz i skąd taki sen?? W każdym razie że przyjechałaś do mnie;-) robiłaś test i wyszedł pozytywny!!:tak:
Także jest bardzo dobrej myśli co do ciebie :-)
A ja tym razem testu nie kupiłam i zamierzam to zrobić jak nie przyjdzie @ bo jakbym juz miała to pewnie nie wytrzymam i przed czasem zrobie :-)
 
Marzenixx to już jestem 2 osobą która miała taki sen oby się sprawdził:-):-)
Kolezanka ostatnio w pracy mówiła ze miała włąsnie sen jak mam taki duży brzuszek;-) różnie bywa ze snami ale trzymam mocno kciuki i za Ciebie Kochana również:-)
Ja testu też nie kupiłam ..poczekam do 13.05 jak nie bedzie @ to kupie i zrobie :tak:
 
reklama
diabełku strasznie mi przykro, czekamy na wiesci od prywatnego gin, serdecznie pozdrawiam i sciskam :)
 
Do góry