reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

hejka
ja dzisiaj bylam na grillu i padam z nog.
Kurcze mam starsznie mieszane uczucia co do starań.Jeśli zrobie test i nie bedzie pozytywny to bede sie schizowac ze cos z nami nie tak a jak bedzie pozytyw to doznam szoku ze tak szybko.
Do owulacji jeszcze pare dnii ale My celujemy w dziewczynke.
pozdrawiam i udanego weekendu.
 
reklama
Cześć dziewczyny!!!

To mówicie że nogi w góre działają?miałam nadzieje że potwierdzicie:-D:-D:-D

Agunia my też już rok, ale wcześniej też nie byliśmy ostrożni,poprostu nie myśleliśmy tak intensywnie o maluszku.Wspólczuje z powodu choroby, rozumiem Cię. Wracaj szybko do zdrowia.

Dziewczyny ja byłam dziś u swojej teśćiowej, znowu przezywa swoją wnunie, musze wam powiedziec że ja już nie moge tego słuchac:-(, ona nie wie że mamy problemy, że się staramy...Jutro właśnie urodzinki Julki, nie wiem jak to zniose...poprostu jestem zazdrosna o dziecko.

Pozdrawiam Was bardzo!!!!!!!!!!
 
Agniesiak -super podejscienapewno uda sie nastepnym razem:tak:

bablyss-dzieki skarbie ty tez sie doczekasz malenstwa;-)

blondynkapoznac-czyli przed owulacja:tak: przytulanko:-) powodzonka my teraz bedziemy celowac na chlopca wiec trudniej bo podobno w dzien owulacji lub dzien po:baffled:

kingus -o kurcze szkoda bo stracisz dzien pomiaru:-(

u nas dzis piekna pogoda

ja wzielam dzis ostatnia tabl anty. czekam na @ i zaczynam mierzyc tem:-)
 
dobry wieczorek Babolki:-)Maju sliczna Twoja Martusia:tak::-)wiecie co @ trwala tylko trzy dni, w niedziele sie skonczyla i od tamtej pory mam jakies dziwne uplawy..moze jak nie mina to wybiore sie do gina.. jutro ide do pracy i jeszcze tylko trzy zmiany i od piatku luz blues w niebie same dziury URLOP trzy tygodnie bede bimbac:laugh2::-p:-Di w dodatku z moim skarbem, wiekszosc z R. spedze.. a zaczynamy za tydzien w sobote od wesela Kuzynki nad samym morzem.. ojj juz sie doczekac nie moge:tak:caluje Zabulki Kochane..
 
Dziewczyny, zrobiłam niedawno test i wyszły 2 kreseczki :laugh2::-p:-D. Powiedziałam mężowi i jesteśmy szczęśliwi, choć mieliśmy się starac dopiero w wakacje, ale to dzidzia wybiera najlepszy dla siebie czas. Zatem termin wstepnie na styczeń, choć nic dokładnie nie wiem, bo miałam nieregularne cykle po urodzeniu Natalki. Ale i tak się bardzo cieszymy :tak:;-):-).
 
Dziewczyny, zrobiłam niedawno test i wyszły 2 kreseczki :laugh2::-p:-D. Powiedziałam mężowi i jesteśmy szczęśliwi, choć mieliśmy się starac dopiero w wakacje, ale to dzidzia wybiera najlepszy dla siebie czas. Zatem termin wstepnie na styczeń, choć nic dokładnie nie wiem, bo miałam nieregularne cykle po urodzeniu Natalki. Ale i tak się bardzo cieszymy :tak:;-):-).
GRATULACJEEEE wielkieeee <jupi> Hura>:-);-):tak::-D:laugh2::happy: to teraz biegusiem do lekarza i dbaj o siebie i Dzidzusia!!! super!! to ja poprosze o fluidki:-);-) A Malenstwo zawsze samo wybiera moment pojawienia sie na swiecie i my tu mozemy sobie planowac :laugh2::-pBuziaki Pysiu i calusyyyy
 
pysia25 GRATULACJE,GRATULACJE,GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-) skoro, niedawno dowiedziałaś sie, możesz mi powiedziec czy już na samym początku czujesz zmiany???Czy bezzmianowo tylko nie ma @?
 
Iwonaka brudne uplawy, czy plamienia mogą oznaczać ciąże-tak mowi moj gin. ale nawet jesli teraz się nie udało, to może to weselicho tak was wyluzuje, że niedługo tak jak pysia25 podzielisz sie z nami wiadomoscią o fasoleczce:tak:;-) Tego nam Wszystkim życzę!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Cześć dziewczyny!!!

To mówicie że nogi w góre działają?miałam nadzieje że potwierdzicie:-D:-D:-D

Ja potwierdzam ponownie ;-)

Dziewczyny słyszałyście o wiesiołku?może brałyscie?

Niektóre dziewczyny z tego co wiem biorą, ja zaczęłam brać w tym cyklu, ale po jakiś 3 tygodniach przestałam (cykl szykował się cos koło 47 dni).

Dziewczyny, zrobiłam niedawno test i wyszły 2 kreseczki :laugh2::-p:-D. Powiedziałam mężowi i jesteśmy szczęśliwi, choć mieliśmy się starac dopiero w wakacje, ale to dzidzia wybiera najlepszy dla siebie czas. Zatem termin wstepnie na styczeń, choć nic dokładnie nie wiem, bo miałam nieregularne cykle po urodzeniu Natalki. Ale i tak się bardzo cieszymy :tak:;-):-).

Gratuluje i zapraszam do styczniówek 2009 :-). Na razie nie mamy osobnego działu, ale watek w przyszłych mamach :-)
 
Do góry