reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Marzenixx bardzo dziękuje za miłe słowa:) Oglądałaś "Lejdis" ? Mój mąż śmieje się, że jestem na etepie tej dziewczyny, która się stara o dziecko.Wiesz, juz nawet chwytam się sposobów typu np. nogi w góre po przytulanku... I tak leżę...aż mnie skurcz nie złapie:-D:-D:-D

hihihi:-D oglądałam "lejdis" -zajebisty film!!!!!:-D tak tak pamietam tą bohaterkę, za to moja siostra jak robiła dzidziusia to mówiła ,że robi na tzw "phoebe"(fibi) bo w odcinku z serialu "przyjaciele" phoebe jak zachodziła w ciążę z tym trojaczkami to właśnie żeby pomóc sobie to położyłą się na plecach i nogi do góry wzięła i tak leżała hehehe:tak: i odtąd jak gadam z kumpelami czy z siostrą to u nas sie tak przyjęło że robimy na " phoebe"

ja powiem szczerze że pare razy tez mi się tak zdażało , ale ostatnio juz tak się nie nastawiam i odpuściłam sobie nogi w górze:-D
 
reklama
bablyss- witaj!!!! nie smiej sie z nog do gory bo ja tez tak z marta robilam i zobacz jaki efekt:-D, teraz tez zamierzam:tak:mam nadzieje ze szybko zafasolkujesz:tak:

Marzenixx- heheh uwielbiam przyjaciol juz z trzy razy wszystkie sezony obejrzalam

a my staranka zaczynamy za miesiac:tak:

pozdrawiam serdecznie w piekny sloneczny dzien
 
Witajcie Dziewczyny!
Maggie dziękuje za słowa otuchy. Mój luby przyniósł mi do szpitala laptopa z bezprzewodowym internetem dlatego mogę sobie pozwolić na kontakt z Wami. Jeszcze raz dziękuję za słowa wsparcia, bo w tym szpitalnym łóżku można oszaleć.

Wracając to tematu mierzenia temperatur, ja mam o tyle dobrze że monitorowałam cykl z lekarzem , więc dokładnie wiem kiedy jajeczkuję ale niestety to też na razie nie przyniosło efektów :(. Ale teraz myślę tylko o wyjściu i dojściu do formy. I tym razem musi sie udać :). Wszystkim staraczkom życzę owocnych prób. :))))
 
Aguniaa zycze szybkiego powrotu do zdrowia.. co Ci wogole jest Kochana?? dobrze ze masz wirualny kontakt ze swiatem chociaz bo rzeczywiscie szpitalne sciany przybijaja:-(ale nie martw sie poniedznialek tuz tuz wiec wrocisz do zywych:tak:calujeeee
 
Tak naprawde przyłączylam sie do was, bo czuję potrzebę zrozumienia i rozmowy.Mam zespół PCO dlatego są problemy z ciążą. Prześladuje mnie ciągłe myślenie o tym maluszku...Dziewczyny jak długo sie staracie???

Witam Cię serdecznie!!!

Na pewno Ci się uda musi.Głowa do góry. Ja też mam problemy neurologiczne ponieważ zatrułam się tlenkiem węgla i uszkodziło mi to płaty boczne i czołowy, lekarze na okres starań kazali mi odstawić wszystkie leki, Więc tez się nie poddaje mimo że my staramy się już rok czasu.
Gorąco Cię pozdrawiam i trzymam kciuki :-)
 
Aguniaa zycze szybkiego powrotu do zdrowia.. co Ci wogole jest Kochana?? dobrze ze masz wirualny kontakt ze swiatem chociaz bo rzeczywiscie szpitalne sciany przybijaja:-(ale nie martw sie poniedznialek tuz tuz wiec wrocisz do zywych:tak:calujeeee

Dziękuje Iwonko!

Miałam przeprowadzone zabieg i operacje. Operacja na szczęście udana. Zrobił mi się zastój w nerce. Lekarze powiedzieli że jeszcze parę miesięcy i bym ją całkowicie straciła.Po zabiegu okazało się że to nie kamień bezcieniowy tylko zrosty i wszystko poplątane przez laparoskopię którą miałam w 2000 albo 2001 roku. Musieli mnie otworzyć i zespolić moczowód. Teraz to tylko lekarze się droczą że miałam ginekologa rzeźnika i są zdziwieni że nikt wcześniej tego nie zauważył.
Jeszcze raz dziękuję. Buziaki:-)
 
Witajcie dziewczynki!:)
Jest 33 dc i narazie mam coś podobnego do @ ale mniej obfite i mało. Więc nie wiem czy to @... w poniedziałek zrobię teścik i wszystko będzie jasne. Pozdrawiam i zycze szybkiego zafasolkowania!!!!:)
P.S. Witam nowe staraczki:)
 
Witajcie dziewczynki!:)
Jest 33 dc i narazie mam coś podobnego do @ ale mniej obfite i mało. Więc nie wiem czy to @... w poniedziałek zrobię teścik i wszystko będzie jasne. Pozdrawiam i zycze szybkiego zafasolkowania!!!!:)
P.S. Witam nowe staraczki:)


Kochaniutka napewno jesteś w ciąży!!! :-Dpewnie masz plamienie!! ja bym juz zrobiła teścik na twoim miejscu !!:tak:
A mi sie dzis sniło ze zrobiłą bete i wyszło ze jestem w ciązy!:-) i ze była ze mna jedna z was :blink: chyba KasiaJ82 :tak: nie wiem skad , w kazdym razie tez wyszedł jej test pozytywny!!:-D Także jestem dobrej mysli!!!:-D Napewno juz nie długo posypia sie dobre wiadomości:-D
Jade nad morze, więc milego dzionka dziewczyny:laugh2:
 
Witajcie dziewczynki!:)
Jest 33 dc i narazie mam coś podobnego do @ ale mniej obfite i mało. Więc nie wiem czy to @... w poniedziałek zrobię teścik i wszystko będzie jasne.

Cześć dziewczynki
Dziś jak co rano chciałam zmierzyć temperaturę ale niestety upuściłam mój termometr na ziemie i przestał działać:zawstydzona/y: To mam przerwę w mierzeniu temp.
Agniesiak trzymam kciuki:tak:
Marzenixx udanej wyprawy a i piękny sen miałaś.
 
reklama
Do góry